Jelena Ostapenko – Barbora Krejcikova: kursy i typy bukmacherskie (10.07.24)

Jelena Ostapenko i Barbora Krejcikova mają już na swoim koncie po jednym zdobytym w singlu tytule wielkoszlemowym, lecz nie w Wimbledonie, a we French Open. Czy 2024 rok okaże się jednak tym, w którym jedna z nich okaże się najlepsza na angielskich kortach? Niewykluczone, ponieważ Łotyszka i Czeszka są w bardzo dobrej dyspozycji i ich ćwierćfinałowe starcie powinno zapewnić dużo emocji. A jakie kursy na jego przebieg oferuje legalny bukmacher PZBuk? 

Ostapenko vs. Krejcikova – kolejne historyczne osiągnięcie Czeszki?

Krejcikova nigdy wcześniej nie występowała w ćwierćfinale Wimbledonu, dlatego już może pochwalić się historycznym osiągnięciem. Jeśli jednak w środę pokona Ostapenko, będzie ono jeszcze bardziej godne pochwały. Czy Czeszkę stać jednak na sprawienie niespodzianki i wyrzucenie z turnieju idącej przez niego jak burza Jeleny? „Koszmar Igi Świątek” ma za sobą cztery zwycięstwa bez straty seta. Co więcej, 14. rakieta żeńskiego tenisa nie pozwoliła żadnej ze swoich poprzednich rywalek ugrać więcej niż łącznie pięć gemów… 

Ostapenko – Krejcikova: H2H

Ostapenko i Krejcikova rywalizowały ze sobą dotąd siedmiokrotnie. Częściej (pięć razy) górą była Łotyszka, która zawsze zwyciężała bez straty seta. Po raz ostatni dokonała tej sztuki całkiem niedawno, bo rok temu podczas finału turnieju na kortach trawiastych w Birmingham. Jeśli zaś chodzi o wygrane mecze Krejcikovej z Ostapenko, było ich wyraźnie mniej – dwa. Czeszka okazywała się lepsza od swojej najbliższej rywalki w 2021 w Dubaju i w 2022 r. podczas Australian Open.  

BONUS

250 ZŁ
  • Do 250zł Freebet bez obrotu!

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Jelena Ostapenko – Barbora Krejcikova: kursy bukmacherskie

TYPY NA MECZ OSTAPENKO – KREJCIKOVA

KURSY

BUKMACHER

Jelena Ostapenko – Barbora Krejcikova

1.45 – 2.55

PZBuk

Krejcikova wygra seta: tak/nie1.65/2.11

PZBuk

Dokładny wynik – 2:02.08

PZBuk

Jelena Ostapenko – Barbora Krejcikova: typy

Choć Krejcikova to bardzo solidna zawodniczka, stawiamy na zwycięstwo Ostapenko. Łotyszka jest w świetnej dyspozycji i nie zdziwi nas nie tylko jej wygrana w ćwierćfinale Wimbledonu, ale też w decydującym o losach tytułu starciu, jeśli tylko Jelena będzie miała możliwość wystąpienia w nim. 

Kiedy mecz Ostapenko – Krejcikova?

Mecz Jelena Ostapenko – Barbora Krejcikova w ćwierćfinale Wimbledonu rozpocznie się planowo w środę (10 lipca 2024) najwcześniej o godz. 12.00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy