Hubert Hurkacz – Radu Albot: kursy i typy bukmacherskie (02.07.24)

Hubert Hurkacz w odróżnieniu od Igi Świątek bardzo lubi i potrafi grać na trawie, co udowadniał w przeszłości już często. Czy potwierdzi to także w tegorocznym Wimbledonie? W pierwszej rundzie turnieju najlepszy polski tenisista zmierzy się z Radu Albotem. Jakie kursy na mecz „Hubiego” z Mołdawianinem przygotował legalny bukmacher Fuksiarz? Sprawdź! 

Hurkacz – Albot: H2H

Hubert Hurkacz do tegorocznego Wimbledonu przystępuje z dużymi nadziejami. Nie dość bowiem, że świetnie czuje się w grze na trawie, to na niedawno dotarł do finału turnieju w Halle, ulegając w nim dopiero w finale liderowi rankingu ATP – Jannikowi Sinnerowi. W starciu z dopiero 145. w tym samym zestawieniu Albotem Polak może mieć jednak nie tak łatwo, jak mogłoby się niektórym wydawać…

Doświadczony 34-latek potrafi wygrywać z Hubertem, co udowodnił już w przeszłości. Wtorkowe starcie Hurkacza z Albotem będzie ich trzecim pojedynkiem w historii profesjonalnego tenisa. W dwóch poprzednich triumfował Mołdawianin. Najpierw pokonał Polaka 2:1 w chińskim Shenzhen (2017), a następnie także 2:1 wygrał z nim w Paryżu (2020). 

BONUS

260 ZŁ
  • Zakład bez ryzyka do 50 zł bez obrotu
  • Cashback bez limitu do 200 zł
  • Freebet 10 zł w aplikacji za samą rejestrację!

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Hubert Hurkacz – Radu Albot: kursy bukmacherskie

TYPY NA HURKACZA

KURSY

BUKMACHER

Hurkacz – Albot

1.03 – 13

Fuksiarz

Poniżej 3.5 seta w meczu1.45

Fuksiarz

Hubert Hurkacz wygra w trzech setach1.48

Fuksiarz

Hurkacz – Albot: typy

Stawiamy na wygraną Huberta. Co prawda, nie wygrał on dotąd z Albotem, ale też trzeba pamiętać, że dotychczas nie rywalizował z nim na trawie. A że Polak czuje się na tej nawierzchni znakomicie, wie każdy, kto choć trochę interesuje się tenisem. Ponadto jest sporo młodszy od Radu, a to może mieć duże znaczenie, gdyby ich pojedynek miał potrwać dłużej niż trzy sety. 

Kiedy gra Hubert Hurkacz?

Mecz Hurkacz – Albot rozpocznie się planowo we wtorek (2 lipca 2024) najwcześniej o godz. 12.00. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy

Argentyna – Kolumbia: kursy i typy bukmacherskie (15.07.24)