Edmonton Oilers – Florida Panthers: kursy i typy bukmacherskie (6. mecz serii, 22.06.24)

Miało być wielkie świętowanie pierwszej wygranej w finale NHL w historii klubu, ale wszyscy miłośnicy zespołu Florida Panthers musieli przełożyć mistrzowską fetę po tym, jak w piątym meczu serii lepsi okazali się hokeiści Edmonton Oilers. Dzięki drugiej z rzędu wygranej stają oni przed szansą doprowadzenia do remisu i siódmego, decydującego o losach Pucharu Stanleya starcia. Czy tak się stanie? Sprawdź, jakie są na to szanse według Superbetu! 

Edmonton Oilers vs. Florida Panthers – wyrównanie stanu rywalizacji?

Kiedy „Pantery” przegrały w czwartym meczu serii z Olilers aż 1:8, mogło wydawać się, że było w tym sporo celowości w postaci chęci przeniesienia serii z powrotem na Florydę. Okazało się jednak, że także w piątym starciu górą byli gracze z Kanady, a zamiast świętowania zawodników Panthers czeka jeszcze co najmniej jedno dodatkowe spotkanie. A jeśli nie zdołają go wygrać, „Nafciarze” doprowadzą do remisu i siódmego, decydującego o losach tytułu meczu! Byłaby to zatem niesamowita historia, choć jeszcze do niedawna można było myśleć, że nie ma szans na to, by okazała się prawdziwa. 

Oilers vs. Panthers – do trzech razy sztuka?

Gracze „Panter” mieli już dwie okazje na zamknięcie finałowej serii z Oilers, ale nie zdołali ich wykorzystać. Czy zatem sprawdzi się w ich przypadku przysłowie: do trzech razy sztuka? Biorąc pod uwagę fakt, że mają za sobą dwie bolesne porażki, a kolejne starcie zostanie rozegrane na lodowisku w Kandzie, szanse na to nie wydają się większe niż te, które zostały zaprzepaszczone w meczach nr 4 i 5. Teraz bowiem to „Nafciarze” są wyraźnie bardziej rozpędzeni i bardzo prawdopodobne, że doprowadzą co najmniej do konieczności rozegrania siódmego meczu finałowego. 

Edmonton Oilers – Florida Panthers: kursy bukmacherskie

TYPY

KURSY

BUKMACHER

6. mecz: Edmonton Oilers – Florida Panthers

2.30 – 4.20 – 2.65

Superbet

Zwycięzca 6. meczu (z dogrywką i rzutami karnymi): Edmonton Oilers – Florida Panthers

1.80 – 2.00

Superbet

Podwójna szansa: 1X/X2/12

1.50/1.62/1.22

Superbet

BONUS

3755 ZŁ
  • Freebet od pierwszej wpłaty do 200 PLN
  • Cashback do 3500 PLN
  • Freebet 35 PLN za pierwszy depozyt min. 50 PLN
  • Freebet 20 PLN za pobranie aplikacji

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Nasz typ na szósty mecz serii finałowej NHL

Pewność siebie zawodników z Florydy na pewno została mocno zachwiana, ponieważ prowadzili już 3:0, a za chwilę stan rywalizacji może ulec wyrównaniu. Jeśli więc szybko się nie otrząsną, niewykluczone, że zamiast świętowania przeżyją za chwilę bolesną powtórkę z rozrywki. W końcu w zeszłym roku także występowali w finale NHL, przegrywając w nim 1:4 Vegas Golden Knights. Nie wiemy, czy rzeczywiście do tego dojdzie, ale w piątym starciu serii stawiamy na Edmonton Oilers, którzy zaczęli wreszcie grać tak, jak można było tego od nich oczekiwać przed startem finału. 

Kiedy mecze serii Florida Panthers – Edmonton Oilers?

Pierwszy mecz odbędzie się w niedzielę (09.06.24) o godz. 2:00 czasu polskiego. Kolejne starcia zaplanowano na:

  • 11 czerwca (wtorek, godz. 2:00);
  • 14 czerwca (piątek, godz. 2:00);
  • 16 czerwca (niedziela, 2:00);
  • 19 czerwca (środa, 2:00);
  • 22 czerwca (sobota, 2:00)
  • 25 czerwca (wtorek, 2:00) – jeśli będzie potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy