Firma BetX zakłady bukmacherskie wystartowała w Polsce

Nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że konsumenci zanim podejmą decyzję o skorzystaniu z danego produktu, chcieliby poznać o nim nieco więcej informacji. W takich przypadkach sięgamy do najprostszych źródeł, które mogą nam mocno przybliżyć działalność danej firmy lub funkcjonowanie danego produktu. Zazwyczaj klienci sięgają po porady znajomych, którzy być może mieli w przyszłości do czynienia z danym produktem, albo po prostu wpisują w przeglądarce internetowej hasło związane z opiniami innych konsumentów na temat interesującej nas usługi. W końcu lepiej wiedzieć na co się decydujemy, jeśli ma nam służyć przez dłuższy czas. Nie inaczej sprawa to wygląda w przypadku zakładów bukmacherskich. Wiele osób po dzień dzisiejszy traktuje je, jako coś złego i niegodnego uwagi, ale nie można zapomnieć, czym one właściwie są. A typowanie zakładów wzajemnych to przede wszystkim rozrywka.

I tego rodzaju rozrywki również dotyczą różnego rodzaju kryteria, które mają wpływ na to, czy dany użytkownik zdecyduje się na ofertę konkretnych legalnych bukmacherów. W przypadku jednej grupy o wiele bardziej istotniejszym aspektem będzie to, w jaki sposób przygotowana została oferta zakładów. Innych natomiast bardziej zainteresuje oferowany przez nowego bukmachera pakiet powitalny, a także to, czy jest możliwość skorzystania z kodu promocyjnego. Wszystkie te czynniki są niesamowicie ważne, jednak każdy gracz jest inny i kieruje się swoimi upodobaniami. Dlatego też tak ważne jest, aby użytkownicy mieli możliwość poznania opinii o danej firmy oferującej zakłady bukmacherskie. W dzisiejszym artykule zajmiemy się działalnością nowego bukmachera, który pojawił się pod koniec maja na polskim rynku. Mowa tu oczywiście o firmie BetX Polska.

Celem tego artykułu będzie dokładne zaprezentowanie tego, jak wygląda w przypadku zakładów bukmacherskich BetX bonus powitalny, a także jakie jeszcze oprócz tego bukmacher przygotował promocje. Z pewnością wiele osób interesuje również specjalny kod promocyjny BetX, więc na jego temat również postaramy się szczegółowo wypowiedzieć. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Państwa do lektury.

Bukmacher BetX i jego działalność

Zanim jednak przejdziemy do szczegółowej analizy bonusu powitalnego, który firma bukmacherska BetX przygotowała dla swoich nowych graczy, warto wspomnieć nieco więcej o samej działalności tego podmiotu. Z pewnością wielu regularnie typujących użytkowników zastanowi to, czy firma BetX Polska to legalny bukmacher. Wątpliwości są jak najbardziej uzasadnione, ponieważ jest to spółka, która posiada zagraniczny kapitał. Jednym z jej udziałowców jest firma Evona Electronic, czyli słowackie przedsiębiorstwo, które od wielu lat funkcjonuje w hazardowej branży. Działalność na rynkach słowackich i czeskich rozwija się na tyle dobrze, że firma postanowiła ruszyć na podbój kolejnych krajów, a pierwszym z nich jest właśnie Polska. W naszym kraju legalni bukmacherzy składają wniosek o zezwolenie Ministerstwa Finansów, które czyni ich podmiotami działającymi zgodnie z prawem. Jest to bardzo ważne, aby bukmacher posiadał licencję.

Tak więc, czy firma BetX zakłady bukmacherskie posiada licencję na świadczenie swoich usług w Polsce? W tym miejscu pragniemy wszystkich uspokoić, ponieważ firma BetX posiada odpowiednie zezwolenie Ministerstwa Finansów, które umożliwia organizowanie oraz prowadzenie zakładów wzajemnych na terenie Polski. Bonus powitalny BetX również funkcjonuje, ale więcej na ten temat opowiemy w dalszej części artykułu. Ważne jest to, że rynek zakładów wzajemnych w Polsce został wzbogacony o kolejny legalnie działający podmiot. Czy jest to dobra wiadomość? Naszym zdaniem jak najbardziej, ponieważ pomimo tego, że konkurencja na rynku jest spora, to klienci uzyskują szansę na porównywanie pomiędzy sobą różnych ofert. Jednocześnie środowisko legalnych bukmacherów posiada o wiele większą motywację do regularnej pracy nad swoimi usługami. Przejdźmy zatem do sprawdzenia tego, jak wygląda pakiet powitalny w BetX, a także jakie jeszcze promocje przygotowane są dla nowych graczy.

Jak wygląda u bukmachera BetX bonus na start?

Gracze, którzy interesują się typowaniem zakładów bukmacherskich często sprawdzają u nowych bukmacherów to, jaki bonus powitalny przygotowali na start. Można powiedzieć, że z tej opcji korzysta niemal każdy polski bukmacher, ponieważ jest to świetny sposób na zainteresowanie swoją ofertą nowych klientów. Dobrze przygotowany pakiet powitalny, może być świetnym towarzyszem podczas rozpoczęcia swojej przygody z typowaniem zakładów wzajemnych. W skrócie można to określić jako pulę środków pieniężnych, które gracz otrzymuje za samo założenie konta w serwisie legalnego bukmachera. Jak zatem prezentuje się powitalny bonus BetX? Trzeba przyznać, że ten całkiem nowy bukmacher na naszym rynku dołożył wszelkich starań, aby jego powitalna oferta zwracała uwagę wielu użytkowników. Zakłady bukmacherskie BetX oferują bowiem na start kwotę powitalną, której maksymalna wartość może wynieść 5000 PLN.

Bez wątpienia jest to jedna z najwyższych ofert na polskim rynku zakładów wzajemnych. W tym miejscu warto zaznaczyć, że w przypadku firmy bukmacherskie BetX bonusy prezentują się naprawdę atrakcyjnie. Wróćmy jednak do oferty powitalnie. A właściwie do tego, co należy zrobić, aby skorzystać z pakietu powitalnego. Przede wszystkim potrzebne będzie założenie konta użytkownika. Kolejna bardzo ważna kwestia dotyczy wpłacenia środków na konto. Gracz mu dokonać tego w ciągu 7 dni od rejestracji, a minimalna kwota wkładu wpłaconego przez niego nie może być mniejsza, niż 10. złotych. Wówczas zostanie wstępnie aktywowany pakiet powitalny na koncie gracza. Kolejnym krokiem będzie postawienie zakładu, ponieważ tej promocji dotycząca specjalne warunki obrotu. Jaki więc system obrotu środkami przygotował dla swoich graczy ten legalny bukmacher? Postaramy się to w skrócie wyjaśnić.

W przypadku użytkowników, których kwota pierwszego depozytu nie przekroczyła kwoty 1200. złotych, należy obrócić środkami aż sześciokrotnie. Należy więc konstruować takie kupony, na których znajdą się przynajmniej 3 zdarzenia, a minimalny kurs całkowity osiągnie wartość 1.95. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia nie może być mniejszy, niż 1.25. Jeśli chodzi wyższe kwoty wpłaty, których maksymalna wartość to pięć tysięcy złotych, to wówczas wymagany będzie ośmiokrotny obrót środkami. Tu należy zaznaczyć, że powiększeniu ulega minimalny kurs całkowity, który nie może być mniejszy niż 4.0. Minimalna liczba zdarzeń na kuponie nie ulega zmianie. Warto zaznaczyć, że bonus od bukmacher BetX ważny jest przez 60. dni od momentu jego przyznania. Przykładowo za wpłacenie 50. złotych gracz, który spełni warunki obrotu może otrzymać nawet 10-krotność stawki. Powitalna oferta prezentują się więc naprawdę atrakcyjnie, sprawdźmy zatem czy istnieje u bukmachera BetX kod promocyjny.

Czy dostępny jest BetX kod bonusowy?

Wielu legalnych bukmacherów w naszym kraju regularnie pracuje nad tym, aby uatrakcyjnić swoją ofertę promocyjną. Wymyślane są różnego rodzaju pakiety powitalne oraz promocje, które dedykowane są konkretnym dyscyplinom lub rodzajom zakładów. W ostatnich latach bardzo popularne stało się udostępnianie przez bukmacherów specjalnego kodu promocyjnego. Na czym to właściwie polega? Jest to bardzo proste, wystarczy wpisać kod dedykowany usłudze danej firmy bukmacherskiej podczas zakładania konta, a on zagwarantuje wówczas podniesienie wartości innych bonusów z oferty, lub zagwarantuje dodatkową promocję w postaci freebetu. To jednak uzależnione jest zazwyczaj od konkretnego operatora zakładów sportowych. Czy zatem w przypadku bukmachera BetX kod promocji jest dostępny? Niestety musimy zmartwić tych klientów, którzy na to liczyli, ponieważ na chwilę obecną nie jest dostępny w ofercie BetX kod promocyjny.

Pragniemy jednak uspokoić z miejsca wszystkich graczy, ponieważ w przypadku bukmachera BetX promocje nie są w żaden sposób uzależnione od promocyjnego kodu. Należy również przyznać, że pomimo tego iż nie istnieje na dany moment kod bonusowy BetX, to przygotowane przez firmę bonusy są naprawdę atrakcyjne i nie wymagają stosowania żadnych dodatkowych wzmacniaczy, w postaci chociażby kodu. Przyjrzyjmy się zatem reszcie bonusów, które udostępnia dla swoich nowych użytkowników firma zakłady bukmacherskie BetX.

Bezpieczny zakład w ofercie BetX

Wiemy już, że w przypadku firmy bukmacherskiej BetX kod promocyjny nie istnieje, jednak nie oznacza to, że na tym kończy się promocyjna oferta. Trzeba przyznać, że prezentuje się ona całkiem nieźle, a doskonałym tego przykładem może być chociażby bezpieczny zakład, który znaleźć można w ofercie bukmachera BetX. Z pewnością każdy gracz, który chociaż przez pewien okres czasu typował zakłady wzajemne, spotkał się z sytuacją, kiedy to jedno niepomyślnie rozstrzygnięte wydarzenie z kuponu decydowało o tym, czy finalnie będzie on się cieszył z wygranej. W końcu nie ma przyjemniejszego uczucia w tej rozrywce, niż przechytrzenie bukmachera. Jednak w momencie, gdy jeden zakład niszczył cały kupon, myśli o świętowaniu wygranej trzeba było odłożyć w czasie. Naprzeciw temu zjawisku postanowili wyjść jednak legalni bukmacherzy z naszego kraju.

Każdy bukmacher zdaje sobie dobrze sprawę z tego, jak bolesny jest przegrany kupon, a zwłaszcza taki, o którego rozstrzygnięciu zadecydowało wyłącznie jedno spotkanie. Dlatego też powstała inicjatywa znana również, jako ubezpieczenie kuponu. Na podobne rozwiązanie zdecydował się także bukmacher BetX. Warto już na samym wstępie podkreślić, że jest to promocja przygotowana wyłącznie dla tych użytkowników, którzy dopiero zakładają konto w serwisie eBetX PL. Pierwsze co należy zrobić to oczywiście się zarejestrować. Następnie konieczne będzie uzupełnienie pierwszego depozytu. Ważne jest to, aby nastąpiło to w trakcie 7 dni od założenia konta. Wartość bezpiecznego zakładu uzależniona będzie od wysokości wkładu, na który zdecyduje się gracz. Użytkownik ma możliwość ubezpieczyć swój zakład do 200 PLN.

W przypadku tej promocji również obowiązują specjalne warunki obrotu. Przede wszystkim należy pamiętać o tym, aby postawić pierwszy zakład w trakcie siedmiu dni od momentu założenia konta. Na kuponie muszą wówczas znaleźć się zdarzenia, których minimalny kurs musi mieć wartość przynajmniej 1.8. Na kuponie znaleźć mogą się wyłącznie zdarzenia, które wybrane zostały z oferty przedmeczowej. W praktyce oznacza to, że nie kwalifikują się tutaj zakłady na żywo. Tego typu promocji nie można łączyć z innymi bonusami, o których powiemy w dalszej części artykułu. Jest bez wątpienia zakład bez ryzyka, ponieważ w przypadku przegranego kuponu, bukmacher dokonuje zwrotu środków na konto gracza. Jeszcze raz warto zaznaczyć również fakt, że jest to promocja skierowana wyłącznie do nowych użytkowników.

Jak wygląda BetX bonus bez depozytu?

Wszyscy bez wątpienia zastanawiają się, czy w przypadku bukmachera BetX freebet jest elementem oferty promocyjnej. Otóż miło nam poinformować, że freebet BetX istnieje, a jego maksymalna wartość wynosi 30 PLN. Jest to więc swego rodzaju darmowy kupon, który bukmacher udostępnia wyłącznie dla nowych użytkowników. Jakie są więc zasady dotyczące pozyskania tego typu freebetu? To wszystko jest niezwykle proste. Pierwsze co musi zrobić użytkownik, to oczywiście stworzyć własne konto na stronie internetowej bukmacher eBetX PL. Po aktywowaniu poprzez link na koncie z automatu pojawi się darmowy kupon o wartości trzydziestu złotych. W tym momencie użytkownik może już postawić swój pierwszy zakład, jednak musi pamiętać, że środków z promocji dotyczą specjalne warunki.

Jeśli użytkownik będzie chciał postawić kupon za pomocą środków z promocji, musi postępować według wytycznych, które zostały ustalone przez bukmachera BetX w regulaminie bonusu. Tak więc, aby skorzystać ze środków pochodzących z darmowego zakładu należy skonstruować kupon, na którym znajdą się przynajmniej trzy zdarzenia. Ich minimalny łączny kurs musi wynosić 3.0. Użytkownicy powinni pamiętać również o tym, że mają wyłącznie siedem dni na wykorzystanie środków otrzymanych w ramach promocji darmowego kuponu. Środki pochodzące z wygranych uzyskanych na skutek typowania pieniędzmi z promocji są od razu księgowane na koncie użytkownika i nie podlegają one dodatkowemu obrotowi. Graczu pamiętaj graj odpowiedzialnie, aby zakłady bukmacherskie pozostały wyłącznie przyjemnym sposobem spędzenia wolnego czasu, a nie czymś co generować będzie problemy w życiu.

Boomerang bonus dla graczy

Kod promocyjny BetX jest póki co jeszcze niedostępny, ale z pewnością gracze typujący u tego bukmachera nie odczuwają tego zbyt mocno. Wszystko dlatego, że firma bukmacherska BetX zadbała o tak atrakcyjną ofertę promocyjną, że żadnemu klientowi nie chodzi po głowie to, że na stronie brakuje specjalnego kodu promocyjnego. Wszystko czego można tylko oczekiwać od oferty bonusowej, dostarcza właśnie firma BetX. Kolejnym ich pomysłem jest promocja o nazwie Boomerang bonus. Jest to kupon akumulowany, którego całkowite kursy sięgają wartości 200, a nawet wyższych. Bonus Boomerang polega na tym, że jeśli na kuponie znajdzie się jedno zdarzenie rozstrzygnięte niepomyślnie, to gracz i tak ma szansę na wygraną. Zazwyczaj jest to 10-krotność stawki, którą użytkownik postawił na zakład. Taki kupon składać będzie się z sekcji, a maksymalny kurs w jednej z nich może wynieść 8.0. Na kuponie musi znaleźć się przynajmniej osiem zdarzeń. Więcej informacji o tej promocji znaleźć można na stronie internetowej BetX.

Kolejną bardzo ciekawą promocją jest bonus akumulowany. Wiele osób zajmujących się typowaniem zakładów wzajemnych uważa, że promocja dotycząca bonusów akumulowanych jest jedną z najpopularniejszych premii wśród użytkowników. Bonus akumulowany pozwala uzyskać 100% premii za zwycięskie kuponu akumulacyjne, w których zawarte są selekcje zagrane po kursach 1.25 lub wyższych. Na stronie internetowej bukmachera znajduje się specjalna zakładka, która poświęcona jest promocji bonusu akumulowanego. Znaleźć tam można tabelkę, w której dokładnie opisane jest to, w jaki sposób rośnie procent premii w zależności od ilości selekcji na kuponie użytkownika. Jest to więc kolejna bardzo ciekawie wyglądająca promocja od bukmachera BetX, który bez wątpienia zna się na rzeczy. Oferta promocyjna jest bardzo bogata i z pewnością wielu użytkowników zwróci uwagę na poczynania tego nowego bukmachera na polskim rynku.

BetX rejestracja konta gracza

W przypadku zakładów bukmacherskich BetX na chwilę obecną możliwe jest typowanie wyłącznie za pomocą serwisu internetowego. Warto więc wiedzieć o tym, że jeśli chcemy skorzystać z oferty bukmachera prowadzącego swoje usługi wyłącznie w trybie online, potrzebne będzie założenie konta gracza. Dopiero po przejściu przez proces rejestracji, użytkownik otrzyma możliwość typowania zakładów w ramach oferty przygotowanej przez daną firmę bukmacherską. Nie da się pominąć tego procesu, ponieważ rejestracja jest obowiązkowa w serwisie każdego legalnie działającego bukmachera w Polsce. Wiele osób pewnie zastanawia się nad tym, dlaczego jest to aż tak istotne. Otóż w głównej mierze chodzi o to, aby bukmacherzy mieli kontrolę nad tym, kto rozpoczyna korzystanie z ich usług. Żaden użytkownik nie może być anonimowy podczas zawierania zakładów wzajemnych w trybie online.

Chodzi między nimi o to, aby do typowania zakładów sportowych nie miały osoby, które nie mają ukończone 18. lat. Powszechnie wiadomo, że zakłady bukmacherskie są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Oprócz tego należy także zwrócić uwagę na fakt, że istnieje wiele osób, które zostały dotknięte problemem uzależnienia od gier hazardowych. Często takie osoby nie znają umiaru podczas typowania wydarzeń sportowych, przez co popadają w kłopoty nie tylko finansowe, ale również zdrowotne. Z uzależnieniem od tego typu rozrywki związane są również zakazy, które nakładane są na osoby dotknięty tym problemem. Dlatego też tak ważne jest to, aby bukmacher mógł weryfikować wszystkich użytkowników, którzy chcą typować zakłady za pomocą jego serwisu. Rejestracja jest do tego świetnym narzędziem i nie zajmuje użytkownikowi zbyt wiele czasu. Sprawdźmy więc, jak wygląda w przypadku firmy BetX rejestracja konta gracza.

Zakładanie konta użytkownika

Wiemy już, że jeśli gracz chce rozpocząć swoją przygodę z typowaniem zakładów wzajemnych online, to potrzebne będzie założenie konta użytkownika. Wielu bukmacherów regularnie pracuje nad tym, aby proces rejestracji był, jak najbardziej przyjazny dla wszystkich klientów. Dlatego też na rynku pojawił się proces nazywany przez graczy szybką rejestracją. Polega to na założeniu konta tymczasowego, co w praktyce oznacza tyle, że użytkownik nie musi podczas rejestracji podawać wszystkich swoich danych. Trzeba przyznać, że konto tymczasowe jest bardzo przydatną funkcjonalnością, ponieważ za jego pomocą można przetestować wszystkie opcje dostępne w serwisie bukmachera. Nie trzeba podawać wszystkich danych osobistych, więc jeśli użytkownikowi nie spodoba się dana usługa, to po prostu porzuca konto i idzie spróbować swoich sił u innego bukmachera. Na podobne rozwiązanie zdecydowała się również firma bukmacherska BetX.

Cały proces rejestracji w przypadku bukmachera BetX jest banalnie prosty. Zakładając konto tymczasowe wystarczy wymyślić login oraz hasło, dzięki którym będzie można logować się do systemu. Potrzebne będą też podstawowe dane, takie jak imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz datę urodzenia. Po weryfikacji można już spokojnie typować sporty wirtualne oraz piłkę nożną. Dyscyplin w ofercie bukmachera BetX jest naprawdę sporo i z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie. Wróćmy jednak do procesu zakładania konta. Na plus warto zapisać również to, że firma bukmacherska BetX udostępnia dla użytkowników konta tymczasowego skorzystanie z oferty bonusów powitalnych, co nie jest częstym zjawiskiem wśród legalnych bukmacherów w naszym kraju. Trzeba jednak pamiętać, że na konto tymczasowe nałożone są pewne ograniczenia. Jedno z nich dotyczy wypłacania środków z konta.

Gracz może swobodnie wpłacać środki i typować wybrane przez siebie zakłady. Jednak jeśli będzie chciał wypłacić środki z ewentualnych wygranych, to jest to możliwe wyłącznie za pomocą przejścia na konto stałe. Przekwalifikowanie konta tymczasowego na stałe nie jest wcale trudne. Wystarczy uzupełnić formularz o brakujące dane. Tutaj potrzebny będzie podanie numeru rachunku konta bankowego. Jest to potrzebne, ponieważ to właśnie na nie przesyłane będą środki pieniężne z konta użytkownika. Kolejna i z pewnością najważniejsza sprawa to przesłanie skanu dokumentu osobistego. Jest to bardzo ważne, ponieważ na tej podstawie bukmacher dokona ostatecznej weryfikacji tożsamości nowego klienta. Dlatego warto zadbać o to, aby skan był jak najbardziej wyraźny. Bukmacher BetX zastrzega sobie bowiem prawo do poproszenia o kolejny skan, jeśli na podstawie wcześniej wysłanego nie uda mu się poprawnie wykonać weryfikacji tożsamości.

Jeśli więc klientowi zależy na szybkim zweryfikowaniu konta, powinien zadbać o to, aby skan był wysokiej jakości. Wówczas bukmacher nie będzie miał żadnych kłopotów ze zweryfikowaniem jego danych i aktywacja konta stałego nastąpi bardzo szybko. Należy więc przyznać, że proces rejestracji w przypadku firmy BetX jest bardzo prosty i przyjazny dla użytkownika. Z pewnością poradzi sobie z nim każdy, bez względu na poziom wiedzy na temat obsługi komputera. Cała oferta promocyjna przygotowana przez bukmachera BetX prezentuje się naprawdę przyzwoicie i z pewnością wiele graczy się nią zainteresuje.

FAQ

Czy dostępna aplikacja mobilna w BetX?

Zakłady wzajemne w ramach usług bukmachera BetX można typować za pomocą specjalnej aplikacji. Aplikacja mobilna jest dostępna do pobrania na stronie internetowej eBetX PL.

Czy korzystanie z usług BetX jest zgodne z prawem?

Użytkownicy chcący skorzystać z usług firmy BetX nie muszą się martwić jej legalnością, ponieważ ten bukmacher posiada odpowiednie zezwolenie wystawiane przez urząd Ministerstwa Finansów. Na jego podstawie mogą organizować zakłady wzajemne na terenie naszego kraju.

Jak prezentuje się bonus powitalny od BetX?

Trzeba przyznać, że bukmacher BetX postarał się, jeśli chodzi o ofertę powitalną. Na start przygody z jego ofertą można zgarnąć kwotę, której maksymalna wartość może sięgnąć 5000. złotych. Więcej informacji znaleźć można na stronie bukmachera.

Jak wygląda proces rejestracji w BetX?

Bukmacher BetX umożliwia swoim klientom założenie konta tymczasowego. Dzięki temu można sprawdzić wszystkie funkcjonalności, które dostępne są w serwisie. Jednak aby móc wypłacać środki pochodzące z wygranych, potrzebne będzie przejście na konto stałe. Cały proces jest bardzo prosty.

Czy BetX udostępnia freebet dla nowych graczy?

Gracze zakładający konto w serwisie eBetX PL mogą liczyć na darmowy kupon o wartości 30 PLN. Aby z niego skorzystać trzeba spełnić warunki, które podane są w zakładce dedykowanej temu bonusowi.

Czym jest Bezpieczny Zakład?

Jest to część oferty promocyjnej bukmachera BetX. Dzięki temu rozwiązaniu gracz może ubezpieczyć swój kupon, a maksymalna wartość zwrotu może wynieść 200 PLN. To jednak uzależnione jest od wkładu użytkownika.

SG