Bonus od depozytu – oferta bukmacherów

Bonus od depozytu to promocja idealna. Wpłacasz kasę, a bukmacher dokłada ci swoich własnych środków, abyś mógł postawić więcej kuponów lub za wyższe stawki. Zamiast 100 zł nagle masz 200,a z 500 zł robi się okrągły 1000! Fajne, prawda? Teoretycznie nie ma nic prostszego, w praktyce może być to bardziej skomplikowane. Dlatego warto przeczytać nasz przewodnik po ofercie bukmacherów i bonusach od depozytu.

Bonus od depozytu – oferta bukmacherów

Jak działa bonus od depozytu

Wpłata w wysokości X równa się bonus również w wysokości X. Tyle teorii, bo niestety, tak prosto to nie wygląda. Nie każdy bukmacher przyznaje bonus od depozytu równy twojej wpłacie. Tylko konkretne wpłaty są promowane. Poza tym niektórzy wymagają specjalnego obrotu, by uruchomić bonusowe saldo.

Bonus od depozytu to „darmowe pieniądze”, więc tę promocję można pomylić z freebetem. Ba, nawet jeden bukmacher używa tej nazwy na swój bonus od depozytu – gdy przeczytasz nasz przewodnik, zobaczysz, o czym mowa.

Jednak freebet a bonus od depozytu to dwa różne produkty. Różnica polega na tym, że freebet może być przyznany za jakiekolwiek zdarzenie (zagranie z aplikacji mobilnej, urodziny gracza, zgody marketingowe). Ograniczeniem jest tylko pomysłowość bukmacherów.

Bonus od depozytu wymaga tylko jednej, konkretnej sytuacji – wpłaty depozytu. To od tego, ile pieniędzy wpłacisz na swoje konto u bukmachera, uzależniona jest wartość bonusa. Oznacza to, że bonus od depozytu ma „ruchomą wartość” wyrażoną jako porcent wpłaty. Wpłacisz 50 zł, dostaniesz 50 zł, wpłacisz 300 zł, dostaniesz 150 zł. Klasyczny freebet ma natomiast wartość stałą np. 10 zł za zgody marketingowe.

Bonus od depozytu to element oferty powitalnej bukmacherów i tam ich szukaj. Choć nie! My znamy lepsze rozwiązanie! Przeczytaj nasz przegląd ofert bonusów od depozytów i od razu będziesz wiedzieć, z której oferty skorzystać.

Bonus od depozytu Superbet

Bonus od depozytu jest pierwszym gratisem, który dostaniesz od Superbet w ramach bonusu na start. Ten legalny bukmacher ma kilkustopniową ofertę powitalną, a bonus od wpłaty jest pierwszym krokiem. Co musisz zrobić, aby go dostać?

W ciągu 14 dni od momentu zgłoszenia się do oferty powitalnej musisz zrobić pierwszy depozyt. Minimalna stawka to 20 zł. Wówczas bukmacher dołoży 100% do pierwszej wpłaty, nie więcej jednak niż 200 zł.

Wiadomo więc, że aby ugrać max’a, musisz wpłacić równo 200 zł.

Istnieją pewne ograniczenia, jak wykorzystać to powiększone saldo. Po pierwsze, musisz się spieszyć, bo masz na to tylko 10 dni. Poza tym pamiętaj, by obrócić dwukrotnością otrzymanej kwoty. No i trzecia rzecz – liczą się tylko zakłady z minimalnym kursem 1,8, które są postawione, zakończone i rozliczone w czasie trwania bonusa.

Przyznanie bonusałatwy
Wysokość bonusaśrednia
Obrót bonusemśredni

Bonus od depozytu forBet

Jeśli twoim celem jest zdobycie jak najwyższego bonusa od wpłaty, to koniecznie zobacz, co dostaniesz od forBet. Ten legalny bukmacher postawił na efekt wow – bo czy można określić inaczej bonus w wysokości nawet 2000 zł.

Bonus od depozytu jest drugim elementem oferty powitalnej forBet i przysługuje on od drugiej wpłaty. W ramach promocji bukmacher powiększa drugi depozyt o 100%, ale nie więcej niż 2000 zł. Sporo!

I teraz uwaga! Zanim przejdziesz do obracania tym saldem, musisz wcześniej odblokować bonus. Aby to zrobić, postaw kupon/kupony o równowartości wpłaconej stawki, przy czym ich minimalny kurs to 2,0.
Jeśli już odblokujesz bonus, to musisz jeszcze nim dwukrotnie obrócić – tu warunki są jeszcze bardziej wyśrubowane. Musi to być AKO z kursem min. 2,5, z co najmniej 3 zdarzeniami na kuponie, a kurs każdego z nich to minimum 1,3.

Na to wszystko masz w sumie 14 dni. Pamiętaj, że do obrotu nie zaliczają się zakłady na gry karciane, sporty wirtualne i zakłady systemowe.

Przyznanie bonusałatwy
Wysokość bonusawysoka
Obrót bonusemtrudny

Bonus od depozytu LV BET

LV BET działa na rynku zakładów bukmacherskich już wiele lat, więc wie, czym najlepiej skusić nowych graczy. Bo właśnie w ofercie powitalnej LV BET znajdują się bonusy od depozytu. Tak, tak, bonusy – nie od jednej wpłaty, ale od dwóch kolejnych depozytów. Ale po kolei.

Sam bukmacher nazywa swoją promocję: „Klasyczny bonus powitalny”. Bo to faktycznie standardowa oferta, choć w niestandardowej wysokości. Po pierwszej wpłacie otrzymasz bowiem 1500 zł, a po drugiej wpłacie kolejne 1500 zł. Robi wrażenie, prawda? Oczywiście wszystko to są wartości maksymalne.

W przypadku pierwszego depozytu bukmacher dokłada do niego 100% wartości, w przypadku drugiego – już tylko 50%. Saldem bonusowym trzeba obowiązkowo obrócić. W przypadku bonusa od pierwszej wpłaty to aż 4-krotny wymóg, a przy drugiej wpłacie to obrót 3 razy. W każdym przypadku kurs minimalny kuponu to 1,75.

Przyznanie bonusałatwy
Wysokość bonusawysoka
Obrót bonusemtrudny

Bonus od depozytu eWinner

Ofertę powitalną z bonusem od depozytu ma także eWinner. Ten legalny bukmacher przyznaje go jednak w drugim kroku, przysługuje on dopiero od drugiej wpłaty. Jeśli założyłeś konto w eWinner i przyszedł czas na twoją drugą wpłatę, to pamiętaj, by skorzystać z bonusa. Bukmacher dołoży od siebie 50% wartości twojej wpłaty, ale nie więcej niż 500 zł. A więc by zyskać max’a, wpłać równy 1000!

Pierwszym krokiem jest uruchomienie bonusa – robisz to stawiająca zakład (lub zakłady) o równowartości twojej wpłaty. Ważne, by miały kurs minimum 1,50. Tak uruchomiony bonus trzeba teraz obrócić i to nie byle jak, bo aż 6 razy. Do obrotu liczą się tylko kupony z kursem minimalnym 2,50. I pośpiesz się – na ten sześciokrotny obrót masz 30 dni.

Przyznanie bonusaśredni
Wysokość bonusaniska
Obrót bonusemtrudny

Bonus od depozytu STS

Znany bukmacher STS działa na rynku wiele lat, więc pewnie doskonale wie, czego oczekują gracze. Może dlatego ich oferta powitalna naszpikowana jest promocją od wpłaty: pierwszej, drugiej, a nawet i trzeciej. Co zrobić, żeby dostać maksymalną wartość?

Zaraz po rejestracji i po pierwszej wpłacie na twoje konto może trafić 300 zł – bukmacher powiększy twoje konto o 100% wartości depozytu. Drugi bonus to 50% wpłaty, nie więcej niż 500 zł. Natomiast bonus od trzeciej wpłaty to maksymalnie 700 zł (50% wpłaty). Pamiętaj, że uruchomienie bonus nr 2 i nr 3 jest możliwe, dopiero gdy „rozliczysz” bonus od pierwszego depozytu, czyli nim obrócisz.

Samo skorzystanie z bonusów może wyglądać nieco skomplikowanie. Po pierwsze, aby wypłacić swój depozyt (ten, za który STS przyznał bonus) musisz zawrzeć zakłady za wartość stawki, która jest równa danej wpłacie, po kursie nie mniejszym niż 1,85.

Dla przykładu:

2 bonus – 50% wartości depozytu. Zatem jeśli wpłata wyniosła 800 zł, to bonus wynosi 400 zł. Trzeba więc zagrać kupon/kupony ze swojego salda za równowartość swojej wpłaty tj. 800 zł.

To jeszcze nie wszystko – w każdym przypadku bukmacher wymaga, by saldem bonusowym obrócić i to trzykrotnie, przy czym kurs całkowity kuponu musi być co najmniej 1,91. Jest jeszcze coś! Do obrotu liczą się tylko kupony prawidłowo wytypowane.

Przyznanie bonusatrudny
Wysokość bonusawysoka
Obrót bonusemtrudny

Bonus od depozytu BetX

Bukmacher BetX kusi nowych graczy bonusem od depozytu w ramach swojej oferty powitalnej. A właściwie bonusami – od wpłaty numer 2 i numer 3.

Ten bukmacher nazywa swój bonus od depozytu freebetem – fakt, dostajesz darmowy zakład, ale jego wartość ego wartość zależy od wysokości drugiego depozytu. BetX przyznaje darmowy zakład w wysokości 50% wpłaty, maksymalnie to 250 zł. Ale nie tak od razu. W pierwszej kolejności musisz dwukrotnie obrócić depozytem na kuponach KOMBI (kurs min. 2,50) z co najmniej 3 zdarzeniami. Dopiero po tym uruchomiony będzie bonus od depozytu i dostaniesz freebet – 2 zł oraz specjalny mnożnik stawki, tak aby wartość darmowego zakładu wyniosła 50% drugiego depozytu.

Trzeci bonus powitalny BetX to 50% od trzeciego depozytu. Maksymalna wartość bonusa to znów 250 zł. I znów, trzeba trzykrotnie obrócić wpłaconymi środkami. Muszą to być kupony AKO po kursie minimalnym 2,50, z co najmniej 3 zdarzeniami.

Przyznanie bonusaśrednie
Wysokość bonusaniska
Obrót bonusemłatwy

Bonus od depozytu Betfan

Oferta powitalna Betfan musi robić wrażenie, a wartość procentowa bonusa powitalnego działa na wyobraźnię. Betfan przyciąga nowych graczy bonusem w wysokości aż 200% od pierwszego depozytu.

Musisz tylko zarejestrować się, wyrazić zgodę na materiały marketingowe i wpłacić minimum 50 zł, by dostać bonus 200%. Wow! Sęk w tym, że maksymalna wartość tego bonusa to 300 zł. Dużo, niedużo?

Pierwsze co musisz zrobić, to aktywować bonus. W tym celu postaw zakład/zakłady za równowartość Twojej wpłaty. Po rozliczeniu kuponów, na saldzie bonusowym pojawią się środki przyznane przez Betfan w ramach bonusa od depozytu. Wykorzystaj je na kupony AKO z kursem co najmniej 3.0.

Przyznanie bonusaśrednie
Wysokość bonusaśrednia
Obrót bonusemłatwy