Bonus od depozytu – oferta bukmacherów

bonusy od depozytu

Bonus od depozytu to często występujący w ofertach powitalnych kolejnych bukmacherów element. Na czym polega? To nic skomplikowanego. Wpłacasz pieniądze na konto gracza, a bukmacher udostępnia Ci dodatkowe środki. Zamiast np. 100 zł możesz mieć znacznie więcej. Fajne, prawda? Teoretycznie to nic trudnego, w praktyce może być jednak bardziej skomplikowane. Dlatego warto przeczytać nasz przewodnik po ofertach bukmacherów, a konkretniej – bonusach od depozytu, ponieważ są one przyznawane na różnych warunkach i wymagają dokonania odpowiedniego obrotu nimi.

Jak działa bonus od depozytu?

Wpłata w wysokości X = bonus również w wysokości X. Tyle teorii, bo niestety, tak prosto to nie wygląda. Nie każdy bukmacher przyznaje bonus od depozytu równy kwocie przelewu dokonanego przez gracza. Tylko konkretne wpłaty są promowane. Poza tym zdecydowana większość wymaga specjalnego obrotu, by saldo bonusowe zostało „uwolnione”. 

Bonus od depozytu to „darmowe pieniądze”, więc tę promocję można pomylić z freebetem. Ba, nawet jeden bukmacher używa tej nazwy na swój bonus od depozytu – gdy przeczytasz nasz przewodnik, zobaczysz, o czym mowa.

Jednak freebet a bonus od depozytu to dwa różne produkty. Różnica polega na tym, że freebet może być przyznany za jakiekolwiek zdarzenie (zagranie z aplikacji mobilnej, urodziny gracza, zgody marketingowe). Ograniczeniem jest tylko pomysłowość bukmacherów.

Bonus od depozytu wymaga zaś zaistnienia tylko jednej, konkretnej sytuacji – wpłaty depozytu. To od tego, ile pieniędzy wpłacisz na swoje konto u bukmachera, uzależniona jest wartość bonusu. Oznacza to, że bonus od depozytu ma „ruchomą wartość”, wyrażoną jako procent wpłaty. Wpłacisz 50 zł, dostaniesz 50 zł, wpłacisz 300 zł, dostaniesz 150 zł. Klasyczny freebet ma natomiast wartość stałą np. 10 zł za zgody marketingowe.

Bonus od depozytu to element oferty powitalnej bukmacherów i tam ich szukaj. Choć nie! My znamy lepsze rozwiązanie! Przeczytaj nasz przegląd ofert bonusów od depozytów, aby od razu wiedzieć, z której oferty skorzystać.

Bonus od depozytu Superbet

Superbet to bukmacher, który dla swoich nowych klientów przygotował dwa bonusy od depozytu – oba w postaci freebetu. Co należy zrobić, by je otrzymać? Najpierw należy wpłacić na konto co najmniej 20 PLN. To wystarczy, aby uzyskać podwojenie depozytu do maks. 200 PLN. Freebet o tej wartości będzie aktywny przez 10 dni i, co ważne, może zostać wykorzystany do zawarcia dowolnego zakładu – bez wymaganej minimalnej liczby zdarzeń czy kursu. 

Drugi bonus od depozytu w postaci freebetu wynosi zaś 35 PLN. Żeby go zdobyć, wystarczy zadbać o to, aby kwota pierwszego depozytu nie była mniejsza niż 50 PLN. Dodatkowo należy zarejestrować konto gracza, korzystając z naszego kodu promocyjnego: „KODVIPA”. Ten freebet również nie wymaga specjalnego obrotu, a można wykorzystać go w ciągu maksymalnie 3 dni. 

Bonus od depozytu forBET

Jeśli twoim celem jest zdobycie jak najwyższego bonusa od wpłaty, to koniecznie zobacz, co dostaniesz od forBet. Ten legalny bukmacher postawił na efekt „wow!” – bo czy można określić inaczej bonus w wysokości nawet 2000 zł?

Bonus od depozytu jest drugim elementem oferty powitalnej forBet i przysługuje on od drugiej wpłaty. W ramach promocji bukmacher powiększa drugi depozyt o 100%, ale nie więcej niż 2000 zł. Sporo!

I teraz – uwaga! Zanim przejdziesz do obracania saldem bonusowym, musisz wcześniej odblokować bonus. Aby to zrobić, postaw kupon/kupony o równowartości wpłaconej stawki, przy czym ich minimalny kurs powinien wynieść 2,0.

Jeśli już odblokujesz bonus, to musisz jeszcze nim dwukrotnie obrócić – tu warunki są jeszcze bardziej wyśrubowane. Musi to być zakład typu AKO z kursem min. 2,5, z co najmniej 3 zdarzeniami na kuponie, a kurs każdego z nich to minimum 1,3.

Na to wszystko masz w sumie 14 dni. Pamiętaj, że do obrotu nie zaliczają się zakłady na gry karciane, sporty wirtualne i zakłady systemowe.

Bonus od depozytu LV BET

LV BET działa na rynku zakładów bukmacherskich już wiele lat, więc wie, czym najlepiej skusić nowych graczy. Bo właśnie w ofercie powitalnej tej firmy znajdują się bonusy od depozytu. Tak, tak, bonusy – nie od jednej wpłaty, ale od dwóch kolejnych depozytów. Ale po kolei.

Sam bukmacher nazywa swoją promocję: „Klasyczny bonus powitalny”. Bo to faktycznie standardowa oferta, choć w niestandardowej wysokości. Po pierwszej wpłacie (min. 10 PLN) można otrzymać podwojenie depozytu do 500 PLN. Na obrócenie przyznanymi przez „buka” środkami gracz ma 30 dni. Jak należy to zrobić? Zawierając 4 razy zakład z minimalnym kursem 1.75 i z typami wyłącznie z oferty sportowej. 

Maksymalna kwota bonusu od drugiej  wpłaty w LV Bet wynosi zaś 600 PLN. Tym razem nie jest to jednak podwojenie przelanych środków, lecz 50% od przetransferowanej na konto gracza sumy. Bonus ten wymaga następującego obrotu – 3-krotne zawarcie zakładu z minimalnym kursem 1.75 i ze zdarzeniami z oferty przedmeczowej oraz live w ciągu 30 dni od momentu jego przyznania. 

Aby uzyskać bonus do 900 PLN od trzeciego depozytu, nowi gracze LV Bet muszą wpłacić co najmniej 25 PLN. Wówczas znajdą na swoich kontach bonusowych 2% kwoty przelewu z mnożnikiem o wartości x25. Dzięki niemu kurs kuponu ulegnie 25-krotnemu wzrostowi. Muszą na nim znaleźć się min. 3 zdarzenia z minimalnym kursem każdego z nich na poziomie 1.25. Ponadto łączny kurs kuponu nie może być niższy niż 2.50. Na obrócenie bonusem gracze mają ponownie 30 dni. 

Bonus od depozytu STS

Znany bukmacher STS działa na rynku wiele lat, więc pewnie doskonale wie, czego oczekują gracze. Może dlatego jego oferta powitalna naszpikowana jest promocją od pierwszej, drugiej, a nawet i trzeciej wpłaty… Co zrobić, żeby dostać maksymalną ilość środków?

Zaraz po rejestracji i po pierwszej wpłacie na twoje konto może trafić 100 zł – bukmacher powiększy twoje konto o 100% wartości depozytu. Drugi bonus to 50% wpłaty, nie więcej niż 200 zł. Natomiast bonus od trzeciej wpłaty to maksymalnie 300 zł (50% wpłaty). Pamiętaj, że uruchomienie bonusów nr 2 i nr 3 jest możliwe dopiero, gdy „rozliczysz” bonus od pierwszego depozytu, czyli obrócisz nim w sposób wymagany przez STS. Co ciekawe, do obrotu wliczają się zarówno zakłady wygrane, jak i przegrane. 

Samo skorzystanie z bonusów może wyglądać nieco skomplikowanie. Po pierwsze, aby wypłacić swój depozyt (ten, za który STS przyznał bonus) musisz zawrzeć zakłady za wartość stawki, która jest równa danej wpłacie, po kursie nie mniejszym niż 1,91.

Dla przykładu:

Drugi bonus – 50% wartości depozytu. Jeśli wpłata wyniosła 400 zł, to bonus wynosi 200 zł. Trzeba więc zagrać kupon/kupony ze swojego salda za równowartość swojej wpłaty, tj. 400 zł.

To jeszcze nie wszystko – w każdym przypadku bukmacher wymaga, by saldem bonusowym obrócić dwukrotnie, przy czym kurs całkowity kuponu musi być co najmniej 1,91. Zasady te dotyczą bonusu od każdego z pierwszych trzech depozytów. 

Bonus od depozytu BetX

BetX ma do zaoferowania swoim graczom bonus od drugiego z kolei depozytu, który wynosi 50% od wpłaty do maks. 600 PLN. Aby zgarnąć dodatkowe 300 PLN na grę, należy:

 • wpłacić na konto przynajmniej 20 PLN;

 • dokonać obrotu depozytem poprzez zawarcie kuponu z min. 2 zdarzeniami z oferty zakładów na żywo (live);

 • zadbać o to, by minimalny kurs łączny zakładu nie był niższy niż 3.00. 

Jeśli powyższe warunki zostaną spełnione, bukmacher BetX wyśle dwa bonusy w postaci możliwości zawarcia dwóch darmowych zakładów z mnożnikiem maksymalnym 150. Freebety te należy obrócić po razie, stawiając kupon z minimalnym kursem 2.00. 

To jednak nie koniec listy bonusów od depozytu, które można zgarnąć, dołączając do grona klientów BetX. Na nowych graczy czekają bowiem jeszcze trzy:

 • freebet 30 PLN za zaznaczenie wszystkich zgód marketingowych i dokonanie pierwszego depozytu na min. 10 PLN;

 • freebet 50 PLN za wcześniejsze trzykrotne przetransferowanie przynajmniej 20 PLN na konto gracza. Bonus ten wymaga obrotu w postaci zawarcia zakładu z 3 zdarzeniami z oferty e-sportowej i kursem minimalnym 3.0;

 • freebet za postawienie zakładu z poziomu aplikacji za min. 10 PLN. Bukmacher nagradza wykonanie tego kroku darmowym zakładem o wartości 20 PLN (2 PLN z mnożnikiem x10).

Bonus od depozytu Etoto

Oferta dla nowych graczy Etoto składa się przede wszystkim z depozytów od kolejnych wpłat. W tym momencie mogą oni zyskać nawet do 777 PLN dodatkowych środków na start. By do tego doszło, należy wpłacić najpierw 50-200 PLN – wówczas kwota ta zostanie podwojona. Bonusem należy dodatkowo obrócić 3 razy, zawierając zakłady z co najmniej 3 zdarzeniami i kursem minimalnym każdego z nich na poziomie 1.20 oraz łącznym nie mniejszym niż 2.00. 

Drugi bonus od Etoto to podwojenie tej samej kwoty, co poprzednia – do 200 PLN. W przypadku trzeciego można zaś otrzymać maksymalnie dodatkowe 300 PLN. Jeśli chodzi o obrót drugim i trzecim bonusem, jego warunki są identyczne jak w przypadku pierwszego bonusu. 

Etoto może dodatkowo przyznać graczowi bonus w postaci trzech freebetów o wartości 20, 20 i 37 PLN. By do tego doszło, trzeba jednak zadbać o to, suma pierwszych trzech depozytów w historii konta gracza wyniosła co najmniej 700 PLN. Darmowe zakłady można wykorzystać do obstawienia dowolnego zdarzenia – bez minimalnego kursu.

Bonus od depozytu PZBUK

Jeśli chodzi o ofertę powitalną PZBUK, jest ona jedną z najskromniejszych na rynku. Tworzy ją bowiem wyłącznie freebet do 250 PLN od pierwszego depozytu. Co ciekawe, jego wysokość jest uzależniona od tego, ile środków na konto gracza zdecyduje się przelać jego właściciel. To, ile darmowych środków na grę można uzyskać od wspomnianego bukmachera, najlepiej przedstawi poniższa krótka lista:

 • 50PLN – 99PLN –  gracz otrzymuje Freebet 50PLN.

 • 100PLN – 149PLN – gracz otrzymuje Freebet 100PLN.

 • 150PLN – 199PLN – gracz otrzymuje Freebet 150PLN.

 • 200PLN – 249PLN – gracz otrzymuje Freebet 200PLN.

 • minimum 250PLN – gracz otrzymuje Freebet 250PLN.

Zanim jednak bonus zostanie przyznany, trzeba zawrzeć pierwszy zakład z min. 2 zdarzeniami i łącznym kursem na poziomie 2.0. Gdy to nastąpi, gracz otrzyma swój bonus. W jego przypadku wymagany obrót polega na postawieniu jednego kuponu z dowolną liczbą zdarzeń i min. kursem łącznym 2.0. 

Bonus od depozytu Go+Bet

Legalny bukmacher Go+Bet ma do zaproponowania swoim nowych klientom dwa bonusy od depozytu. Pierwszym jest podwojenie wpłaty do 300 PLN. Żeby uzyskać tyle dodatkowych środków na grę, trzeba złożyć depozyt na co najmniej 50 PLN, a następnie obrócić nim poprzez postawienie jednego kuponu z dowolną liczbą zdarzeń i kursem co najmniej 1.6.  Z kolei 4-krotne postawienie kuponu z przynajmniej 3 zdarzeniami i kursem minimalnym każdego z nich na poziomie 1.3. to warunki obrotu środkami bonusowymi. 

Drugi z proponowanych przez Go+Bet bonusów od depozytu ma postać freebetu do 100 PLN. Jak go uzyskać? Wpłacając na konto gracza 200 PLN lub więcej i wykorzystując te środki do postawienia kuponu z 3 zdarzeniami z kursem minimalnym każdego z nich na poziomie 1.4 oraz łącznym nie mniejszym niż 3.0. Otrzymany bonus wymaga zaś wykorzystania go w ciągu 7 dni do zawarcia 3 zakładów z min. 3 zdarzeniami i kursem każdego z nich 1.4 lub wyższym. 

Bonus od depozytu Betcris

Betcris to bukmacher, który ma do zaoferowania swoim nowym klientom jeden bonus od depozytu. Aby uzyskać 50% dodatkowych środków na grę od trzeciego z kolei przelewu do 1000 PLN (lub więcej), trzeba jedynie skorzystać z dwóch poprzednich bonusów zgodnie z informacjami dostępnymi tutaj. Gdy do tego dojdzie, uzyskany freebet będzie można wykorzystać do postawienia dowolnego rodzaju zakładu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy