Betclic opinie

Ocena: 3.9 / 5

  • Wiele transmisji wydarzeń sportowych w Betclic TV
  • Super kursy – wyoskie kury na popularne wydarzenia
  • MULTI+ większe wygrane nawet o 120%

Zakład bez ryzyka do 200 zł

Betclic kojarzy z pewnością wielu graczy śledzących rynek zakładów bukmacherskich, wszak jest to jeden z bardziej rozpoznawalnych legalnych bukmacherów, którzy działają w Polsce. Jednak czy za tą medialnością idzie także jakaś wyjątkowa oferta dla graczy? Czym Betclic wyróżnia się na tle innych bukmacherów, a w czym zawodzi? Nasza opinia o bukmacherze może być dla Ciebie pomocna, ale pamiętaj – zawsze lepiej jest samodzielnie wyrobić sobie zdanie.

Powitalny bonus Betclic

Jeśli działa na Ciebie magia liczb i wizja kilkuset, a nawet kilku tysięcy złotych, jakie możesz dostać na start, to od razu mówimy, że w Betclic tego nie zobaczysz.

Ten bukmacher poszedł w zupełnie inną stronę. Zamiast dużych liczb, nowi gracze mogą liczyć na zakład bez ryzyka w wysokości 200 złotych. Na korzyść przemawia to, że warunki odbioru są proste i przejrzyste, na przykład nie jest potrzebny wielokrotny obrót przyznanym bonusem.

Jaka jest nasza opinia o freebet na start od Betclic?

W czasach, gdy wielu bukmacherów oferuje albo kilka bonusów powitalnych, albo duże kwoty na start, oferta dla nowych graczy Betclic jest, delikatnie rzecz ujmując, skromna. Pojedynczy bonus i to o dość niskiej wartości może nie wyglądać zachęcająco. Sytuację ratuje fakt, że regulaminowe wymogi odbioru nie są wyśrubowane, czego nie można powiedzieć o ofercie niektórych innych bukmacherów.

Według nas Betclic powinien mocno rozważyć poszerzenie swojej oferty powitalnej, żeby nie spaść na sam koniec stawki. Z drugiej strony nowi, niedoświadczeni gracze docenią proste zasady otrzymania bonusa. Jeśli chcesz zobaczyć, na czym ta łatwość polega, złap kod promocyjny Betclic i zarejestruj konto.

Jak oceniamy pozostałą ofertę promocyjną Betclic?

Po przejrzeniu wszystkich bonusów Betclic można wysunąć jeden zasadniczy wniosek – ten bukmacher kocha freebet. Jeśli Ty także lubisz grać przy pomocy freebet’ów, oferta Betclic może być dokładnie tym, czego szukasz.

Warto zauważyć, że Betclic wprowadził nawet specjalne konto freebetowe, dzięki któremu stale widzisz, jakie jest saldo Twoich bonusowych zakładów. Możesz z niego korzystać dowolnie – postawić całą pulę na jeden kupon albo wykorzystać tylko część, a pozostałe freebety obrócić za dzień, za dwa lub za miesiąc.
Okazji do zdobycia darmowych zakładów jest naprawdę sporo. Zyskasz je na przykład, gdy zagrasz w tzw. Misje, czyli specjalne wyzwania przygotowane przez Betclic. Ta sama nagroda czeka na Ciebie w ramach programu Zbierz drużynę, w której za polecenie Betclica znajomym, dostajesz freebet na konto.

A jeśli wolisz tradycyjne bonusy, to czeka na Ciebie oferta Super Kursy oraz Multi+, w których możesz znacząco zwiększyć wysokość swojej potencjalnej wygranej.

Choć oferta bonusowa Betclic nie rzuca na kolana, to można ją ocenić jako w miarę poprawną. Ma ona swoje braki (np. brak bonusów od depozytu czy za grę poprzez aplikację), które należałoby wyeliminować. Z drugiej strony zasady wszystkich promocji są jasne i czytelne, co nie zawsze tak wygląda u innych bukmacherów. Jeśli drażni Cię konieczność wielokrotnego obracania przyznanym bonusem i pilnowania, czy suma kursów jest zgodna z regulaminem promocji, to spokojnie – w Betclic jest to dużo łatwiejsze.

Zakłady i kursy Betclic

Nie ma wątpliwości, że dla każdego gracza najważniejsza jest oferta zakładów i kursy, po jakich może obstawiać. Jak w tym aspekcie prezentuje się oferta Betclic?

Tradycyjnie, jak u innych bukmacherów, znajdziemy bogatą ofertę piłkarską. Oprócz tego jest także tenis, siatkowa czy piłka ręczna. Z mniej popularnych dyscyplin warto wspomnieć o możliwości obstawiania zakładów na unihokej czy rugby.

Zwraca uwagę rozbudowana i przejrzysta oferta zakładów live. Ci, którzy grają tu i teraz i śledzą wynik na żywo, będą usatysfakcjonowani.

Betclic daje także możliwość obstawiania wyników gier karcianych i rozgrywek esport.

Pora na kursy – sprawdzimy, jak wypadają one wobec oferty innych bukmacherów. Do naszego porównania użyjemy konkretnego wydarzenia.

Sobota, 17 września 2022 r., elektryzujące Derby Zagłębia Ruhry, czyli Borussia Dortmund – Schalke 04 Gelsenkirchen. Porównujemy zakład trzydrogowy (1X2).

Kursy wg Betclic: 1.37/5.40/7.00
Kursy wg STS: 1.38/5.25/7.10
Kursy wg Fuksiarz: 1.37/5.30/7.00

Jak widać kursy Betclic mieszczą się w średniej innych bukmacherów, a marża jest na akceptowalnym poziomie. Oczywiście, z punktu widzenia gracza zawsze może być lepiej (wyższy kurs/niższa marża), ale oferta tego bukmachera jest naprawdę przyzwoita.

Mówiąc o zakładach Betclic warto wspomnieć również o specjalnym narzędziu MyCombi. Z nim zbudujesz własny kupon, na którym możesz umieścić kilka zakładów z tego samego meczu. Dzięki temu dostaniesz kurs wyliczony specjalnie z obstawionych zdarzeń.

Opinia o stronie www Betclic i aplikacji mobilnej

To, co jest silną stroną w przypadku bonusów, jest też zaletą rozwiązań na www i mobile. Mowa o czytelności i przejrzystości.
Aż miło popatrzeć, jak strona i apka są zaprojektowane. Wszystko można łatwo znaleźć, nie ma zbyt wiele banerów reklamowych, a kolorystyka nie męczy i nie drażni. Wyszukiwarka wydarzeń jest duża, czytelna, dlatego nie ma najmniejszych problemów, żeby odnaleźć mecz, który chce się obstawić. Ktoś poświęcił naprawdę sporo czasu i przetestował stronę i aplikację, aby mieć pewność, że gracze będą wiedzieli, gdzie i co kliknąć.

No i BetclicTV, czyli transmisje najlepszych rozgrywek. I znów warunki korzystania są banalnie proste. Wystarczy mieć środki na koncie depozytowym lub obstawić zakład w ciągu 24h przed transmisją, aby oglądać mecze. I to koniec, prościzna.
W naszej ocenie zarówno Betclic www, jak i aplikacja mobilna to duży plus do ogólnej oceny. Niektórzy inni bukmacherzy mają nieczytelne strony, nieintuicyjne apki – słowem wszystko jest takie niedopracowane. W Betclic jest zupełnie inaczej, no i te transmisje!

Jak oceniamy Betclic, czyli podsumowanie

Betclic mocno rozpycha się na rynku zakładów bukmacherskich, co widać choćby po tym, że oferuje m.in. transmisje z rozgrywek czy korzystne kursy dla graczy. Za to na pewno należy się duży plus i ocena bardzo dobra. Oby tak dalej.

Niestety nie brakuje także wad. Na pewno od rynkowej średniej odstaje bonus powitalny, choć i w jego przypadku można znaleźć trochę pozytywów (łatwe warunki wykorzystania). Jeśli Betclic dopracuje swoją ofertę promocyjną i postawi mocniej na inne bonusy, a nie tylko freebet, to będzie mógł śmiało konkurować z najlepszymi legalnymi bukmacherami w Polsce. Zatem do roboty!