Sabalenka - Kasatkina

Aryna Sabalenka - Daria Kasatkina: kursy i typy bukmacherskie (19.06.2024)

Aryna Sabalenka rozpoczyna rywalizację w turnieju WTA 500 Berlin. Już w drugiej rundzie trafiła na wymagającą rywalkę, którą na pewno jest Daria Kasatkina. Sprawdź typy oraz kursy na mecz Sabalenka – Kasatkina i odbierz bonus na start od LV BET!

W Berlinie wszystkie gwiazdy oprócz Świątek

Na udział w turnieju WTA 500 w Berlinie zdecydowały się niemal wszystkie największe gwiazdy kobiecego tenisa. Ze ścisłej czołówki brakuje tylko Jasmine Paolini (7. WTA) oraz Igi Świątek, liderki światowego rankingu, która zdecydowała się odpocząć przed Wimbledonem i Igrzyskami Olimpijskimi, które odbędą się w Paryżu.

Świątek może być spokojna o pierwsze miejsce w rankingu WTA, w czasie jej nieobecności będzie się toczyć walka o druga pozycję. Aktualnie wiceliderką jest Coco Gauff, która ma tylko 200 pkt przewagi nad Sabalenką. Amerykanka wyprzedziła Białorusinkę po Roland Garros. Po turnieju w Berlinie sytuacja znowu może się zmienić.

BONUS

2135 ZŁ
  • Bonus do 2000 zł
  • 25zl bonus (tylko z Naszym kodem!)
  • 20 zł Cashback na aplikacje, 20 zł bonus bez depozytu
  • 50 zł + 20 zł – dodatkowe bonusy do zebrania
  • graj przez 33 dni bez podatku

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Sabalenka - Kasatkina: H2H

Aby Sabalenka w ogóle myślała o powrocie na 2. miejsce w rankingu WTA, musi wygrać pierwszy mecz w Berlinie. Trafiła tam na Kasatkinę, która – mówiąc kolokwialnie – bardzo jej leży. Białorusinką rywalizowała z Rosjanką osiem razy i aż sześć z tych pojedynków wygrywała. 

Co ciekawe, siedem z ośmiu meczów zakończyło się w dwóch setach. Warto o tym pamiętać podczas typowania spotkania Sabalenka – Kasatkina.

Sabalenka - Kasatkina: kursy

TYPY NA SABALENKA – KASATKINA

KURSY NA SABALENKA – KASATKINA

BUKMACHER

Aryna Sabalenka – Daria Kasatkina

1.18 – 5

LV BET

Powyżej 19.5 gemów w meczu2

LV BET

Sabalenka wygra w dwóch setach1.5

LV BET

Sabalenka - Kasatkina: typy

Przewidujemy zwycięstwo Sabalenki z Kasatkiną. I to w dwóch setach. Białorusinka potrafi grać z Rosjanką i na pewno jest zdeterminowana, aby wrócić na pozycję wiceliderki światowego rankingu, z której ponownie atakowałby Świątek.

NASZ TYP: Sabalenka wygra z Kasatkiną w dwóch setach – kurs 1.5 w LV BET.

Sabalenka - Kasatkina: kiedy mecz?

Mecz Sabalenka – Kasatkina rozpocznie się w środę, 19 czerwca. Organizatorzy turnieju w Berlinie nie podali jeszcze dokładnej godziny rozpoczęcia tego spotkania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy

Argentyna – Kolumbia: kursy i typy bukmacherskie (15.07.24)