Benfica Lizbona – Olympique Marsylia: kursy i typy bukmacherskie (11.04.24)

Benfica Lizbona cały czas walczy o mistrzostwo Portugalii, ale nie zamierza przy tym odpuszczać w Lidze Europy. A to zwiastuje jedno – zażartą walkę w ćwierćfinale tych rozgrywek z Olympique Marsylią. Kto okaże się lepszy w starciu tych drużyn w najbliższy czwartek? Więcej na ten temat powinny powiedzieć nam kursy proponowane przez Fuksiarza

Benfica vs. Marsylia – jak (nie) radziły sobie w ostatnich tygodniach?

Jak już wspomnieliśmy, Benfica ma wciąż szanse na zdobycie tytułu mistrza Portugalii. Obecnie traci do lidera – Sportingu – cztery punkty, mając jeden mecz rozegrany więcej. W poprawie sytuacji ligowej drużynie ze stolicy kraju nie pomogła ostatnia porażka (1:2) derbowa właśnie z byłym klubem Cristiano Ronaldo. Wcześniej zaś Benfica zremisowała 2:2 z – a jakże! – Sportingiem w Pucharze Portugalii, kończąc tym samym swoją serię czterech zwycięstw we wszystkich rozgrywkach. A jak (nie) radzi sobie ostatnio Marsylia? Cztery porażki z rzędu, w tym trzy w Ligue 1, tylko jeden zdobyty gol i aż 10 straconych mówią same za siebie… 

Co warto wiedzieć przed meczem Benfica vs. Marsylia?

  1. Benfica już po raz szósty zagra w ćwierćfinale LE. Żadna inna drużyna nie dokonała tej sztuki częściej. 
  2. Benfica nigdy nie przegrała meczu u siebie, rywalizując z francuskimi klubami. Wygrywała z nimi 12-krotnie, a remisowała pięć razy. 
  3. Grający dla Marsylii Pierre-Emerick Aubameyang zdobył pięć goli w swoich poprzednich czterech meczach przeciwko Benfice. 

Benfica – Marsylia: kursy bukmacherskie

TYPY

KURSY

BUKMACHER

Benfica – Marsylia

1.85 – 3.60 – 4.00

Fuksiarz

Obie drużyny strzelą gola: tak/nie

1.67/2.10

Fuksiarz

Powyżej 2.5 goli w meczu: tak/nie

1.75/1.97

Fuksiarz

Nasz typ na mecz Benfica Lizbona vs. Olympique Marsylia

Naszym zdaniem zwyciężą gospodarze. Nie są oni ostatnio w wybitnej formie, ale na pewno w lepszej niż Marsylia. Poza tym na korzyść Portugalczyków przemawia historia, a zwłaszcza rozdział mówiący o braku ich przegranej u siebie w meczach przeciwko drużynom z Francji. Ponadto ekipa występująca na co dzień w Ligue 1 ma od dłuższego już czasu duże problemy ze zdobywaniem goli, co nie ułatwi jej podbicia Lizbony. 

Kiedy i gdzie oglądać mecz Benfica – Marsylia?

Mecz odbędzie się w czwartek (11.04.24) o godz. 21.00. Transmisję z wydarzenia pokaże Viaplay. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy