Betters opinie

Ocena: 2.8 / 5

Cashback 100% do 300 zł i freebet 40 zł

Czy całkiem nowy bukmacher Betters podbije polski rynek zakładów sportowych? Potrzebne są do tego dobre kursy, bogata oferta i świetne bonusy. Czy udało się stworzyć takie połączenie? Żeby nasza opinia była jak najbardziej pomocna, sprawdziliśmy punkt po punkcie, co daje Betters.

Powitalny pakiet Betters

Co lubisz dostać na start po rejestracji u bukmachera? Jeśli jakiś freebet, to Betters jest bukmacherem dla Ciebie. Do zdobycia jest 40 zł w darmowym zakładzie. Po pełnej weryfikacji i po pierwszym zakładzie za min. 20 zł, Twoje saldo bonusowe powiększy się o freebet. Masz 72 godziny, żeby nim obrócić. Pamiętaj, żeby zarejestrować się z naszym kodem promocyjnym Betters

Nasza opinia o startowym freebecie Betters

Wartość – 40 zł. Warunek przyznania – zakład za 20 zł. Warunek odbioru – zakład SOLO lub KOMBI z min. kursem 1,8. Czas reakcji – 72 godziny.

No cóż, ani kwota bonusa nie jest powalająca, ani warunki odbioru wyjątkowo łatwe. Przecież w ciągu tych 3 dni na obrót może nie być żadnego ciekawego wydarzenia i bonus może przelecieć koło nosa. I choć 40 zł to nie jest jakaś kosmiczna kwota, to jednak ten krótki czas reakcji jest zdecydowanie za krótki. Zdecydowanie!

Pozostałe promocje Betters – opinia

To może regularne promocje dla stałych graczy są w Betters na lepszym poziomie niż powitalny pakiet? Sprawdzamy!

Oferta jest dość bogata jak na tak młodą firmę bukmacherską. Ofertę można podzielić na dwie grupy: bonusy uzależnione od aktywności i bonusy dostępne w określone dni.

Tygodniówka+ czy raiseBet to te promocje, w których liczy się aktywna gra. Wysokość bonusa jest w nich uzależniona albo od liczby kuponów w tygodniu/miesiącu, albo od liczby zdarzeń na AKO. Rzecz jasna działa tu prosta zasada – im więcej obstawiasz, tym większy masz bonus (freebet lub wygrana zwiększona o określony procent).

Z kolei Serwujemy Emocje czy eWeekend to promocje działające tylko w określone dni, a do tego na określone wydarzenia (tenis ziemny lub e-sport). Dlatego w ich przypadku dość mocno dziwią wyśrubowane warunki odbioru bonusów (np. tylko 4 dni na obrót bonusem przyznanym w ramach eWeekend).

W ofercie Betters są jeszcze dwa produkty promocyjne – Happy Hours i SafeBet. O tym pierwszym niestety trudno cokolwiek powiedzieć, bowiem zasady działania ogłaszane są każdorazowo, gdy pojawia się ta promocyjna akcja. Niby fajna rzecz – można być mile zaskoczonym, ale z drugiej strony gracze nie mogą sobie zaplanować aktywności i zakładów. Trudno ocenić taką promocję.

Z kolei SafeBet ma tak zawiłe i wyśrubowane warunki, że bez regulaminu w ręce ani rusz. No i ten wymóg KOMBI z co najmniej 7 zdarzeniami. To dużo za dużo!

Kursy, zakłady, czyli opinia o Betters

Każdy gracz powinien w ofercie Betters znaleźć coś dla siebie. Obstawiasz przede wszystkim piłkę nożną – proszę bardzo, do wyboru masz przeróżne ligi i rozgrywki. Wolisz nietypowe i mniej popularne dyscypliny? Czy golf, squash lub dart są wystarczająco oryginalne?

Na uwagę zasługuje tenis ziemny. Oferta tych rozgrywek jest naprawdę obfita, co w połączeniu ze specjalnym bonusem sprawia, że w Betters warto obstawiać te rozgrywki.

Dodajmy także, że ten legalny bukmacher nie skupia się wyłącznie na tradycyjnym sporcie. Świat wirtualny stoi dla graczy Betters otworem. Gry karciane, e-sport (z takimi klasykami jak CS:GO czy LoL) oraz sporty virtual – tu naprawdę jest w czym wybierać.

Sprawdziliśmy też, jak wypadają kursy Betters – to przecież dla wielu graczy kluczowy czynnik w decyzji o wyborze bukmachera.

Nie będziemy udziwniać, tylko wybierzemy normalny mecz, który pewnie chciałoby obstawić wielu graczy. AC Milan vs. Juventus Turyn – Mistrz Włoch przeciwko drużynie, która marzy o odzyskaniu tronu.

Porównamy kursy na spotkanie z 08/10/2022, oczywiście bierzemy pod uwagę prosty zakład trzydrogowy 1X2.

Betters: 1.99/3,39/4,20
ForBet: 1,97/3,45/4,00
NobleBet: 1,95/3,5/4,25

Trzeba przyznać, że kursy wypadają dobrze, nie odstają od tego, co proponują inni bukmacherzy, choć pamiętajmy, że porównaliśmy tylko trzy firmy.

Naszym zdaniem oferta Betters jest dobra, choć brakuje w niej na przykład jakiegoś bet buildera, który by pozwalał na większą elastyczność w kształtowaniu kuponów.

Aplikacja mobilna Betters i strona www

W obecnych czasach trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie legalnego bukmachera bez sprawnej apki i przejrzystej strony www.

Fajne jest to, że całkiem nowy na rynku Betters oddał graczom apki zarówno na Android, jak i na IOS. To duży plus, bowiem niektórzy bukmacherzy dochodzili do takiego stanu przez dłuższy czas, a są i tacy, którzy mogą “pochwalić się” apką tylko na jeden system.

Szkoda, że skoro Betters tak mocno wszedł w mobilne rozwiązania, to że nie przygotował żadnej oferty promocyjnej powiązanej z apką. A powiązanie promocji Happy Hours z SMS-ami zamiast z aplikacją jest co najmniej dziwne.

Strona www wygląda dobrze i nowocześnie. Wydarzenia są przejrzyście pogrupowane i łatwo znaleźć określoną ligę albo wirtualne wyścigi. Minus należy się jednak za liczbę banerów po boku czy duży slider z aż 9 banerami, które migają nam przed oczami. Tak się chyba już teraz nie robi stron, prawda? Trudno się bowiem skupić na typowaniu.

Nasza opinia o Betters

Oferta powitalna – sprawdzona. Bonusy i promocje – sprawdzone. Kursy i oferta zakładów – sprawdzona. Apka i strona – sprawdzone. Można wydać werdykt.

Wg nas Betters to dobrze zapowiadający się bukmacher. Co prawda czołowe firmy są jeszcze daleko przed nim, ale chyba można go zaliczyć do “początkujących średniaków”.

Na pewno plusem jest bogata oferta zakładów oraz dobre kursy, choć przydałby się też elastyczny builder kuponów.

Naszym zdaniem do poprawy są warunki odbioru niektórych bonusów, chyba że uwielbiasz czytać regulaminy. A i same bonusy też można by nieco podrasować, szczególnie bonus powitalny.