Czechy – Turcja: kursy i typy bukmacherskie (26.06.24)

Czechy i Turcja to drużyny, które cały czas liczą się w walce o awans do fazy pucharowej EURO. Nasi południowi sąsiedzi mają na koncie jeden, a ekipa znad Bosforu trzy punkty. Ich bezpośrednie starcie zapowiada się zatem ciekawie i można oczekiwać w nim ofensywnej gry z obu stron, ponieważ i jedni, i drudzy potrzebują dodatkowych punktów do zapewnienia sobie pozostania w turnieju. Jakie kursy na środowe spotkanie oferuje Betcris? 

Czechy vs. Turcja – dla kogo awans?

Zwycięzca tego meczu najprawdopodobniej zajmie drugie miejsce w grupie, za plecami Portugalii, która w ostatnim meczu zmierzy się z Gruzją, awansując tym samym do fazy pucharowej EURO 2024. Zarówno Czechów, jak i Turków nie trzeba więc na pewno specjalnie motywować do walki o komplet punktów, co zwiastuje duże emocje w ich najbliższym spotkaniu. Powinno być ono interesujące także ze względu na odmienny styl gry obu zespołów. Czesi preferują bowiem bardziej defensywne nastawienie, zaś Turcy lepiej czują się w ataku. 

Co warto wiedzieć przed meczem Czechy – Turcja?

  1. W dotychczasowych meczach tych drużyn odniosły one po pięć wygranych, a raz zanotowały remis. 
  2. W trzech ostatnich meczach Czechów z Turkami ci pierwsi zanotowali trzy porażki i stracili tyle samo – dwie – bramki. 
  3. Turcja wygrała tylko jedno ze swoich pięciu poprzednich starć. 

BONUS

1400 ZŁ
  • Cashback 100% po 1. depozycie do 400 zł
  • Cashback 50% po 2. depozycie do 500 zł
  • Cashback 50% po 3. depozycie do 500 zł

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Czechy – Turcja: kursy bukmacherskie

TYPY NA MECZ

KURSY

BUKMACHER

Czechy – Turcja

2.56 – 3.41 – 2.84

Betcris

Liczba goli – 2.5: poniżej/powyżej2.01/1.75

Betcris

Obie drużyny strzelą: tak/nie1.60/2.34

Betcris

Nasz typ na mecz Czechy – Turcja

Czesi grają dość zachowawczo w meczach EURO, co zemściło się na nich w spotkaniu przeciwko Gruzji. Czy podobnie będzie z Turcją? Niewykluczone. Według nas górą będą gracze znad Bosforu, którzy lubią przejmować inicjatywę i tworzyć sobie okazje do strzelenia gola. A że z przodu mają ciekawych zawodników, powinni oni sprawić duże problemy defensywie rywali. 

Kiedy i gdzie oglądać mecz Czechy – Turcja?

Mecz rozpocznie się w środę (26 czerwca 2024) o godz. 21.00. Transmisję z wydarzenia pokaże TVP 1.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy

Argentyna – Kolumbia: kursy i typy bukmacherskie (15.07.24)