Hubert Hurkacz – Arthur Fils: kursy i typy bukmacherskie (04.07.24)

W pierwszej rundzie singlowego Wimbledonu mężczyzn Hubert Hurkacz pokonał 3:1 Mołdawianina Radu Albota. To pozwoliło mu przejść do kolejnej, w której zmierzy się z Arthurem Filsem. I choć zaledwie 20-letni Francuz nie będzie faworytem w starciu z Polakiem, może sprawić mu spore problemy, grając bez jakiejkolwiek presji. Jakie kursy na zwycięstwo obu zawodników ma do zaproponowania legalny bukmacher Fuksiarz? 

Hubert Hurkacz vs. Arthur Fils – pierwsze starcie tych graczy

Hurkacz i Fils nie mieli dotąd okazji zmierzyć się na korcie, więc zapewne nie wiedzą do końca, czego mogą spodziewać się po swoim przeciwniku. Polak jest jednak znacznie bardziej doświadczony i posiada lepsze warunki fizyczne, które dają mu sporą przewagę nad Francuzem zwłaszcza w polu serwisowym. Rywal Polaka uważa zaś za jeden ze swoich największych atutów „eksplozywny charakter”. I rzeczywiście na korcie jest dużo bardziej żywiołowy niż Polak, co najczęściej podoba się publiczności. Do starcia z Hubertem 34. zawodnik rankingu ATP przystąpi po pokonaniu 3:1 Szwajcara Dominicka Strickera

BONUS

260 ZŁ
  • Zakład bez ryzyka do 50 zł bez obrotu
  • Cashback bez limitu do 200 zł
  • Freebet 10 zł w aplikacji za samą rejestrację!

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Hubert Hurkacz – Arthur Fils: kursy bukmacherskie

TYPY NA ŚWIĄTEK

KURSY

BUKMACHER

Hubert Hurkacz – Arthur Fils

1.26 – 3.75

Fuksiarz

Poniżej 39.5 gema w meczu1.95

Fuksiarz

Hubert Hurkacz wygra w trzech setach2.60

Fuksiarz

Hubert Hurkacz – Arthur Fils: typy

Stawiamy na zwycięstwo Huberta, choć żeby wygrać z Filsem musi on poprawić swoją grę. W starciu z Albotem zanotował bowiem aż 39 niewymuszonych błędów. Francuz to wymagający przeciwnik, ale w tej chwili wyraźnie gorszy od Polaka. Jeśli więc „Hubi” zagra tak, jak w trzech ostatnich setach w swoim poprzednim meczu, powinien zwyciężyć bez większego problemu. 

Kiedy gra Hubert Hurkacz?

Mecz Hurkacz – Fils rozpocznie się planowo w czwartek (4 lipca 2024) najwcześniej o godz. 12.00. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy

Argentyna – Kolumbia: kursy i typy bukmacherskie (15.07.24)