Oferta specjalna dla naszych graczy. Użyj kodu: PREZENT

1000 zł bonus powitalny

Bonus powitalny Etoto

  Jednym z ciekawszych miejsc, gdzie możemy obstawiać zakłady wzajemne w Internecie jest bukmacher eTOTO. Jest to legalny bukmacher z licencją wydaną przez Ministerstwo Finansów, więc nie musimy obawiać się żadnych konsekwencji prawnych ani niewypłacalności firmy.

  Legalny bukmacher, któremu zaufali najlepsi

  eTOTO zakłady bukmacherskie są rozpoznawalne za sprawą znanych osobistości współpracujących z marką. Z reklam i bannerów uśmiechają się do nas m.in. dziennikarze sportowi Polsatu - Mateusz Borek i Roman Kołtoń - oraz trener i były piłkarz Tomasz Lato. Oczywiście jest to chwyt marketingowy na przyciągnięcie do siebie graczy, którzy rozpoznają te twarze, jednak warto mieć na uwadze, że eksperci piłki nożnej tej rangi nie zgodziliby się reklamować nieuczciwych firm bukmacherskich eTOTO więc należy do ich grona.

  Przeglądając rankingi i sprawdzając, co o tym bukmacherze piszą inni typerzy, szybko zobaczymy, że eTOTO opinie ma bardzo pozytywne. Nie jest to najpopularniejszy buk w Internecie, lecz bez trudu znajdziemy go w czołówce szczególnie tych zestawień, które roztropnie ograniczają się wyłącznie do legalnych bukmacherów.

  eTOTO opinie - jakie znajdziemy?

  Wybierając bukmachera, najlepiej skonsultować się również ze znajomymi graczami albo przeszukać fora internetowe czy grupy na Facebooku. W ten sposób zawsze możemy dopytać o interesujące nasz szczegóły, nie musząc sprawdzać ich samemu. Należy jednak pamiętać, że korzystanie ze stron i aplikacji mobilnych bukmacherów online jest darmowe, toteż sprawdzenie wszystkiego samemu nie jest jakimś wielkim problemem.

  A jak oceniany jest u buka eToto kod bonusowy? Cóż, środki bonusowe na start mają dosyć niski maksymalny próg, ponieważ maksymalnie wynosi bonus 200 PLN. W dalszej części artykułu powiemy jeszcze, jak wyglądają warunki obrotu. Ważne jest to, że swój kod promocyjny eToto powinien dopasować do aktualnej sytuacji na rynku. A trzeba wiedzieć, że są już bukmacherzy, którzy proponują dużo większe środki bonusowe i niejeden darmowy zakład bądź freebet eToto więc mógłby dostosować ofertę do standardów.

  eToto rejestracja - jak założyć konto?

  Zanim obstawimy zakład bukmacherski lub wykorzystamy kod bonusowy eToto oczywiście wymaga założenia nowego konta - jak każdy inny bukmacher. W formularzu rejestracyjnym trzeba wpisać swoje dane osobowe, po wypełnieniu rubryk należy wysłać skan swojego dowodu osobistego. Dlaczego? Aby bukmacher mógł potwierdzić wpisane dane osobowe, chociażby wiek. Po weryfikacji można dokonać pierwszego depozytu oraz skorzystać z bonusu powitalnego, który ten nasz pierwszy depozyt nieco powiększy (szczegóły w dalszej części artykułu)

  eTOTO oferta zakładów dla każdego

  eTOTO bukmacher oferuje rozmaite dyscypliny sportowe do obstawienia. Typować zakłady wzajemne możemy zarówno te najpopularniejsze z dyscyplin sportowych, jak piłka nożna, tenis, koszykówka czy siatkówka, jak i te z mniejszą liczbą aktywnych graczy - tutaj będą to szachy, tenis stołowy oraz unihokej, a nawet sporty motorowe czy piłka plażowa. Być może są to niszowe opcje, ale też nie od kursów czy zainteresowania powinna wiązać się frajda z typowania.

  Interesujecie się sportami niewymienionymi wyżej? Wciąż warto sprawdzić, czy wśród około 30 oferowanych dyscyplin przypadkiem nie znalazł się ukochany przez nas golf, snooker czy krykiet. Do tego coś dla siebie znajdą fani sportów zimowych, żużlu czy MMA. Każdy kibic powinien mieć możliwość obstawiania swojej ulubionej drużyny i wykorzystania zdobywanej latami wiedzy na temat danego sportu.

  A może śledzicie sport, który zwyczajnie nigdy nie przyjął się na większą skalę w Polsce? Bez problemu z menu strony głównej bukmachera eTOTO wybierzecie futbol amerykański, baseball oraz hokej. Liczba dyscyplin jest tak duża, że naprawdę trzeba się postarać, by nie móc czegoś obstawić. Oczywiście z zastrzeżeniem, że powinniśmy obstawiać tylko te rozgrywki, które i tak byśmy obejrzeli, a samo typowanie jest tylko urozmaiceniem naszego hobby. Tylko w ten sposób możemy być pewni, że taka forma zabawy nie przekształci się w stres i tracenie dużych pieniędzy "bo następnym razem się odkuję".


  Odwiedź bukmachera Etoto