Coco Gauff – Ons Jabeur: kursy i typy bukmacherskie (04.06.24)

W ćwierćfinale singlowego Rolanda-Garrosa kobiet dojdzie m.in. do bardzo ciekawie zapowiadającego się pojedynku Coco Gauff z Ons Jabeur. Która z zawodniczek, uważanych obecnie za jedne z najlepszych na świecie, będzie górą? Postanowiliśmy sprawdzić, co na ten temat sądzą analitycy legalnego bukmachera Betcris

Gauff – Jabeur: H2H

Do tej pory Amerykanka i Tunezyjka grały ze sobą sześciokrotnie. Więcej razy (cztery) wygrywała tenisistka ze Stanów Zjednoczonych, a po raz ostatni doszło do tego w zeszłorocznym turnieju WTA Finals. Warto przypomnieć, że wówczas Gauff poradziła sobie z Jabeur bez problemu, wygrywając w dwóch setach i tracąc zaledwie jednego gema. Nie oznacza to jednak, że we wtorkowym starciu będzie podobnie. Obie zawodniczki radzą sobie bowiem dobrze na francuskich kortach, co zwiastuje duże emocje. 

BONUS

1400 ZŁ
  • Cashback 100% po 1. depozycie do 400 zł
  • Cashback 50% po 2. depozycie do 500 zł
  • Cashback 50% po 3. depozycie do 500 zł

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Gauff – Jabeur: kursy na Roland-Garros

TYPY NA ROLAND GARROS

KURSY

BUKMACHER

Coco Gauff – Ons Jabeur

1.23 – 4.20

Betcris

Powyżej 20 gemów w meczu 1.82

Betcris

Gauff wygra w dwóch setach1.68

Betcris

Gauff – Jabeur: typy na Rolanda-Garrosa

Biorąc pod uwagę wyniki Gauff i Jabeur w tym roku, znacznie lepiej wypada Amerykanka. Zdaje się jednak, że Tunezyjka powoli wraca do swojej optymalnej dyspozycji po tym, jak w pierwszych miesiącach 2024 i poprzedniego roku borykała się z różnymi problemami, w tym zdrowotnymi. Na pewno czeka nas ciekawe starcie tenisistek, które stać na zwycięstwo. I choć zdecydowaną faworytką jest Coco, nie odważylibyśmy się postawić na jej wygraną. W zamian z oferty Betcris wybieramy zakład na ponad 20 gemów w mecz z kursem 1.82, licząc na długie widowisko. 

Kiedy mecz Gauff – Jabeur?

Mecz rozpocznie się we wtorek (4 czerwca 2024) najwcześniej o godz. 11.00. Transmisję z wydarzenia pokaże telewizja Eurosport. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy