Czy warto posiadać konta u kilku bukmacherów?

czy warto mieć konta u kilku bukmacherów

BONUS

3755 ZŁ
 • Freebet od pierwszej wpłaty do 200 PLN
 • Cashback do 3500 PLN
 • Freebet 35 PLN za pierwszy depozyt min. 50 PLN
 • Freebet 20 PLN za pobranie aplikacji

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Osoby zainteresowane zakładami bukmacherskimi lub dopiero rozważające wejście w świat obstawiania często zastanawiają się, który z bukmacherów oferuje najkorzystniejsze warunki. Jest to jak najbardziej naturalne. Każdy bowiem dąży do korzystania z najlepszego produktu dostępnego na rynku. Czy zatem właściwym rozwiązaniem nie byłoby stworzenie konta gracza u różnych bukmacherów w celu samodzielnego porównania ich usług?

Łatwiejszy wybór najlepszej oferty

Posiadając konta u różnych bukmacherów, łatwiej jest podjąć decyzję, która oferta jest najbardziej atrakcyjna. Często zdarza się, że na dane wydarzenie jeden „buk” proponuje korzystniejsze kursy niż inny. Dzięki różnym kontom zawsze można więc mieć opcję skorzystania z najwyższego kursu na interesujące wydarzenie. Choć różnice te mogą nie być ogromne, dla graczy, zwłaszcza tych, którzy starają się podwoić swoje stawki, nawet minimalnie wyższy kurs może wpłynąć na wybór danej oferty.

Bonusy powitalne

Bonusy powitalne stanowią nieodłączny element ofert firm umożliwiających zawieranie zakładów wzajemnych. Aby zachęcić graczy do obstawiania, bukmacherzy proponują różne pakiety startowe. Posiadając konta u kilku operatorów, można więc zapewnić sobie dostęp do większej liczby bonusów. To wart rozważenia sposób na zwiększenie kapitału do gry i jednoczesnego ograniczenia ryzyka straty własnych środków. W Polsce zwłaszcza nowi bukmacherzy oferują bonusy od depozytów oraz zakłady bez ryzyka, co umożliwia uzyskanie zwrotu przynajmniej częściej pieniędzy w przypadku nietrafienia pierwszego kuponu. Dodatkowo często dostępne są również freebety, czyli darmowe zakłady na określoną kwotę.

 

Specjalne promocje czasowe

Posiadając kilka kont u bukmacherów, można również częściej korzystać z promocji dotyczących zakładów. Pojawiają się one najczęściej przed ligowymi weekendami, wieczorami z Ligą Mistrzów czy ważnymi wydarzeniami z udziałem polskich drużyn i sportowców. Dostęp do różnorodnych ofert, takich jak zakłady bez podatku, dodatkowe środki czy opcje gry po wyższych kursach, sprawia, że można z nich skorzystać zawsze, gdy tylko będą obowiązywać.

Problemy techniczne na stronie

W świecie zakładów bukmacherskich zdarzają się problemy techniczne na stronach lub prace serwisowe, co może uniemożliwić zawarcie zakładu. Posiadanie dodatkowego konta bukmacherskiego może okazać się przydatne w sytuacjach, gdy zawarcie zakładu z korzystnym kursem u jednego z operatorów będzie chwilowo niemożliwe.

Limity bukmacherskie

Gracze odnoszący sukcesy w obstawianiu bywają objęci limitami bukmacherskimi, które ograniczają maksymalną stawkę zakładu. Posiadając kilka kont, można więc uniknąć tego rodzaju problemu i kontynuować zawieranie zakładów.

Czy można posiadać kilka kont u bukmacherów?

Niektórzy gracze decydują się nie zakładać kolejnych kont, ale nic nie stoi im na przeszkodzie, aby mogli zarejestrować się u innego bukmachera. Poniżej przedstawiamy główne zalety i wady takiego rozwiązania.

Zalety posiadania wielu kont:

   

   • możliwość obstawiania po najwyższych kursach;

   • udział w różnych promocjach czasowych;

   • powiadomienia o ciekawych okazjach;

   • korzystanie z bonusów powitalnych;

   • jednoczesna gra na kilku platformach.

  Wady posiadania wielu kont:

    

    • czasochłonność związana z zakładaniem i weryfikacją kont;

    • potencjalne uzależnienie wynikające z dostępu do bardzo dużej liczby zakładów;

    • ryzyko zablokowania konta, zwłaszcza przy praktykowaniu surebetów.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Ostatnie wpisy