logo-premium-typy

Darmowe Typy Premium na zakłady bukmacherskie

Czy w Internecie możemy liczyć na darmowe typy na zakłady bukmacherskie? Jest ich cała masa, ale często nie są one poparte żadną analizą. Teraz jednak są Typy Premium, które gwarantują codzienną dawkę typów w bezpośredniej wiadomości. Są one dokładnie przeanalizowane przez fachowców, a co najważniejsze – użytkownik nie musi za nie płacić nawet złotówki. To znakomita okazja zarówno dla początkujących typerów, jak i tych którzy częściej przegrywają niż wygrywają w zakładach.

Darmowe Typy Premium dla graczy

To pierwszy taki projekt, który oferuje w zupełności darmowe typy premium dla graczy. Jako nowy użytkownik nie musisz płacić za otrzymywanie analiz, a i tak są one dostarczane codziennie na Twój telefon. Jest to bardzo wygodna opcja, ponieważ oznacza oszczędność czasu dla typerów, którym trudno jest znaleźć wolną chwilę na przeprowadzenie dokładnej analizy meczów. Tutaj dostają oni gotowy produkt, z którego mogą skorzystać lub nie.

analiza-premium-typy

Typy i analizy mogą im przypaść do gustu i wtedy chętniej obstawią taki zakład, ale oczywiście nie zawsze będzie to trafiony kupon. Nie istnieje typer, który miałby 100% skuteczności i za każdym razem wygrywał. Dzięki Typom Premium możesz się jednak spodziewać, że zaczniesz częściej wychodzić z zakładów z zyskiem. Na dłuższą metę jest to bardzo korzystne rozwiązanie, tym bardziej, że za dostęp do typów nic się nie płaci.

Typy piłkarskie z najlepszych lig

Zakłady bukmacherskie są najczęściej obstawiane na najpopularniejsze rozgrywki. Bukmacherzy przyjmują najwięcej zakładów na Ekstraklasę, Ligę Mistrzów i inne rozgrywki, które cieszą się sporym zainteresowaniem w naszym kraju. Z tego względu Typy Premium obejmują takie ligi jak:

  • UEFA Champions League
  • UEFA Europa League
  • PKO BP Ekstraklasa
  • Premier League
  • Serie A
  • Bundesliga
  • La Liga

Prawdopodobnie wraz ze wzrostem zainteresowania typami pojawią się również inne rozgrywki w ofercie. Głównym założeniem jest jednak dokładność analiz, ich obszerność, a przede wszystkim skuteczność. Ostatecznie w końcu liczy się zysk, a nie to, spotkania której ligi się obstawia. Typy Premium dają okazję do częstszych wygranych, więc warto je wypróbować, zwłaszcza że są one darmowe.

fuksiarz-wygrana-premium-typy

Analizy od profesjonalnych typerów

Analizy w Typach Premium są dokonywane przez zawodowych typerów, którzy są w stanie utrzymywać się z zakładów bukmacherskich. Posiadają oni wieloletnie doświadczenie i potrafią przełożyć je na zyski. Skupiają się na wyżej wymienionych ligach, bo żeby przeprowadzać trafne analizy i skutecznie typować, muszą być na bieżąco z poszczególnymi rozgrywkami. Śledzenie spotkań, oglądanie skrótów i wyszukiwanie istotnych informacji to więc dla nich chleb powszedni. Dzięki współpracy z nimi dajesz sobie szansę na poprawienie swojego bilansu zakładów i znacznie częstsze wygrane. Typy Premium to program długofalowy, który w szerszej perspektywie po prostu musi przynieść korzyści finansowe.

Jak otrzymać typy za darmo?

Wystarczy że dołączysz do programu “Typy Premium”. Postanowiłem sprawdzić, czy ich typy za darmo faktycznie takie są. Okazało się, że tak! Założyłem konto w ich witrynie (premiumtypy.pl), wybrałem bukmachera, u którego jeszcze nigdy nie grałem i złożyłem depozyt na start, aby otrzymać bonus powitalny. Jeszcze tego samego dnia otrzymałem typy, a po potwierdzeniu mojego adresu e-mail, dostaję je codziennie rano. Procedura jest bardzo prosta i na każdym jej kroku dostałem klarowne wskazówki, które wszystko ułatwiły. Nie jest to nic skomplikowanego, a można otrzymać typy wraz z analizą. Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że te z których zdążyłem skorzystać w większości się sprawdziły. Wypada mi więc polecić Typy Premium każdemu, kto chciałby zacząć wygrywać w zakładach bukmacherskich.

trafione-typy-premium

Którzy bukmacherzy są do wyboru?

Powyżej wspomniałem wam o obowiązku założenia konta u buka, u którego jeszcze się nie grało. Akurat ja wybrałem Fuksiarza, bo spodobała mi się oferta Early Payout, ale do wyboru mamy również Superbet i Betcris. Mieszanka doświadczenia z nowościami trzeba przyznać, ale to dobrze. Mniejsza szansa, że znajdą się gracze którzy mają już konto u każdego z powyższych. Mnie przekonało jak już mówiłem Early Payout. Daje on możliwość odbioru wygranej już przy dwóch bramkach różnicy. Przydało mi się to w sytuacji, gdy mój zespół prowadził 2:0, ale później dostał czerwoną kartkę i mecz skończył się remisem 2:2. Fuksiarz i tak wypłacił mi wygraną, więc polecam serdecznie. 

W przypadku Betcrisa możemy liczyć na boosty kursowe do zakładów, a Superbet to kapitalna oferta zakładów bez ryzyka do łącznej kwoty 1300 PLN, a w Noblebet mamy do wyboru najwięcej promocji dla stałych graczy. Warto założyć konto u któregoś z nich, a że jeszcze otrzymamy dzięki temu darmowe typy na każdy dzień, to po prostu trzeba to wykorzystać!