Hubert Hurkacz - Flavio Cobolli: kursy i typy bukmacherskie (17.06.2024)

Zaplanowane na poniedziałkowe popołudnie starcie Huberta Hurkacza z Flavio Cobollim będzie dla Polaka dopiero pierwszym na kortach trawiastych w tym roku. Jak najlepszy polski tenisista poradzi sobie na początku turnieju, który 12 miesięcy temu zdołał wygrać? Sprawdź kursy oferowane przez LV BET. 

Hurkacz vs. Cobolli – czego możemy się spodziewać?

Hubert Hurkacz powraca do gry! Po raz ostatni mogliśmy oglądać go w akcji podczas Frnech Open, gdzie zaprezentował się nawet nieźle, biorąc pod uwagę, że rywalizacja na mączce nie należy do jego ulubionych. W Halle wystąpi jednak na trawie, która zdecydowanie bardziej odpowiada „Hubiemu”, co udowodnił m.in. w zeszłym roku, gdy okazał się najlepszy w niemieckim turnieju. Na początku tegorocznej edycji wrocławianin zmierzy się z Włochem Falvio Cobollim, uczestniczącemu kilka dni temu w innych rozgrywkach w Niemczech. Obecnie 49. zawodnik rankingu miał jednak okazję zaliczyć w Stuttgarcie tylko jedno spotkanie, ponieważ przegrał w nim 0:2 z reprezentantem gospodarzy – Janem-Lennardem Struffem. 

BONUS

2135 ZŁ
  • Bonus do 2000 zł
  • 25zl bonus (tylko z Naszym kodem!)
  • 20 zł Cashback na aplikacje, 20 zł bonus bez depozytu
  • 50 zł + 20 zł – dodatkowe bonusy do zebrania
  • graj przez 33 dni bez podatku

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Hurkacz – Cobolli: H2H

Poniedziałkowe starcie w Halle będzie dopiero pierwszym w historii profesjonalnego tenisa, w którym Hurkacz stanie naprzeciw Cobolliego. Może być to zatem ciekawy pojedynek, ponieważ obaj tenisiści będą mogli zaskoczyć swojego przeciwnika poszczególnymi zagraniami. 

Hurkacz – Cobolli: kursy

TYPY NA HURKACZ – COBOLLI

KURSY NA HURKACZ – COBOLLI

BUKMACHER

Hubert Hurkacz – Flavio Cobolli

1.16 – 6.75

LV BET

Powyżej 22.5 gemów w meczu1.85

LV BET

Hurkacz wygra w dwóch setach1.55

LV BET

Hurkacz – Cobolli: typy

Stawiamy na zwycięstwo Polaka w dwóch setach. Będzie to dla niego dopiero pierwszy mecz na trawie w tym roku, ale Hurkacz niejednokrotnie pokazywał już, że na tej powierzchni czuje się bardzo dobrze. Nic w tym zresztą dziwnego, skoro sprzyja ona zwłaszcza potężnym uderzeniom serwisowym, które są przecież najgroźniejszą bronią 9. zawodnika rankingu ATP. 

Hurkacz – Cobolli: kiedy mecz?

Mecz Hurkacz – Cobolli rozpocznie się w poniedziałek (17 czerwca) najwcześniej o godzinie 17:30.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy

Argentyna – Kolumbia: kursy i typy bukmacherskie (15.07.24)