bonusy-bez-depozytu

Bonusy bez depozytu u bukmacherów

Jeśli czytasz ten artykuł, jesteś zapewne zainteresowany tym, w jaki sposób można uzyskać bonusy bez depozytu u organizatorów zakładów wzajemnych, czyli u bukmacherów. Oczywiście odpowiemy na to pytanie, natomiast na samym początku warto poinformować (głównie nowych graczy, niezbyt dobrze orientujących się w świecie bukmacherskim) z czym się je tę tematykę, u kogo można grać (a u kogo nie) i czy w ogóle warto rzucać się na każdy kod promocyjny znaleziony w Internecie.
Dlatego prosimy wytrawnych graczy o odrobinę cierpliwości – na pewno przedstawimy tu możliwe do uzyskania u bukmacherów bonusy bez depozytu. Pozostaje nam tylko zaprosić Państwa do lektury.

Problem nielegalnych zakładów bukmacherskich

Możliwość obstawiania w zakładach bukmacherskich jest znacznie ograniczona po zaostrzeniu przepisów w 2017 roku. Aktualnie każdy zakład działający zgodnie z literą prawa musi odprowadzać do Skarbu Państwa podatek w wysokości dwunastu procent.

Aby mieć pewność, że zakład, których nas interesuje to legalny bukmacher, należy zainteresować się, czy firma posiada wymagane zezwolenie nadane od Ministerstwa Finansów. Nielegalne zakłady zachęcają nieco wyższą kwotą do obrotu (bo w końcu nie odprowadzają dwunastu procent podatku), aczkolwiek nie warto wiązać się z takimi bukmacherami z jasnych przyczyn – na nieuczciwych graczy czeka grzywna o wysokości nawet kilkunastu tysięcy złotych.

Organy ścigania działają wyjątkowo sprawnie w tej kwestii, więc nie należy liczyć na szczęście i jakiekolwiek przeoczenie ze strony odpowiednich służ. Warto też wiedzieć, że podatek odprowadzany do Skarbu Państwa służy nam wszystkim – to dzięki podatkom remontuje się drogi, autostrady, usprawnia się szpitale czy szkoły. Wszyscy korzystamy z tych instytucji, dlatego należy się zastanowić, czy okradanie swojego państwa przez korzystanie z nielegalnych zakładów bukmacherskich jest dobre.

Legalni bukmacherzy

Na polskim rynku działa aktualnie nieco ponad dziesięć legalnych zakładów bukmacherskich. Liczba ta może z czasem się zmienić, gdyż coraz więcej firm ubiega się o licencję Ministra Finansów. Najpopularniejsze zakłady bukmacherskie w Polsce na chwilę obecną to STS, Fortuna, Milenium, LV bet. Oczywiście to nie jedyne zakłady na rynku.

Bukmacher BONUS Oferta specjalna
Bonus standardowy: 100 zł
Nasz bonus: 125 zł + 1000 zł bonus

Kod bonusowy: PREZENT125

Odbierz
Bonus standardowy: 1200 zł
Nasz bonus: 1200 zł + 25 freebet + 34 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 530 zł CASHBACK

Kod bonusowy: PREZENTPL

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 100% bonus do 500 zł + 100 zł (20000 punktów)

Kod bonusowy: PREZENTPZB

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 500 zł bonus od II depozytu + 155 zł zaklad bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENTVIP

Odbierz
Bonus standardowy: 2000 zł
Nasz bonus: 2100 zł (2000 zł + 100 extra) + 50 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1000 zł
Nasz bonus: 1000 zł + 49 zł bonus mobile

Kod rejestracyjny: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł + 20 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz

Wszystkie zakłady posiadają szeroką ofertę dyscyplin sportowych, gdyż sportowe typy bukmacherskie są najpopularniejsze jeśli chodzi o bukmacherkę. Zakłady prześcigają się w liczbie dyscyplin, część z nich wprowadziła nawet tak zwane sporty wirtualne (nie należy tego mylić z e-sportem).
Na pewno każdy z tych bukmacherów ma w swojej ofercie promocje, które mają na celu zrekompensować graczom przymus płacenia podatku. Niektóre promocje wydają się lepsze, inne mniej korzystne, jednak wszystkich graczy interesuje to, aby jak najmniej wpłacić, a jak najwięcej zarobić (co nie jest w ogóle dziwne). Wydaje się, że bukmacher bez depozytu to jeszcze większe umilenie życia dla klientów, dlatego jest to jedna z najpopularniejszych promocji wyszukiwanych przez typerów.

Konkurencja i sposoby na przyciągnięcie klientów

Coraz większa konkurencja na polskim rynku bukmacherskim, a także wyżej wspomniany problem zakładów nielegalnych, sprawia, że firmy mocniej walczą o klientów, czyli o nowych graczy. Zachęcić klientów można na wiele sposobów, na przykład poprzez atrakcyjność kursów lub przez odpowiednio przemyślane promocje u bukmacherów.

Promocje to chleb powszedni każdego bukmachera, gdyż to właśnie bonusy powitalne przyciągają ogromną liczbę nowej klienteli. Dlatego nie raz widać na oficjalnych stronach online danych zakładów bukmacherskich oferty, które wręcz krzyczą swoją treścią: „odbierz bonus”, „bonus bez depozytu”, „1000 PLN na start”. Przekonuje się nas, że otrzymamy darmowy zakład bez depozytu lub inną, równie atrakcyjną formę promocji.

Istnieje wiele rodzajów bonusów i ułatwień dla nowych, chociażby bonus od depozytu, zakład bez ryzyka, Freebety, darmowy zakład, bonus bez depozytu.

Wśród wymienionych promocji mimo wszystko najbardziej popularne wśród graczy są bonusy bukmacherskie bez depozytu, czyli takie, które dają możliwość zawarcia zakładu bez wpłaty pieniędzy na rachunek bukmachera. Takie darmowy bonus bez depozytu bukmacher przyznaje zazwyczaj w symbolicznych kwotach, które wystarczają na dokonanie pierwszego zakładu.

Bonus bez depozytu – na czym to polega

Większość bukmacherów w Polsce oferuje opcję, w której aby zagrać, nie trzeba przelewać pierwszej wpłaty. To jest właśnie słynny bonus bez depozytu. Taki bonus powitalny bez depozytu bukmacher przyznaje po to, żeby nie trzeba było robić wpłaty na swoje konto, aby obstawić. Nie ryzykuje się w takim wypadku utraty swoich własnych środków. Wydaje się to idealne, jednak niekoniecznie darmowe bonusy bez depozytu są całkowicie darmowe, o czym jeszcze zdążymy opowiedzieć.

Zazwyczaj na start otrzymuje się darmowe środki, które przeznacza się na grę. Dlatego często w ofertach zakładów bukmacherskich można spotkać hasła „otrzymaj 20 PLN bez depozytu!”. Zazwyczaj kwoty, które dostaje się od bukmachera nie są zbyt wysokie, jednak pozwalają one na pierwsze obstawienie.

Taką opcję nazywa się często także Freebetem (z angielskiego free – wolny). Jeśli gracz posiada odpowiedni kod bonusowy (których pełno jest na różnych stronach internetowych dotyczących bukmacherki), po wpisaniu go w odpowiednie pole podczas rejestracji, powinien otrzymać obiecany bonus bez depozytu. To właśnie na zakłady bukmacherskie bez depozytu najwięcej jest kodów bonusowych w Sieci.

Czy bukmacher bez depozytu brzmi poważnie?

Wszyscy dobrze wiemy, że każdy zakład bukmacherski chce zarobić, a zakłady bez depozytu klienta po prostu nie zarabiają. Dlatego niejednemu graczowi może zapalić się czerwona lampka, gdy widzi bonus bez depozytu. W końcu to dzięki naszej płatności na konto i obrotowi gotówki, bukmacher zyskuje.

Trzeba przyznać, że mimo wszystko zakłady bukmacherskie online bonus na start bez depozytu będą oferowały, ponieważ wyglądają wtedy na lepsze w oczach klientów. Zakłady bukmacherskie oprócz tego, że gwarantują bonus bez depozytu, uzbrojone są w szereg regulaminowych zasad i warunków, które sprawiają, że mimo promocji bukmacher i tak zyskuje. Dlatego też czy można stwierdzić, że rzeczywiście przyznawana jest nam darmowa kasa bez depozytu? Ponadto bukmacherzy bonus bez depozytu zaoferują głównie po to, aby przyciągnąć uwagę nowych klientów, pokazać im ofertę, a potem liczą, na to, że jednak gracz zdecyduje się wpłacić swoje pieniądze.

Bonus bez depozytu i warunki do jego zdobycia

Zaznaczyliśmy już wcześniej, że bonus bez depozytu uzyskać można tylko spełniając szereg warunków. Nie zawsze też będą to warunki korzystne z perspektywy klienta, bo jak wiadomo, na świecie nie ma nic za free i mimo wszystko bukmacher chce również zarobić. Jednakże przyjrzymy się takim bonusom, aby porównać oferty poszczególnych legalnych bukmacherów. Nawet jeśli są pewne haczyki, nowi gracze i tak zazwyczaj chcą poznać promocje oraz warunki ich spełnienia.

Darmowy bonus bez depozytu bukmacher przyznaje z reguły tylko swoim nowym klientom i takie promocje u bukmacherów często ograniczone są w czasie. I co najważniejsze, w życiu niewiele dostajemy „za darmo”. A już na pewno nie od firm, których najważniejszym celem działalności jest zysk, co w przypadku bukmacherów nie musi nikogo dziwić. To nie jest działalność charytatywna, dlatego bukmacher z jednej strony obiecuje bonus, a z drugiej musi wyjść na plus.

Dlatego też warto zapamiętać: bonus bez depozytu ma nas zachęcić do późniejszego wpłacania pieniędzy i wykonania obrotu, dlatego zawsze musimy robić to rozważnie. Nawet jeśli początkowo takiego depozytu nie złożymy, to firmy bukmacherskie mają nasze dane w bazach, bo żeby założyć konto trzeba wyrazić zgodę na różnego rodzaju przetwarzanie naszych danych. Brzmi to groźnie, ale w zasadzie nie ma się czego obawiać.

Przetwarzanie danych u bukmachera

Taki wymóg zgody na przetwarzanie danych nie jest niczym nowym, ani wyjątkowym w Internecie, ponieważ na każdej stronie, na której się rejestrujemy musimy pozwolić na przetwarzanie. Ułatwia to późniejszy kontakt z klientem, można przedstawić mu następne oferty. Nie jest to zatem działanie tylko i wyłącznie bukmacherów.

Jeśli już wyrazimy zgodę na przetwarzanie danych, później bukmacher będzie to wykorzystywał do rozsyłania nam wiadomości e-mail, SMS lub w inny sposób będzie chciał zaprezentować nam swoją działalność. Oczywiście w naszej obronie stoi słynne RODO i w każdej chwili możemy „odznaczyć” zgody, gdy promocja bukmachera będzie zbyt nachalna, ale umówmy się – robimy to zazwyczaj bardzo rzadko i w bazach firm bukmacherskich jesteśmy praktycznie na zawsze.

Dlatego rejestrując konto u bukmachera, należy liczyć się z reklamami. Bukmacher nie będzie chciał łatwo wypuścić z rąk potencjalnego klienta, ponieważ bukmacherzy bez depozytu wpłaconego przez swoich klientów nie zarabiają.

Bonusy u poszczególnych bukmacherów

Wyjaśniliśmy już pewne oczywiste kwestie, uświadomiliśmy, że nie ma nic za darmo. Niezniechęceni tymi informacjami gracze zapewne oczekują jasnej i klarownej oferty. Wybraliśmy naszym zdaniem najciekawsze, choć nie idealne, bonusy bukmacherskie bez depozytu. Znów to powtórzymy – nie ma nic za darmo i często, aby wypłacić swój bonus, należy go obrócić kilka razy. To wymóg praktycznie u każdego bukmachera. Tak, kasa na start bez depozytu musi zostać obrócona kilka razy po minimalnym kursie (zasady są zawsze w regulaminie), ponieważ wielokrotny obrót i wysoki kurs zwiększają ryzyko przegranej, czyli nasz bonus bukmacherski bez depozytu zostaje w firmie.

Po drugie, niekiedy nieostrożni gracze zakładając konto mogą… przeoczyć bonus. Tak, otrzymanie promocji na start nie jest takie oczywiste – niekiedy należy zaznaczyć specjalne okienko podczas procesu rejestracji. Takie okienko bywa w różnych miejscach, ale najczęściej jest tuż pod lub nad zgodą na przetwarzanie danych oraz oświadczeniem, że zapoznano się z treścią regulaminu. Aby bonus uzyskać trzeba je również zaznaczyć.

To kolejny haczyk, gdyż bonus na start bez depozytu dla niektórych jest oczywisty. Jednakże bukmacher nieco wykorzystuje nieuwagę nowych graczy, którzy mogą nawet nie wiedzieć czym taki bonus jest (dlatego najpierw warto poczytać regulaminy, potem rejestrować konto).

Totolotek z kodem „PREZENTVIP”

Totolotek to jedna z firm, która w swojej ofercie posiada promocje bukmacherskie bez depozytu. Tak zwany Freebet w wysokości 20 zł otrzyma każdy nowy gracz. Warunki? Należy otworzyć konto w serwisie bukmachera i po jego aktywacji otrzymamy darmowy Freebet 20 zł do wykorzystania na grę na zakłady bukmacherskie. Kupon bonusowy musi posiadać co najmniej jedno zdarzenie z kursem min 2,00.

Trzeba pamiętać, że wysokość przyznanego nam bonusu bez depozytu bukmacher nakazuje nam obrócić trzykrotnie, czyli promocja nie podlega bezpośredniej wypłacie lub przeniesieniu na saldo główne. Ale uwaga. W związku z tym, że nasz serwis został pozytywnie zweryfikowany przez Totolotka, dla wszystkich, którzy zarejestrują się u bukmachera i podadzą przy tym kod „PREZENTVIP”, bukmacher zwiększa Freebet do 25 złotych. Jednakże wciąż nie można dokonać od razy wypłaty, tylko należy jeszcze dokonać odpowiedniego obrotu. Praktycznie nigdzie nie spotkasz się z tym, aby funkcjonował bonus bez depozytu bez obrotu.

Oczywiście, jak już wspominaliśmy nie ma nic za darmo. Rejestrując się zgadzamy się na szereg warunków, między innymi przekazywanie informacji handlowych poprzez SMS, e-mail czy telefony od marketerów, a nawet profilowanie naszej osoby pod kątem skłonienia nas do złożenia depozytu czy przekazanie naszych danych spółkom zależnym. Dlatego bonusy bez depozytu z jednej strony kuszą, ale potem może się okazać, że taka „darmowa” gra wcale nie jest bez żadnych zobowiązań.

LvBet – bonus bez depozytu 20 zł

Zakłady bukmacherskie bez depozytu proponuje również LvBet. W tym przypadku bukmacher bez depozytu przyzna nam 20 złotych. Musimy najpierw przejść na stronę bukmachera, klikając w link w naszym serwisie i założyć darmowe konto. Do tego należy wpisać specjalny kod PREZENT, a następnie aktywować konto linkiem, który otrzymamy na swój adres mailowy.

Ale to nie koniec. Musimy bowiem wysłać jeszcze maila na adres: [email protected] i w tytule wpisać: „Bonus bez Depozytu”. Maksymalnie po 48 godzinach od wysłania wiadomości LvBet przyzna nam promocję. Kupon musimy zawrzeć w ciągu siedmiu dni na wydarzenia z oferty bukmacherskiej po kursie co najmniej 1,5. Ewentualne wygrane podlegają dwukrotnemu obrotowi, po kursie nie niższy niż 2.0 (zakłady tylko 1,x,2 – bez podwójnych szans). Jak widać, nie wszystkie zakłady bukmacherskie z bonusem bez depozytu zaoferują promocję tak od razu.

Forbet- musimy się spieszyć

Kolejnym bukmacherem, który wprowadził taki rodzaj promocji do swojej oferty, jest Forbet (w Internecie działający jako iforbet.pl). Jak tłumaczy, robi zaklady bez depozytu po to, aby maksymalnie ułatwić wybór najkorzystniejszej oferty na rynku bukmacherskim. Bez depozytu bukmacher Forbet przyzna każdemu nowemu graczowi 20 złotych. Jednak, aby skorzystać z takiego bonusu, trzeba się spieszyć, gdyż promocja obowiązuje bowiem jednie do końca listopada. Kwota pojawi się na koncie gracza zaraz po rejestracji konta i mamy tydzień na jednokrotny obrót bonusu z minimalnym kursem 3,00.

Bukmacher jednak ostrzega (robią to też pozostali): oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci, próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont, zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte. Bukmacher bonus bez depozytu przyznaje bowiem ze swoich środków i nie ma się co dziwić, że nie chce być oszukiwany.

Etoto – bez depozytu zagramy w aplikacji

Nieco inaczej do bonusu bez depozytu podchodzi Etoto. Po dokonanej rejestracji każdy nowy klient otrzyma 20 złotych, ale do wykorzystania w aplikacji mobilnej. Gracz ma 30 dni na skorzystanie z darmowego zakładu, który można wykorzystać tylko i wyłącznie na urządzeniu mobilnym na zakład kombinacyjny składający się z minimum trzech wydarzeń. Minimalny łączny kurs zakładu akumulowanego to 2,20, a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia do 1,30. Do końcowej wygranej z darmowego zakładu nie jest wliczana jego stawka.

Przykład dla zobrazowania zasad działania: gracz obstawił trzy wydarzenia o łącznym kursie 10,00 przy użyciu darmowego zakładu na kwotę 20 złotych. W przypadku wygranej gracz otrzyma kwotę 20zł x 10,00 x współczynnik 0,88 = 176zł. Od wygranej zostanie odjęta stawka darmowego zakładu 20zł. W sumie gracz otrzyma 176zł – 20zł = 156zł. Czy można zatem stwierdzić, że bonusy bez depozytu bukmacher przyznaje za darmo?

Zakłady bukmacherskie bonus bez depozytu – Totalbet 25 zł.

W Totalbet ścieżka do uzyskania bonusu jest bardzo zbliżona do innych bukmacherów. Musimy się zarejestrować i przejść pozytywną weryfikację. Musimy dokonać pełnej weryfikacji, czyli przesłać dokument tożsamości i numer naszego konta w banku. Inaczej nasze konto będzie miało charakter tymczasowy i nie będziemy mogli skorzystać z oferty na zakłady bukmacherskie bonus bez depozytu.

Podsumowując, zbierzemy bonusy bez depozytu, aby móc zastanowić się nad ich całokształtem. Bonusy bez depozytu to niewątpliwie ciekawa opcja dla graczy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z bukmacherką. Można zagrać pierwszy zakład bez żadnego ryzyka, sprawdzić tym samym ofertę danego bukmachera i przekonać się, czy gra u bukmachera to jest to, co chcemy robić częściej.

Jednak przypominamy, że „za darmo” oznacza tylko to, że nie inwestujemy własnych środków na starcie. Bukmacher chce mieć jednak coś w zamian (bo we współczesnym świecie, a już na pewno w bukmacherce, nie ma nic za darmo), choćby nasze dane osobowe. Szereg zgód wymaganych przez firmy mają na celu przetwarzanie naszych danych osobowych poprzez na przykład wysyłkę materiałów promocyjnych i ostatecznie ma to nas zachęcić do przelania na konto bukmachera własnych środków.

Dlatego z należytą rozwagą należy podchodzić do promocji funkcjonujących w zakładach bukmacherskich. Co prawda mówi się, że wytrawni i doświadczeni gracze mają zarejestrowane konta u różnych bukmacherów. Ale jeśli nie ma się doświadczenia na tym rynku i dopiero rozpoczyna przygodę, może warto skupić się na ofercie jednego wybranego zakładu i wraz ze wzrostem doświadczenia gracz może zainteresować się następnym zakładem. Popularne sporty i wydarzenia społeczne oraz polityczne funkcjonują w ofercie wszystkich legalnych zakładów. Więc na początku raczej nie warto „rzucać się” na każdego bukmachera tylko i wyłącznie z powodu bonusu bez depozytu.


bukmacherzy, zakłady bukmacherskie, ranking zakładów bukmacherskich, kod bonusowy do bukmachera, pewne typy bukmacherskie na dziś, zakłady bukmacherskie legalne, legalny bukmacher, najlepsza strona bukmacherska, obstawianie wyników meczy, jakie zaklady bukmacherskie polecacie, etoto zakłady, forbet zakłady, fortuna zakłady, lvbet zakłady, milienium zakłady, pzbuk zakłady, sts zakłady, totolotek zakłady, totomix zakłady, expekt zakłady, betclic zakłady


Konieczność czytania regulaminów

Na pewno przed rozpoczęciem gry i założeniem konta w zakładzie bukmacherskim warto zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi regulaminami danego bukmachera. Wiemy z doświadczenia, że atrakcyjne kursy, promocje bez depozytu u bukmacherów i inne czynniki wpływają niekiedy na tę sprawę – nowi klienci regulaminów czytać nie chcą. A to spory błąd, gdyż to właśnie z nich dowiedzieć się można o wszelkich „haczykach” i warunkach, które należy spełnić, aby bonus bez depozytu przysługiwał graczowi. Chociażby dowiesz się w nich, że nie istnieje coś takiego, jak bonus od depozytu bez depozytu – to dwie różne akcje promocyjne! Promocje bukmacherskie bez depozytu polegają przecież na tym, że typer na starcie nie wpłaca swoich środków, więc od czego miały dostać bonus? Dlatego jeżeli interesuje Cię bukmacher darmowa kasa na start bez depozytu, zajrzyj do regulaminu, aby wszystkiego się dowiedzieć.

Rzecz jasna w zakładach wzajemnych nie mogą brać udziału osoby poniżej osiemnastego roku życia. To nie jest ograniczenie jedynie w zakresie bonusów – niepełnoletni w ogóle nie mogą obstawiać. Po drugie, zazwyczaj w przeróżnych promocjach nie mogą brać udziału pracownicy zakładów bukmacherskich oraz członkowie rodzin tychże pracowników.

W regulaminach znajdzie się jeszcze więcej punktów z ograniczeniami, dlatego warto do nich zajrzeć i dowiedzieć się w porę, czy nowy klient spełnia wymogi.

Należy jeszcze przypomnieć, że każdy zakład bukmacherski jako organizator promocji, w każdej chwili może bonus odwołać lub zmienić zasady jego funkcjonowania. Wspomnieliśmy o ograniczeniach czasowych niektórych bonusów (chociażby w zakładzie bukmacherskim Forbet).

Kilka słów podsumowania, już niekoniecznie o bonusie

Na sam koniec dopowiemy jeszcze kilka istotnych kwestii związanych z grą u bukmachera. Graj odpowiedzialnie, jeśli już naprawdę chcesz. Nie przeznaczaj funduszy z budżetu domowego na grę w zakładach bukmacherskich. Warto też mieć świadomość, że zakłady wzajemne to uzupełnienie, dodatek hobbystyczny, do pasji, którą jest sport.

Nasz artykuł ma charakter informacyjny, na czym polegają w praktyce bonus bez depozytu. Każdy z graczy indywidualnie musi zdecydować czy warto korzystać z tego typu ofert. My tylko chcieliśmy zasugerować oraz poinformować, że nie są to oferty darmowe, gdyż takie nie istnieją w świecie bukmacherów.

Nasz serwis jako, że nie jesteśmy pracownikami firm bukmacherskich, może recenzować ich bonusy bez depozytu za rejestrację w sposób obiektywny, chociażby przypominając, że celem każdego bukmachera jest, aby gracz złożył depozyt i obstawiał dalej.

SG