Francja – Kanada: kursy i typy bukmacherskie (09.06.24)

Francuzi to jedni z głównych faworytów do wygrania niemieckiego EURO 2024, a zarazem grupowi rywale Polaków. Nic więc dziwnego, że wyniki „Trójkolorowych” ciekawią wielu kibiców znad Wisły. Jeśli także zaliczysz się do tego grona, na pewno wiesz, że w swoim pierwszym sparingu dwukrotni mistrzowie świata pokonali 3:0 Luksemburg. A jak pójdzie im w niedzielę w spotkaniu towarzyskim z Kanadą? 

Francja vs. Kanada – pewna wygrana faworytów?

Jak już wspomnieliśmy, Francja wygrała w swoim pierwszym sparingu przed Euro z Luksemburgiem, zdobywając trzy gole i nie tracąc żadnego. Kanada zaś ma za sobą porażkę z innym grupowym rywalem Polaków na nadchodzącym turnieju – Holandią. Reprezentacja „Oranje” zwyciężyła aż 4:0, dlatego można się spodziewać, że reprezentanci kraju z Ameryki Północnej będą chcieli zrehabilitować się swoim kibicom w starciu z Francuzami. Problem jednak w tym, że Kylian Mbappe i jego koledzy powinni okazać się jeszcze trudniejszym przeciwnikiem niż Holendrzy. 

BONUS

220 ZŁ
  • 200 zł bonus 100% od pierwszej wpłaty
  • 20 zł bonus bez depozytu

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Francja – Kanada: kursy bukmacherskie

TYPY NA MECZ

KURSY

BUKMACHER

Francja – Kanada

1.19 – 7.30 – 13

Go+bet

Liczba goli – 2.5: poniżej/powyżej2.68/1.41

Go+bet

Obie drużyny strzelą: tak/nie2.00/1.72

Go+bet

Nasz typ na mecz Francja – Kanada

Brak wygranej Francji – nawet w meczu towarzyskim – byłby bardzo dużą niespodzianką. Obstawianie jej zwycięstwa jest jednak mało opłacalne ze względu na niski kurs zdarzenia. Z tego powodu z oferty Go+bet wybralibyśmy zakład: „Liczba goli – powyżej 2.5” (1.41), licząc przede wszystkim na siłę rażenia gospodarzy. A ta, jak wiadomo, niezależnie od tego, kto występuje w danym starciu w ofensywie „Tricolores”, jest zawsze duża. 

Kiedy mecz Francja – Kanada?

Mecz rozpocznie się w niedzielę (9 czerwca 2024) o godz. 21.15. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy