Holandia – Kanada: kursy i typy bukmacherskie (06.06.24)

Reprezentacja Holandii to jeden z grupowych przeciwników Polski w finałach EURO 2024. Jak przygotowujący się do niemieckiego turnieju „Pomarańczowi” poradzą sobie w sparingu z Kanadą? Odpowiedź na to pytanie poznamy w czwartkowy wieczór, ale już teraz postanowiliśmy sprawdzić, jakie kursy na wygraną obu zespołów ma do zaoferowania legalny bukmacher Superbet

Holandia vs. Kanada – górą Europa czy Ameryka Północna?

Holandia to od wielu lat bardzo wymagająca reprezentacja piłkarska, z którą musi liczyć się absolutnie każdy. To samo dotyczy jej grupowych rywali na EURO 2024, czyli: Polski, Francji i Austrii. Czy jednak ekipa „Oranje” potwierdzi swój potencjał i chęć namieszania podczas czerwcowo-lipcowego turnieju? Odpowiedź na to pytanie powinien dać nam końcowy wynik jej najbliższego towarzyskiego spotkania z Kanadą. Jeśli bowiem ekipa z Europy pokona przeciwnika zza oceanu w efektownym stylu, jej szanse na osiągnięcie dobrego wyniku na ME 2024 w oczach bukmacherów powinny wzrosnąć. 

BONUS

3755 ZŁ
  • Freebet od pierwszej wpłaty do 200 PLN
  • Cashback do 3500 PLN
  • Freebet 35 PLN za pierwszy depozyt min. 50 PLN
  • Freebet 20 PLN za pobranie aplikacji

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Holandia – Kanada: kursy bukmacherskie

TYPY NA MECZ

KURSY

BUKMACHER

Holandia – Kanada

1.30 – 5.25 – 9.00

Superbet

Liczba goli – 2.5: poniżej/powyżej2.25/1.65

Superbet

Obie drużyny strzelą: tak/nie2.05/1.75

Superbet

Nasz typ na mecz Holandia – Kanada

Bardzo wyraźnym kandydatem do zwycięstwa jest Holandia, czemu trudno się dziwić. Widać, że ta drużyna jest na fali wznoszącej. Co prawda ostatnio przegrała towarzysko z Niemcami, ale wcześniej zaliczyła cztery kolejne zwycięstwa, z czego aż trzy o stawkę. Kanada zaś, jako zespół z innego kontynentu, rywalizuje z zazwyczaj z przeciwnikami innego kalibru niż najlepsze reprezentacje Starego Kontynentu. Naszym zdaniem górą będzie zatem Holandia, ale z oferty Superbetu wybralibyśmy zdarzenie z wyższym kursem: „Liczba goli – powyżej 2.5” z kursem 1.65. 

Kiedy mecz Holandia – Kanada?

Mecz rozpocznie się w czwartek (6 czerwca 2024) o godz. 20.45. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy