BestBet24 Opinie

Ocena: 2.4 / 5

Cashback 100% do 1500 zł lub Cashback 50% do 750 zł bez obrotu na dwa pierwsze zakłady

Nowy bukmacher na rynku to duża niewiadoma. Oczywiście możesz samodzielnie testować, jak się z nim gra, ale równie dobrze możesz wcześniej zapoznać się z naszą opinią o BestBet24. Sprawdziliśmy bonusy powitalne, stałe i czasowe promocje, ofertę kursów i zakładów, a także jak działa bukmacherska apka i strona. Mamy nadzieję, że nasza opinia o BestBet24 pomoże Ci podjąć dobre decyzje. Typować musisz jednak samemu.

Bonus powitalny BestBet24

Mało który bukmacher daje w ofercie powitalnej możliwość wybrania bonusa. Mało który bukmacher wymaga przy tym wysłania maila.

Tym właśnie charakteryzuje się bonus powitalny BestBet24. Możesz zdecydować, czy wybierzesz cashback 50%, czy 100%. Oczywiście bonus wpada na Twoje konto tylko wówczas, gdy kupon okaże się przegrany. Pamiętaj, by uzyskać najwyższy bonus, zarejestruj się z naszym kodem promocyjnym do BestBet24.

Nasza opinia o ofercie powitalnej BestBet24

Zaczniemy od plusów. Na pewno dobrze trzeba ocenić warunek odbioru cashback 50%, a właściwie brak tego warunku. Chcesz, odbierasz – nie musisz niczym obracać, stawiać kuponów SOLO czy AKO. W przypadku drugiego cashbacku powitalnego (100%) taki warunek obrotu już występuje. Do odbioru masz albo max. 750 zł (bonus 50%) albo max. 1500 zł (bonus 1000%), co daje całkiem sporą sumę.

Teraz minusy – niestety jest ich więcej niż plusów. Po pierwsze, kupon, który wchodzi do promocyjnej gry, musi być za co najmniej 100 zł, to trochę dużo jak na start. Po drugie – dość archaiczne jest to wysyłanie maila (i to jeszcze w ciągu 24h od rozliczenia kuponu). Jakby nie można było zaprojektować systemu, w którym gracz może wybrać, który cashback realizuje. Naszym zdaniem to rzecz do poprawienia.

Pozostałe bonusy BestBet24 – opinia

Patrząc na ofertę bonusów, widać, że mamy do czynienia z młodym bukmacherem. Promocje wymagają dopracowania, a przede wszystkim rozbudowania. Chyba najlepiej wypada Liga bez marży, w której faktycznie gracze mogą nieźle zarobić, o ile dobrze obstawią wynik meczu. Trzeba jednak sprawdzać, która liga w danym dniu załapała się do tej promocji. Kolejny bonus – Gra bez podatku, choć brzmi nieźle, to jednak warunki uczestnictwa są dość zagmatwane. Znów gracze muszą zgłaszać mailowy akces do promocji. Mało tego, muszą się jeszcze z tej oferty wypisać, aby móc zrealizować wygraną z salda bonusowego.

Według nas przed BestBet24 jeszcze długa droga i podglądanie najlepszych w branży bukmacherskiej. Lepsze promocje, czytelniejsze zasady – to warunek konieczny!

Oferta kursów i zakładów

O ile promocje bukmachera oceniliśmy jednoznacznie słabo, o tyle zakłady i kursy zasługują na całkiem przyzwoitą ocenę. Ale po kolei – najpierw oferta zakładów.

Już na pierwszy rzut oka widać, że króluje piłka nożna. Jaki mecz chcesz obstawić? Ligę w Peru, Tajlandii czy może szwajcarską 3-cią ligę? A jeśli chcesz typować polskie podwórko, to BestBet24 proponuje „Polskie Podziemie”, czyli obstawianie meczów od Ekstraklasy aż do IV ligi. Fani piłki nożnej powinni być zachwyceni.
I żeby było jasne – inne dyscypliny sportu też tu są, nawet dość oryginalne (np. krykiet czy dart), ale to jednak futbol jest głównym produktem tego bukmachera.

Całkiem nieźle prezentuje się też oferta różnych rozgrywek wirtualnych – gier karcianych, wyścigów czy e-sportu. Każdy, kto lubi typować tego typu wydarzenia, będzie zadowolony, bo ma z czego wybierać. Counter Strike czy Kings of Glory? Blackjack czy poker? Wyścigi psów czy rydwanów?

Na kursy w BestBet24 trzeba spojrzeć przez pryzmat Ligi bez marży – promocji, o której już wspomnieliśmy. W ramach niej wygrane graczy mogą być naprawdę wysokie, bo marża bukmacherska jest praktycznie zerowa.

Ale spójrzmy jak wypadają kursy BestBet24 bez tej promocji. Porównajmy niemiecki szlagier z 30/09/22, mecz Bayern – Bayer. Sprawdzamy klasyczny typ 1X2.

W BestBet24 kurs na ten mecz wygląda tak: 1,32/6,05/7,29
STS ma kursy: 1,37/6,00/6,50
Z kolei Betfan proponuje zakłady: 1,36/5,80/6,90

No i cóż, gdy wyłączymy promocję Liga bez marży, to kursy BestBet24 nie są już tak kuszące. Lepiej wypada choćby Betfan, a przecież porównaliśmy tylko trzech bukmacherów.

Aplikacja i strona www bukmachera

Aplikacja działająca tylko w środowisku Android to obecnie totalnie nieakceptowalna sytuacja. Jeśli BestBet24 szybko nie zrobi również wersji na IOS, to dystans do innych bukmacherów może zrobić się nie do odrobienia. Duży minus do oceny końcowej.

A jaka jest nasza opinia o stronie www BestBet24? Plus za ciemny layout – już od dawna wiadomo, że nie męczy wzroku tak jak jasne barwy. Ale przecież nie o to chodzi na stronie internetowej bukmachera – przede wszystkim musi być ona czytelna i łatwa w nawigacji.

I w sumie tak jest, w górnym menu wyraźnie podzielono ofertę sportową, karcianą czy wirtualną, nie trzeba przeszukiwać strony, żeby znaleźć, co chcemy obstawiać.

Za minus uznajemy menu po lewej stronie. Wystarczy rozwinąć kilka submenu w poszczególnych dyscyplinach, żeby strona straszliwie rozciągnęła się w dół. Jeśli chcesz wrócić na początek strony, tam, gdzie stawiasz kupon, musisz się mocno nascrollować.

Nasza opinia o bukmacherze BestBet24

Nie chcemy się pastwić nad tym nowym legalnym bukmacherem, bo domyślamy się, że zdobywanie rynku nie jest wcale łatwe. Ale nie stanie się to prostsze, gdy się ma tak ubogie promocje czy aplikację działającą tylko w jednym systemie operacyjnym.

Całkiem wysoki bonus powitalny (zapomnijmy przez chwilę o archaicznej rejestracji mailowej) czy też bardzo prokliencka oferta zakładów bez marży to ciut za mało, aby przekonać graczy.

Choć nie od razu Kraków zbudowano – dajmy więc czas i szansę, aby BestBet24 dopracował swoją ofertę.