Carlos Alcaraz – Tommy Paul: kursy i typy bukmacherskie (09.07.24)

Carlos Alcaraz to jeden z głównych faworytów do wygrania tegorocznego Wimbledonu i triumfator jego poprzedniej edycji zarazem. Czy spełni on oczekiwania swoich kibiców i wystąpi w niedzielę w decydującym o losach tytułu meczu? Na drodze do osiągnięcia tego celu w ćwierćfinale czeka na Hiszpana Tommy Paul. Jakie kursy wtorkowe starcie oferuje legalny bukmacher ComeOn? Sprawdź! 

Alcaraz vs. Paul – jak radzą sobie w Wimbledonie 2024?

Alcaraz i Paul prezentują w trwających w Anglii rozgrywkach bardzo podobną formę. Obaj w swoich poprzednich czterech meczach wygrywali bowiem dwa z nich bez straty seta, jednego w stosunku 3:1, a także raz okazywali się lepsi od przeciwnika dopiero w piątej partii. Obrońcy tytułu nie byli w stanie sprostać kolejno: Estończyk Lajal, Australijczyk Vukic, Amerykanin Tiafoe oraz Francuz Humbert. Paul zaś ma na „rozkładzie”: dwóch Hiszpanów – Martineza i Bautistę-Auguta, Kazacha Bublika oraz Fina VIrtanena. 

Alcaraz – Paul: H2H

Analogii między Alcarazem a Paulem można doszukiwać się także w ich czterech dotychczasowych bezpośrednich starciach. Obaj wygrywali bowiem dwukrotnie. Po raz pierwszy stanęli naprzeciw siebie w 2022 roku podczas ATP 1000 Masters w Kandzie – wówczas 2:1 wygrał gracz z USA. Następne hiszpańsko-amerykańskie pojedynki miały miejsce w 2023 roku i każdy z nich także był rozgrywany w ramach ATP 1000 Masters. W Miami 2:0 zwyciężył Hiszpan, w Kanadzie górą ponownie 2:1 był Paul, a w Cincinnati znów lepszy okazał się Alcaraz (2:1). Warto przy tym wspomnieć, że do tej pory panowie rywalizowali ze sobą zawsze na twardej nawierzchni. 

BONUS

100 ZŁ
  • 100 PLN bez ryzyka na start

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Carlos Alcaraz – Tommy Paul: kursy bukmacherskie

TYPY NA MECZ ALCARAZ – PAUL

KURSY

BUKMACHER

Carlos Alcaraz – Tommy Paul

1.23 – 3.78

ComeOn

Tommy Paul wygra seta: tak/nie 1.51/2.39

ComeOn

Dokładny wynik – 3:0 2.37

ComeOn

Alcaraz – Paul: typy

To powinno być wyrównane starcie, biorąc pod uwagę zarówno bezpośrednie starcia Alcaraza z Paulem, jak i ich dyspozycję podczas trwającego Wimbledonu. Z oferty ComeOn wybieramy zakład na co najmniej jednego wygranego seta Amerykanina, który potrafi grać na trawie, a w dodatku zawsze sprawiał Hiszpanowi problemy. 

Kiedy mecz Alcaraz – Paul?

Mecz Alcaraz – Paul w ćwierćfinale Wimbledonu rozpocznie się planowo we wtorek (9 lipca 2024) najwcześniej o godz. 12.00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy

Polska – Japonia w siatkówce kobiet: kursy i typy bukmacherskie (28.07.24)