Gruzja – Czechy: kursy i typy bukmacherskie (22.06.24)

Reprezentacje Gruzji i Czech nie zdołały w pierwszej kolejce meczów grupowych EURO 2024 zdobyć choćby punktu, ale pokazały się z dobrej strony na tle mocnych drużyn narodowych Turcji i Portugalii. Można więc przypuszczać, że ich bezpośrednie starcie, które czas nas już w sobotę, dostarczy sporo emocji i sprawi, że nikt nie pożałuje jego obejrzenia. Obstawić jego przebieg można zaś m.in. w PZBuk. Jakie kursy swoim graczom oferuje ten legalny bukmacher? 

Gruzja vs. Czechy – kto zdobędzie pierwsze punkty na EURO?

Choć Gruzja i Czechy nie należą do grona kandydatów do wygrania niemieckiego EURO, na pewno stać ich co najmniej na wyjście z grupy. Wygrana w ich bezpośrednim starciu na pewno okazałaby się w tym pomocna, dlatego można przypuszczać, że zawodnicy obu zespołów zrobią wszystko, aby sięgnąć po komplet punktów. I choć większe szanse na to według bukmacherów mają Czesi, zdecydowanie nie należy z góry skazywać na porażkę Gruzinów, którzy dobrze zaprezentowali się w starciu z Turcją. 

Co warto wiedzieć przed meczem Gruzja – Czechy?

  1. Sobotni mecz tych drużyn będzie dopiero pierwszym w historii profesjonalnej piłki nożnej. 
  2. W dwóch poprzednich meczach z udziałem Gruzji padł wynik 3:1, a dwa ostatnie starcia Czech zakończyły się rezultatem 2:1. Oba zespoły zaliczyły zwycięstwo i przegraną. 
  3. W pięciu poprzednich starciach z udziałem naszych południowych sąsiadów zarówno oni, jak i ich przeciwnicy zdobywali co najmniej jednego gola. 

BONUS

250 ZŁ
  • Do 250zł Freebet bez obrotu!

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Gruzja – Czechy: kursy bukmacherskie

TYPY NA MECZ

KURSY

BUKMACHER

Gruzja – Czechy

4.91 – 3.78 – 1.69

PZBUK

Liczba goli – 2.5: poniżej/powyżej1.86/1.87

PZBUK

Obie drużyny strzelą: tak/nie1.85/1.86

PZBUK

Nasz typ na mecz Gruzja – Czechy

To powinien być ciekawy i wyrównany mecz, który naszym zdaniem wygrają Czesi. Dlaczego? Po pierwsze, posiadają lepszych zawodników, którzy na co dzień występują w wymagających zespołach i ligach. Po drugie zaś, w poprzedniej kolejce niewiele zabrakło im do ugrania choćby remisu z uznawaną za jednego z głównych faworytów EURO reprezentacją Portugalii. 

Kiedy i gdzie oglądać mecz Gruzja – Czechy?

Mecz rozpocznie się w sobotę (22 czerwca 2024) o godz. 15.00. Transmisję z wydarzenia pokaże TVP 1 i TVP Sport. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy

Argentyna – Kolumbia: kursy i typy bukmacherskie (15.07.24)