jak-grac-u-bukmachera

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie żeby wygrywać

Jak wygrywać u bukmachera?

Jedni grają u bukmachera dla czystej przyjemności, ponieważ zakłady sportowe traktują jako hobby, a inni traktują tego typu zakłady jako dodatkowe źródło zarobku. Jednak niezależnie od powodu obstawienia zakładu, jedno jest pewne – grasz po to, żeby wygrać. A jak grac w zaklady bukmacherskie, aby otrzymać wygraną? Na to pytanie i kilka innych postaramy się odpowiedzieć w tym artykule. Zapraszamy do lektury.

Kursy są ważniejsze, niż Ci się wydaje!

Podstawą gry u bukmachera są przede wszystkim kursy. To one określają prawdopodobieństwo Twojej wygranej. Im wyższy kurs, tym spada prawdopodobieństwo tego, że dane zdarzenie będzie miało miejsce. Dlatego wydawać by się mogło, że lepiej obstawiać po niższych kursach i wiele osób decyduje się na grę w ten sposób. Jednak to nie jest odpowiedź na to jak typować zakłady bukmacherskie. Obstawianie niższych kursów nie jest opłacalne, ze względu na to, że im większa ilość typów na naszym kuponie, tym trudniej będzie uzyskać wysoką skuteczność trafień. Przecież podczas gry nie chodzi o to, żeby wyjść na zero, tylko żeby mieć jakiekolwiek zyski. Obstawiając singla o kursie 1.2, trzeba mieć ponad 80% skuteczności trafień kuponu, żeby nie być stratnym. Natomiast jeśli rzeczywiście coś zyskamy, przy tak niskich kursach, nasz zysk będzie bardzo mały. Wielu graczy wypowiada się na forach oraz portalach poświęconych bukmacherce, że gra na niskie kursy jest niewarta świeczki. Żeby wygrać trzeba mieć prawie 90% skuteczności, a i tak wygrane nie są zadowalające.

Bonus: 1111 PLN + 25 PLN freebet
Facebook – 5900 polubień
Twitter – 2700 obserwujących
Instagram – 750 obserwujących
Czat na żywo:
Formularz kontaktowy:
Infolinia:
FAQ:
Kod promocyjny: Prezent
Sprawdź
Bonus: 125 PLN + 1000 PLN bonus
Facebook – 54000 polubień
Twitter – 4400 obserwujących
Instagram – 850 obserwujących
Czat na żywo:
Formularz kontaktowy:
Infolinia:
FAQ:
Kod promocyjny: Prezent
Sprawdź
Bonus: 2000 PLN + 100 PLN extra
Facebook – 1800 polubień
Twitter – 650 obserwujących
Instagram – brak
Czat na żywo:
Formularz kontaktowy:
Infolinia:
FAQ:
Kod promocyjny: Prezent
Sprawdź

Obstawianie pewniaków, to gwarancja sukcesu?

Wielu graczy przeczesuje Internet w poszukiwaniu tzw. „pewniaków”. Wiele osób uważa, że obstawienie takiego zakładu to pewny zysk i dlatego tak bardzo chce znaleźć pewne typy bukmacherskie. Jednak nie tędy droga. Po pierwsze nie istnieje taki przypadek jak pewny typ u buka. Dlaczego? Ponieważ żaden zakład nie może być pewny. Nie należy zapominać o tym, że sport jest bardzo nieprzewidywalny i zdarzyć może się wszystko. Czarny koń zawodów może zawieść, na boisku może zdarzyć się kontuzja, albo warunki pogodowe będą o tyle niekorzystne, że najbardziej prawdopodobny typ po prostu „nie wejdzie”. Dlatego zamiast pytać się jaki zakład typować, lepiej zastanowić się jak typować.

Jak obstawiać żeby wygrywać – oto jest pytanie.

Ile graczy, tyle strategii obstawiania, jednak warto zastanowić się nad najbardziej podstawowymi metodami, które sprawdzają się podczas gry u bukmachera. Oczywiście, żeby wygrać, trzeba postawić jakiś typ. Najlepszą strategią oraz najchętniej wykorzystywana przez doświadczonych graczy jest obstawianie po wysokich kursach. Jednak „wysoki kurs” może być pojęciem względnym, ponieważ dla jednego 3.2 to już będzie bardzo wysoki kurs, a dla innego dopiero 8.5 to będzie kurs odpowiedniej wysokości. Nie mniej jednak, obstawianie po tych kursach jest znacznie bardziej opłacalne niż po minimalnym kursie 1.2. A jak typ będzie najlepszy dla Ciebie? Tego nie dowiesz się, dopóki sam nie zagrasz. Doświadczenie innych graczy, owszem, jest pomocne, jednak nie jest wyznacznikiem tego po jakich kursach powinieneś obstawiać. Dlatego warto spróbować obstawić w różnych przedziałach kursowych i sprawdź swoją skuteczność.

Bukmacher BONUS Oferta specjalna
Bonus standardowy: 100 zł
Nasz bonus: 125 zł + 1000 zł bonus

Kod bonusowy: PREZENT125

Odbierz
Bonus standardowy: 1200 zł
Nasz bonus: 1200 zł + 25 freebet + 34 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 530 zł CASHBACK

Kod bonusowy: PREZENTPL

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 100% bonus do 500 zł + 100 zł (20000 punktów)

Kod bonusowy: PREZENTPZB

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 500 zł bonus od II depozytu + 155 zł zaklad bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENTVIP

Odbierz
Bonus standardowy: 2000 zł
Nasz bonus: 2100 zł (2000 zł + 100 extra) + 50 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1000 zł
Nasz bonus: 1000 zł + 49 zł bonus mobile

Kod rejestracyjny: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł + 20 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz

Statystycznie rzecz biorąc, Twoje wyniki mogą wyglądać następująco: przy średnim kursie 2.65 osiągniesz skuteczność trafień w granicach 70%, natomiast przy kursie 3.44 ta skuteczność spadnie do 50%, a przy średnim kusie 12.4, Twoja skuteczność trafień będzie wynosić już zaledwie 15%. Dzięki prostej matematyce i przemnożeniu średnich kursów, przez wartość procentową, możemy sprawdzić jakie kursy są najbardziej korzystne. Weźmy na przykład średni kurs 5.97, który nie należy do najniższych i przy skuteczności w granicy 35% przemnóżmy go przez wartość kursu: 5.97*0.35=2.089. A teraz sprawdźmy niższy kurs np. 2.65*0.70=1.855. Jak widać przy takiej różnicy skuteczności, jednak wyższy kurs jest znacznie bardziej opłacalny dla gracza. Oczywiście skuteczność może się różnić, i wyniki również będą inne, jednak patrząc czysto statystycznie, to gra po wyższych kursach okazuje się być znacznie bardziej opłacalna dla gracza. Szukając odpowiedzi na to jak grać u bukmachera, należy dokładnie przeanalizować swoją grę i sprawdzić, czy średni kurs, po którym typujesz, nie jest dla Ciebie nieopłacalny.

Jak wygrać u bukmachera, czyli kilka słów o stawkach.

Kursy to tylko jedna część składowa zakładu. Drugą częścią jest postawiona kwota, która jest równie ważna podczas gry u bukmachera. Gracze, którzy wiedzą jak wygrać z bukmacherem potrafią dobrać nie tylko odpowiedni kurs, ale również właściwą stawkę. Aby nie stracić swojego kapitału w mgnieniu oka, trzeba wiedzieć jak niem dysponować. Każdy zakład to pewnego rodzaju inwestycja, która mu się opłaci i zwróci z nawiązką lub też uszczupli stan jego konta. Kiedy w grę wchodzą pieniądze, wzrasta również i ryzyko, dlatego z każdej strony słyszy się „Graj odpowiedzialnie”, „Obstawiaj z głową”. To nie są tylko moralizujące slogany, ponieważ złe dysponowanie środkami może doprowadzić nawet do bankructwa! Dlatego warto zwrócić szczególną uwagę na pieniądze obstawiane podczas każdego zakładu.

Pamiętajmy, że sport jest bardzo nieprzewidywalny, dlatego nie ma też nieomylnych typów, które zapewnią wysoką wygraną. Nawet najlepszy typer może mieć czarne serie, w których przegrywa kilka kuponów pod rząd. Dlatego powstaje pytanie: jak grać w zakłady bukmacherskie? Przede wszystkim trzeba uważnie kontrolować swoje wydatki i dokładnie je analizować. Doświadczeni typerzy wiedzą, że strategia gry na wysoki procent swojego kapitału nie przynosi najlepszych rezultatów, jeśli nie ma się zamiaru szybko stracić wszystkich środków na koncie gracza. Profesjonalni typerzy starają się grać ostrożnie, przeznaczając na jeden zakład średnio około 2-3% procent całego swojego budżetu. Oznacza to, że jeśli na zakłady sportowe przeznaczyłeś 100 PLN, stawka na pojedynczy zakład powinna wynosić do 3 złotych. Ale czy to oznacza, że nie należy ryzykować i grać za niskie stawki? Absolutni nie. Jest to tylko pomocna strategia, która sprawi, że nie będziesz szybko przegrywał swoich pieniędzy.

Aby zarabiać, trzeba odpowiednio dobierać stawki. Aby wygrywać u bukmachera nie można bazować tylko na płaskich stawkach, czyli takich, które są identyczne dla każdego zakładu. Jednym ze sposobów jest progresja, która stała się popularna wśród graczy, którzy grają wysokie kursy. Oznacza to, że w przypadku przegranej zwiększa się stawkę kolejnych zakładów. Oczywiście taki sposób to tylko jeden z przykładów tego, jak grać w bukmachera. Wszystko zależy od preferencji typera oraz jego możliwości finansowych. Należy jednak pamiętać, żeby zachować umiar oraz grać odpowiedzialnie.

Mocne nerwy to sekret do tego jak wygrywać u bukmacherów.

Zakłady sportowe to źródło wielu emocji, przez to także sposób na dochód, szczególnie wśród samych bukmacherów. Operatorzy po prostu bazują na Twoich emocjach. W jaki sposób? Najpierw jest to chęć zysku. Obstawianie u bukmachera zaczyna się od kilku złotych, ponieważ napędza Cię perspektywa wygrania wielkich pieniędzy. Czytasz nagłówki w gazetach „Postawił 10 złotych, wygrał milion”, więc postanawiasz spróbować szczęścia. Jeden zakład „nie siadł”, więc grasz dalej. Przychodzi pierwsza wygrana, dlatego zaczynasz grać dalej, obstawiając więcej, za wyższe kwoty. Jeśli pozwolisz na to, żeby podczas obstawiania kierowały Tobą emocje, szybko może się okazać, że cała Twoja gotówka „nagle” wyparowała. Tacy narwani gracze, owszem, wygrywają, ale równie szybko tracą tą wygraną na kolejne zakłady, ponieważ nie grają z głową, kierując się jedynie emocjami i chęcią szybkiego i łatwego zarobku.
Żadne poradniki typu: „Jak grać w zakłady bukmacherskie żeby wygrać” lub też „Jak wygrywać w STS” nie pomogą, jeśli pozwalasz emocjom wziąć nad sobą górę. Oczywiście adrenalina podczas gry zawsze będzie i nie da jej się całkowicie wyeliminować, ale można je nieco zneutralizować. Są dwa rodzaje emocji, które motywują Cię do dalszej gry. Są to emocje negatywne, czyli byłeś dosłownie o włos od wielkiej wygranej lub straciłeś zbyt dużo pieniędzy na jakiś zakład. Ze względu na to chcesz się odegrać i to jak najszybciej. W przypływie emocji decydujesz się na postawienie dużej sumy, żeby wygrać i się odkuć. Natomiast emocje pozytywne to taki przypadek, kiedy wygrałeś sporo pieniędzy, dlatego stwierdzasz, że teraz możesz sobie pozwolić na bardziej ryzykowną grę, w końcu Cię na to stać. Ewentualnie stracisz tylko wygrane środki i wcale Cię to nie zaboli. Oba te rodzaje mogą być zgubne, ponieważ Twój wybór nie jest do końca racjonalny. Nie zastanawiasz się, nie analizujesz, tylko pod wpływem impulsu decydujesz się na obstawienie zakładu. Takie pochopne typowanie nie powinno mieć miejsca i postępując w ten sposób, być może nigdy nie dowiesz się jak wygrac w bukmachera. W takim razie jak typowac, żeby pozbyć się niepotrzebnych emocji?

Zakłady bukmacherskie jak grać, czyli zanim postawisz kupon.

Przed zaczęciem typowania, najpierw trzeba zdecydować jaki zakład chce się postawić oraz upewnić się, czy rzeczywiście jest to dobry wybór. W końcu jest tyle dyscyplin i tyle rynków, które można wybrać, więc mamy dosyć szerokie pole do popisu. I w tym momencie powstaje pytanie, jak sprawdzić, czy wybór, którego dokonaliśmy jest prawidłowy? Przede wszystkim warto wystrzegać się obstawiania zakładów na zasadzie „bo takie rozwiązanie może być dobre”. Taki argument nie powinien być wyznacznikiem tego jak typowac ze by wygrac, ponieważ tego typu myślenie jest absolutnie błędne i nie przyniesie oczekiwanych przez Ciebie zarobków. Zanim się obstawi jakikolwiek zakład, warto się dokładnie zastanowić nad pewnymi aspektami, które pomogą w upewnieniu się, że zawarty zakład ma szansę przynieść oczekiwane zyski.

Przede wszystkim warto ocenić, czy kurs, który oferuje bukmacher, jest adekwatny do szans trafienia. Podejdź do tego zakładu czysto analitycznie i sprawdź, czy wybrany przez Ciebie bukmacher z takim kursem, zapewnia szansę na wygraną. Zanim postawi się jakiś typ, należy sprawdzić statystyki oraz formę obu drużyn, żeby ocenić szanse na wygraną wybranego zespołu. Trzeba się również zastanowić jakie czynniki mogą wpłynąć na wynik spotkania np. czy któryś z piłkarzy miał kontuzję, czy dla danej drużyny jest to ważny mecz i czy mają motywację do tego, żeby wygrać, czy ważniejsze jest dla nich inne spotkanie. Te wszystkie aspekty mają nas sprowadzić do jednego najważniejszego pytania: czy zakład, na który się zdecydowałem, to dobry wybór? Taka analiza jest świetnym sposobem na ograniczenie zbyt emocjonalnego podejmowania decyzji oraz pomoże przy dokonywaniu lepszych wyborów.

Jak wygrywać w zakładach bukmacherskich – kilka przydatnych zasad.

Podsumowując wszystkie zebrane do tej pory informacje, oto zasady, które warto stosować podczas typowania, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną. Przede wszystkim nie należy kierować się emocjami i obstawiać na zasadzie „wydaje mi się, że ten kupon może wejść”. Zapomnij również o pewniakach, ponieważ jeśli już się takowe znajdą, są szybko wyłapywane przez bukmachera i natychmiast korygowane. Kolejną podpowiedzią jest wybór najkorzystniejszych typów, które mogą przynieść najwięcej zysków. Muszą być one dokładnie przemyślane, ponieważ nie warto inwestować swoich środków, w kupon, który będzie obstawiony na podstawie spekulacji i niesprawdzonych informacji. Jadnak najważniejszym czynnikiem jest wypracowanie swojego własnego systemu bukmacherskiego, czyli określenie orientacyjnej wysokości kursów oraz stawek. Najbardziej optymalną opcją będą wysokie kursy oraz stawki, które będą adekwatne do posiadanego kapitału. Kiedy wypracujesz sobie taki system na zakłady bukmacherskie jak grać żeby wygrać nie powinno być problemem.

Obstawianie meczy po raz pierwszy.

Jeśli jesteś świeżo upieczonym graczem, który dopiero stawia pierwsze kroki w świecie bukmacherki i chce się dowiedzieć jak obstawiać mecze żeby wygrywać, oto kilka przydatnych porad dla początkujących. Przede wszystkim warto sprawdzić ofertę różnych bukmacherów takich jak chociażby LV BET, Fortuna, Totolotek i wielu innych. Na polskim rynku zakładów sportowych jest z czego wybierać, ponieważ jest aż 16 legalnych bukmacherów, z czego kilku jeszcze nie wystartowało ze swoją ofertą. Jednak w tym przypadku będziemy operować na przykładzie wiodącego bukmachera w Polsce, czyli Star-Typ Sport. Zasady gry w STS są podobne do większości operatorów. Oczywiście głównym założeniem dla gracza jest wygrana i to jak największa. Ale jak już wcześniej wspomnieliśmy, należy grać uważnie, więc zapomnij o postawieniu całego depozytu wpłaconego na Twoje konto na tylko jeden kupon. Oczywiście są szczęściarze, którym udało się wygrać za pierwszym razem, jednak jeśli chce się wygrywać na dłuższą metę, nieostrożne obstawianie meczy to nie jest dobry sposób.

Zatem jak typować w STS? Jeśli jesteś początkujący, spróbuj obstawić najpierw zakład pojedynczy. Przeanalizuj dokładnie każdy z zakładów bukmacherskich, zapoznaj się z tym jakie są rodzaje zakładów (BTS, handicap, DNB, itd.) oraz aktualne kursy. Dlaczego zakład pojedynczy? Ponieważ o wiele łatwiej jest poprawnie wytypować jedno zdarzenie niż kilka pod rząd. Obstawiaj tylko takie dyscypliny, na których się znasz. Orientujesz się w świecie piłki nożnej oraz siatkówki? Obstaw spotkania z tych dyscyplin, nie próbuj swojego szczęścia w czymś, o czym nie masz pojęcia. Skup się na tym, na czym znasz się najbardziej, najlepiej w obrębie kilku lig. Kolejnym ważnym czynnikiem jest dogłębna analiza. Obstawianie meczy STS nie powinno być lekkomyślne, dlatego przeanalizuj dane spotkanie i sprawdź dokładnie szanse każdej z drużyn.

Ostrzegamy również, że nie warto korzystać ze specjalnie przygotowanych poradników o takich tytułach jak chociażby „Jak grać w STS – sekrety wygrywania w 4 krokach”. Tego typu artykuły mogą pomóc jedynie w naprowadzeniu na to, jakie strategie stosować, jednak nie powinny być traktowane jako wyznacznik tego jak grac w STS zeby wygrac. Najważniejsze jest wypracowanie swojego własnego planu i zorientowanie się w tym, jakie możliwości oferuje dany bukmacher. Do takich kwestii jak chociażby co obstawiać w STS albo po jakich kursach typować, powinno się dojść samemu.

Analiza meczów to klucz do wygranej.

Zanim obstawi się jakiekolwiek spotkanie, warto dokładnie przeanalizować statystyki. Typowanie na zasadzie „ta drużyna wygra, bo ma wiele sukcesów na swoim koncie”, nie jest dobrą taktyką. Logicznie rzecz biorąc, przeważnie wygrywają lepsze drużyny, które posiadają lepszych zawodników. Jednak nie oznacza to, że ta zasada sprawdza się zawsze i wszędzie. Przeanalizuj formę zawodników, sprawdź historię, czyli z jakimi przeciwnikami grała drużyna i z jakim wynikiem skończyło się spotkanie, czy gra podstawowy skład, czy grać będą u siebie, czy tez na wyjeździe itd. Na wynik meczu składa się wiele czynników, dlatego analiza może być niezwykle pomocna przy określeniu tego, jaki mecz może okazać się wygrany. Z doświadczenia wiemy, że obstawianie wielu spotkań na początku sezonu nie jest najlepszą strategią na to jak pewnie wygrać u bukmachera. Podczas przerwy mogło zdarzyć się wiele rzeczy, jak chociażby transfery, spadek formy, niewyleczone kontuzje lub zmiany w składzie drużyny. Warto jest również pamiętać, że nie każda drużyna gra o zwycięstwo. Zdarzają się takie sytuacje, że korzystniejszy może być dla nich remis niż wygrana, więc należy także rozważyć i taką opcję.

Ważnym elementem jest również stałe monitorowanie kursów. Jeśli grasz na poważnie, analizuj również to, jak wyglądają kursy sugerowane przez bukmacherów. Jako, że zakłady sportowe opierają się na kursach, ich analiza powinna być traktowana przez każdego typera jako priorytet. W Sieci jest teraz mnóstwo blogów oraz for internetowych dotyczących nie tylko takich kwestii jak bukmacherka jak wygrywac, ale również z ciągle aktualizowanymi statystykami oraz analizami. Warto przed obstawieniem zerknąć do tego, co mogą sugerować różni gracze. Być może Ty czegoś nie dostrzegłeś, a wyłapali to inni typerzy.

Jak grać u bukmachera i mieć z tego zyski?

Ilu jest graczy, tyle jest przepisów i strategii na zgarnięcie wygranej. Tym bardziej jeśli interesują Cię zakłady bukmacherskie jak wygrywać nie będzie żadną tajemnicą. Wraz z zyskiwanym doświadczeniem, wzrastają również Twoje szanse na wygraną w zakładach. Jak mówiliśmy wcześniej, jeśli dopiero zaczynasz, postaw na pojedyncze zakłady, które dają większą szansę na wygraną. Jeśli jednak chcesz wygrywać więcej, o wiele lepszą opcją będą kupony kombi, które jednak niosą ze sobą większe ryzyko na przegraną. Pamiętaj, żeby nie stawiać na jednym kuponie dużej ilości zakładów. Aby wygrać, musisz trafić wszystkie z nich, a z każdym kolejnym obstawionym zdarzeniem, szansa na wygraną maleje. Dlatego typować należy z głową. Próbuj różnych kombinacji, jak chociażby mecze z dokładnym wynikiem. Dają one duże wygrane, nawet mimo obstawienia niskich stawek. Sekretem do tego jak wygrac w zaklady bukmacherskie jest znalezienie swojego własnego sposobu na to, żeby wygrywać z bukmacherem. Na samym początku warto grać zachowawczo, a dopiero potem zacząć obstawiać nieco większe sumy pieniędzy oraz próbować rozszerzać swoje typy na ligi, na których mniej się znasz. Dodatkowo, jeśli jakiś system nie spełnia Twoich oczekiwań, nie staraj się zmienić wszystkiego naraz. Wprowadzaj stopniowo zmiany, żeby nie wprowadzić chaosu do swojego obecnego
systemu.


bukmacher zakłady bukmacherskie online legalny bukmacher ranking bukmacherzy bonusy zakłady bukmacherskie bonus bez depozytu legalne zakłady bukmacherskie przez internet legalny bukmacher internetowy najlepsi bukmacherzy w polsce strony do obstawiania meczy jaki bukmacher bonus forbet bonus efortuna bonus lvbet bonus milienium bonus pzbuk bonus sts bonus totolotek bonus totomix ekspekt bonus betclic


Zakłady live, czyli emocje na żywo.

Dla osób, które już dobrze orientują się w tym co oferują legalni bukmacherzy oraz chcą podjąć się nowego wyzwania, warto zainteresować się zakładami na żywo. Nie są one dostatecznie doceniane oraz nie każdy może poświęcić swój czas na oglądanie meczów. Ale jest to również świetny sposób na urozmaicenie swojej gry i sprawdzenie nowych możliwości obstawiania. Dzięki temu, że podczas zakładów live wiele się może zmienić i Twój wcześniejszy typ może okazać się całkowicie nietrafiony, możesz obstawiać wraz z przebiegiem wydarzeń na boisku. Tego typu zakłady są w pewnym sensie przyjemnością, ponieważ oglądając mecz możesz na bieżąco analizować i zmieniać swoje typy. Jednak warto pamiętać, że nic na siłę. Jeśli ten typ zakładów Ci nie odpowiada, nie ryzykuj. Możesz typować właściwie do ostatniej minuty meczu, więc podejdź do tego na spokojnie. Warto również pamiętać, że zakłady na żywo posiadają nieco wyższe marże, niż prematch, dlatego trzeba dokładnie przemyśleć jaką obrać strategię działania. Dodatkowym plusem jest to, że tego typu zakłady bukmacherskie jak wygrać znacznie ułatwiają, ponieważ wraz z przebiegiem spotkania, możesz zmieniać swoje typy i podjąć ostateczną decyzję nawet już pod koniec meczu. Kupony na zakłady live są rozliczane niemal natychmiast, więc otrzymasz ewentualną wygraną w ekspresowym tempie.

Jak obstawiać, żeby nie przegrać?

Wspominaliśmy o tym jak ważne jest odpowiednie zarządzanie swoim kapitałem. Należy to podkreślić, że odpowiedzialna i rozważna gra jest kluczem do tego, żeby nie przegrać. Nie pomogą tutaj żadne poradniki o tym jak wykiwać bukmachera i fora internetowe o tematach jaki jest najlepszy bukmacher jak grac zeby wygrac i inne podobne tematy. Owszem, wiedza jest istotna, jednak rozsądne podejście do podstaw typowania jest najważniejsze. Gra na odpowiedni procent posiadanego kapitału i nie stawianie wszystkiego na jeden zakład z nadzieją, że wejdzie to absolutna podstawa jeśli chodzi o zakłady sportowe.

Jednym z podstawowych błędów graczy, który nagminnie zdarza im się popełniać, jest staranie się odrobić straconych środków. Nie oszukujmy się, nie każdy zakład wejdzie. Bywa tak, że kilka kuponów pod rząd okaże się nietrafionych. Obstawianie kolejnych na jeszcze wyższe stawki, z nadzieją odrobienia tych wszystkich pieniędzy jest błędnym kołem. Gra u bukmachera wiąże się właśnie z tego typu ryzykiem. Dzięki zbyt emocjonalnemu podejściu do zakładów sportowych, operatorzy zarabiają kolosalne pieniądze. Bukmacher jak wygrac wie doskonale, dlatego ogranie go to nie przechytrzenie serwisu, w którym obstawiamy. To przede wszystkim cierpliwe podejście do gry. Są kupony, które będą wygrane, są również takie typy, które okażą się nietrafione. Jeśli podejdzie się do gry na spokojnie, bez zbędnych emocji, można zminimalizować straty, a zmaksymalizować zyski.

Podsumowanie

Należy pamiętać, że bukmacherka to wielomilionowy biznes, który zarabia na zakładach sportowych obstawionych przez graczy. Dlatego wygranie z bukmacherem nie jest proste, bo w końcu operator woli, żeby gracz przegrał i zostawił u niego jak największą sumę pieniędzy. Tacy liderzy jak STS jak grać nie chcą zdradzić, ponieważ im więcej sprytnych graczy, tym większe straty dla bukmachera. Dlatego warto jest zapoznać się z wszystkimi wymienionymi podpunktami, żeby poprawić swoją skuteczność i zacząć wygrywać w zakładach wzajemnych. Pamiętaj o tym, że ważna jest analiza, która jest absolutna podstawą podczas typowania. Równie ważna jest odpowiedzialna gra. Nie kieruj się emocjami i rozważnie obstawiaj kupony. Dzięki zastosowaniu porad, staniesz się bardziej świadomym graczem, a co za tym idzie, Twoje typy mogą okazać się trafniejsze. Przypominamy także, że należy grać tylko i wyłącznie u legalnych bukmacherów, którzy posiadają polską licencję!

Sprawdź zakłady bukmacherskie online vip