BetX opinie

Ocena: 3 / 5

Bonus od depozytu do 1500 zł, zakład bez ryzyka do 250 zł, freebet 25 zł za weryfikacje konta

Czy chcesz wiedzieć, co oferuje BetX – jeden z najmłodszych bukmacherów? Co   wyróżnia go spośród innych, a może jakie ma braki i co musi zmienić, aby konkurować z najlepszymi? Dzięki naszej opinii o BetX ten legalny bukmacher nie będzie miał przed Tobą tajemnic.

Oferta powitalna BetX

Każdy bukmacher chce przyciągnąć do siebie nowych graczy. Czym najlepiej? Oczywiście promocjami. BetX działa dokładnie tak samo i dlatego przygotował ofertę na start, która wywołuje dreszczyk emocji. Bo tak chyba trzeba powiedzieć o bonusach, które w wariancie maksymalnym dają nawet 1775 zł.

Nasza opinia o ofercie dla nowych graczy w BetX

Choć kwota 1775 zł robi wrażenie, to pamiętajmy, że liczy się jakość, co w przypadku bonusów bukmacherskich oznacza łatwość zdobycia promocyjnych gratisów.

Na całą sumę 1775 zł (oczywiście to wartość max.) składają się: do 1500 zł od 1-szego depozytu oraz dwa freebety (jeden na kwotę do 250 zł za pierwszy kupon AKO, drugi – 25 zł za zgody marketingowe i zweryfikowanie konta). O ile ostatni bonus można zdobyć banalnie prosto (wow, całe 25 zł!), to z kolejnymi już tak nie jest.

Freebet 250 zł za AKO dostaniesz, pod warunkiem że Twój kupon spełni warunki co do ilości zdarzeń i poszczególnych kursów. O ile to nie jest jeszcze jakimś wielkim ograniczeniem, to niestety konieczność zagrania bonusem w ciągu 3 dni to już trochę zbyt duże wymagania. W ciągu tych kilku dni może przecież być posucha w rozgrywkach, które zwykle obstawiasz.

Jeszcze więcej wymagań dotyczy bonusa od depozytu. Fajnie, że BetX wprowadził taką promocję do swojej oferty powitalnej, plus za to! Ale konieczność aż sześciokrotnego obrotu swoim depozytem już takie fajne nie jest. Dodajmy jeszcze, że bonus przydzielany jest sukcesywnie – po 1/6 za każdy obrót.

Wg nas BetX zasługuje na plus za wartość bonusów w ofercie powitalnej oraz za to, że wśród nich jest bonus od depozytu. Szkoda, że korzystanie z nich musi odbywać się z regulaminem w dłoni – zasady zdobycia gratisów mogą być nie do końca zrozumiałe, szczególnie dla laików, którzy zaczynają przygodę z zakładami sportowymi.

Pozostałe bonusy od BetX – opinia

Oczywiście pakiet powitalny to nie jest wszystko, co ma do zaoferowania BetX. Czy oferta bonusowa dla graczy jest tak samo atrakcyjna pod względem wartości i tak samo trudna pod względem dostępności? Sprawdzamy!

BetX oddaje, Autostrada do freebetu, nieTrafiony czy Bonus AKO – to promocje, które można znaleźć w ofercie BetX. Po ich przeanalizowaniu pewnie dojdziesz do podobnego wniosku, jak my – im wyższy bonus, tym trudniej go zdobyć.

I tak na przykład Autostrada do freebetu daje szansę zdobycia darmowego zakładu o wartości 10 zł. Wystarczy tylko od piątku do niedzieli obrócić 100 zł ze swojego depozytu.

Prosta rzecz!

Ale żeby odzyskać 10% stawki zakładu w ramach promocji nieTrafiony, trzeba zagrać AKO z co najmniej 8 zdarzeniami, a każde z nich musi mieć kurs nie większy niż 8,0. To już dość wyśrubowane warunki.

Naszym zdaniem BetX ma dobre pomysły z promocjami, ale w niektórych przypadkach zasady są skomplikowane i po prostu trudne, a szkoda.

Kursy i zakłady w BetX

Bonusy bonusami, ale przecież liczą się kursy oraz oferta zakładów, prawda? Gdyby zabrakło Twoich ulubionych rozgrywek w ofercie bukmachera, to czy chciałbyś tam obstawiać? Sprawdzamy zatem, co proponuje BetX.

Piłka nożna – wiadomo, tego nie mogło zabraknąć. Znajdziesz tu popularne ligi, ale także rozgrywki z Jordanii, Meksyku czy Rwandy. Poza tym koszykówka, siatkówka czy hokej na lodzie. Jest też futbol australijski i krykiet i inne mniej popularne dyscypliny sportu.

BetX to także gry wirtualne i esport – znajdziesz tu takie klasyki jak League of Legends czy Age of Empires, a także wirtualne wyścigi psów i koni. Są też gry karciane, choć nieco ukryte w zakładce Live Bet.

Zobacz teraz, jakie kursy proponuje BetX. Najlepiej ocenić je w porównaniu do innych legalnych bukmacherów, biorąc pod uwagę jedno konkretne wydarzenie.

Mecz Sevilla – Atletico Madryt (01/10/22) – wyrównane składy obu drużyn, choć za tymi pierwszymi przemawia żywiołowy doping na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán. Porównajmy zatem zakłady trzydrogowe, czyli klasyczne 1X2.

BetX: 3.25/3.20/2.30
STS: 3.20/3.10/2.31
Betfan: 3.20/3.15/2.29

Na tym porównaniu widać, że kursy BetX są na dobry poziomie, zbliżonym do innych bukmacherów lub nieco lepszym.

Przy okazji warto również wspomnieć o tym, że każdego dnia BetX podnosi kursy najciekawszych wydarzeń, w ramach swojej akcji Extra Kursy. To szansa na większą kasę, o ile uda Ci się dobrze przewidzieć rezultat.

Wg nas oferta zakładów i kursów BetX zasługuje na dobrą ocenę. Choć oczywiście można się przyczepić, że brak niektórych dyscyplin, to jednak możliwości grania są na tyle szerokie, że każdy gracz powinien znaleźć coś dla siebie.

Jak działa aplikacja i strona www BetX

Gracze cenią przejrzystość i czytelność strony oraz apki, nie ma bowiem nic bardziej denerwującego niż błądzenie po stronie i szukanie rozgrywek, kuponów czy promocji. BetX odrobił lekcję, bo ich narzędzia są przyzwoicie zaprojektowane, choć nie są wolne od wad.

Na plus na pewno trzeba zaliczyć układ menu (czy to głównego, czy bocznego), dzięki czemu nie ma większych problemów z odszukaniem rozgrywek np. ligi mistrzów piłkarzy ręcznych czy jakiegoś challengera tenisowego.

Tak przejrzyste nie są jednak podstrony z promocjami (z resztą, jak i same promocje, o czym już pisaliśmy). Jednak prawdziwym negatywnym hitem jest baner rejestracji na stronie www. Jest on tak skutecznie kolorystycznie zakamuflowany, że naprawdę trudno go dostrzec. Ale od tego jest nasz kod bonusowy BetX, żeby rejestrować się na stronie bukmachera.

Nasza opinia o BetX

Według nas BetX należy do bukmacherów – jak by to powiedzieli kolarze – z grupy pościgowej. Mocno walczy o dołączenie do czołówki, ale jednak czegoś w tym wszystkim brakuje.

Takim kijem w szprychy są na pewno trudne warunki odbioru niektórych bonusów czy też funkcjonalność niektórych elementów strony www. A czy kiedykolwiek doczekamy się transmisji live z wydarzeń sportowych? Trudno powiedzieć.

Plusem są za to niezłe kursy oraz dobra oferta gier wirtualnych.
Jeśli więc chcesz zacząć grać z BetX, łap nasz bonusowy kod. Dzięki temu zaliczysz łatwą rejestrację i dostaniesz możliwość zdobycia powitalnych bonusów na start. Do dzieła!