Oferta powitalna bukmachera eWINNER

Nie od dziś wiadomo, że gracze zanim zdecydują się na wybranie oferty konkretnego bukmachera, chcą najpierw dokładnie przyjrzeć się udostępnianym przez nich ofertom. Branża bukmacherska w Polsce jest niesamowicie rozwinięta, dlatego też ciężko jednym ciągiem przeanalizować oferty każdej firmy bukmacherskiej na rynku. Zadaniem naszego artykułu będzie więc szczegółowe opisanie oferty przygotowanej przez firmę eWINNER zakłady bukmacherskie. Istnieją różni użytkownicy i jednych bardziej zainteresuje to, jak prezentuje się oferta zakładów, którą przygotował bukmacher eWINNER, a innych natomiast o wiele bardziej obchodzić będzie to, jak przedstawia się kwestia bonusu powitalnego. W poniższym artykule postaramy się jednak szczegółowo przeanalizować kwestię promocji, które dostępne są dla graczy na rozpoczęcie przygody z tym właśnie bukmacherem. Sprawdzimy, czy eWINNER bonus powitalny jest atrakcyjny i jak wypada na tle innych bukmacherów w Polsce.

Od razu uspokajamy, w treści artykułu nie zabraknie oczywiście wzmianek o ofercie dotyczącej zakładów, a także tego jak prezentuje się niezwykle popularna usługa w ostatnich latach, czyli zakłady na żywo. Motywem przewodnim będą jednak przygotowane przez zakłady bukmacherskie eWINNER promocje i to na tym będziemy koncentrować się najbardziej. Zanim więc użytkownik postanowi postawić swój pierwszy kupon na stronie internetowej bukmachera, zachęcamy do przeczytania poniższego tekstu, który znacznie przybliży klientowi to, jak wygląda oferta promocyjna od firmy eWINNER. W artykule gracze będą mogli znaleźć również nasz specjalny kod promocyjny eWINNER, który wykorzystany podczas zakładania konta, pozwoli na powiększenie wartości proponowanych przez bukmachera bonusów. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak zaprosić Państwa do lektury. Przyjrzyjmy się bliżej ofercie tego bukmachera.

eWINNER zakłady bukmacherskie na polskim rynku

We wrześniu ubiegłego roku w sieci pojawiła się informacja o tym, że działalność w Internecie rozpoczął kolejny legalny bukmacher, czyli firma eWINNER. Za dokładną datę rozpoczęcia działalności uznaje się 25. września 2019 roku. Bukmacher eWINNER jest całkowicie legalnym podmiotem, a swoje zezwolenie na organizowanie oraz urządzenie zakładów wzajemnych wydawane przez urząd Ministerstwa Finansów otrzymał 30. października 2018 roku. Tym sposobem firma dołączyła do niezwykle licznego grona legalnych bukmacherów, które mogą zajmować się oferowaniem swoim klientom zakładów wzajemnych. Start tej marki był bez wątpienia świetną informacją dla wielu graczy, ponieważ często oferty udostępniane przez świeżych bukmacherów są o wiele bardziej atrakcyjne w porównaniu do tych, które oferują tak zwani starzy wyjadacze.

Bukmacher na start przygotował świetnie prezentującą się stronę internetową, o której dużo więcej powiemy w dalszej części artykułu. Sprawdzimy również jak wygląda aplikacja mobilna i czy dostępna jest ona na oba najpopularniejsze systemy operacyjne dla urządzeń mobilnych, czyli na Android i iOS. Najważniejszym punktem jednak jak już wspominaliśmy będą promocje na zakłady wzajemne. W przypadku firmy eWINNER zakłady bukmacherskie jest ich kilka i naszym zdaniem warto wspomnieć o nich dużo więcej. Dzięki temu użytkownik już na start otrzyma mnóstwo informacji na temat tego, czego można się spodziewać, jeśli chodzi o przygotowane przez firmę bukmacherską eWINNER bonusy. Rozpocznijmy więc przygodę z analizą promocji od bukmacher eWINNER.

Bonus powitalny eWINNER dla graczy

Zacznijmy od szczegółowego przeanalizowania tego, jak przedstawia się przygotowany przez firmę eWINNER freebet. Jest to często stosowana promocja przez legalnych bukmacherów na naszym rynku, dlatego też nie ma się co dziwić temu, że na eWINNER PL również można znaleźć coś podobnego. Freebet eWINNER to nic innego jak forma darmowego zakładu, który gracz otrzymuje od bukmachera w ramach powitalnej promocji. W jaki sposób otrzymać więc w eWINNER bonus na start? Odpowiedź na to pytanie jest niesamowicie prosta. Wystarczy założyć konto w serwisie eWINNER PL, a następnie postawić kupon SOLO lub AKO, którego minimalna stawka wynosić będzie 50. złotych. Po doładowaniu pierwszego depozytu i postawieniu zakładu na konto gracza przypisany zostanie freebet 25 złotych. Warto zaznaczyć, że ta promocja od eWINNER zakłady bukmacherskie łączy się z innymi, dzięki czemu bonus powitalny może być jeszcze większy.

W tym miejscu warto również przypomnieć o tym, że podczas rejestracji warto posłużyć się naszym kodem promocyjnym. Wówczas konto gracza zostanie zasilone jeszcze większym bonusem. Dlatego przygotowany dla odwiedzających naszą witrynę kod promocyjny eWINNER jest naprawdę przydatny w momencie, gdy użytkownik zdecyduje się założyć konto właśnie u tego bukmachera. Wracając do samego bonusu trzeba podkreślić, że po otrzymaniu środków z promocji, gracz ma tylko 7 dni na jego wykorzystanie. Promocja obowiązuje wyłącznie na pierwszy kupon postawiony przez użytkownika. Warto również zaznaczyć, że kwota jaką bonus eWINNER gwarantuje graczowi, nie podlega obrotowi. Jest to promocyjny zakład, który reklamowany jest wizerunkiem byłego reprezentanta Polski w koszykówce Marcina Gortata. Podsumowując trzeba przyznać, że jest to całkiem atrakcyjna oferta i może zwrócić uwagę zwłaszcza nowych graczy. eWinner bonus powitalny to naprawdę świetna oferta.

Zakład bez ryzyka w ofercie eWINNER

eWINNER bukmacher przygotował dla swoich klientów świetną promocję, która dotyczy bezpośrednio postawionych kuponów. Bez wątpienia przynajmniej raz w życiu osoby obstawiający zakłady bukmacherskie miały następującą sytuację. Użytkownik stawia kupon, na którym przykładowo umieścił pięć wydarzeń. Jedyne co mu pozostaje to czekać na kolejne informację o rozstrzygnięciach. Następnie nadchodzi ten legendarny moment, kiedy wszystkie cztery zdarzenia rozstrzygnięte zostały po myśli gracza, a pozostało mu tylko to jedno, które jego zdaniem raczej nie przeszkodzi mu w sięgnięciu po wygraną. I właśnie tutaj często pojawia się problem. Tu objawia się magia tego mitycznego ostatniego spotkania na kuponie, które finalnie okazuje się rozstrzygnięte niekorzystnie dla gracza. Wówczas cały kupon ląduje w koszu, a użytkownik musi obejść się smakiem i czekać na kolejną okazję by przechytrzyć bukmachera i sięgnąć po wygraną.

Legalni bukmacherzy od dłuższego czasu wychodzą jednak naprzeciw swoim klientom i przygotowują specjalną promocję, która pozwala odzyskać im przynajmniej stawkę przeznaczoną na zakład. Nie inaczej jest w przypadku zakładów bukmacherskich eWINNER, gdzie dostępna jest właśnie promocja o nazwie zakład bez ryzyka. Na czym to właściwie polega? Już śpieszymy do Państwa ze szczegółowym wyjaśnieniem. Pierwsze co musi zrobić użytkownik to założyć konto i dokonać doładowania pierwszego depozytu. W tym miejscu warto przypomnieć, że najlepiej rejestrować się wykorzystując nasz kod bonusowy eWINNER, dzięki któremu wartość niektórych promocji zdecydowanie wzrasta. Kiedy się już założyć konto gracza, klient dostaje dostęp do zakładu bez ryzyka, którego maksymalna kwota może wynosić 150 PLN. Wszystko uzależnione jest od stawki, którą przeznaczy na dany kupon.

Potem wystarczy już postawić pierwszy kupon. Gracz nie musi się jednak obawiać ryzyka. Jeśli chodzi o ten bonus eWINNER gracz w przypadku przegranego kuponu otrzymuje zwrot środków, którego suma pomniejszona zostaje o 12% podatku od gier tego typu. Tak czy inaczej jest to zdecydowanie lepsze niż wyrzucenia kuponu do kosza i pozostanie z pustymi rękoma. Warto zaznaczyć, że minimalna kwota postawionego przez gracza zakładu wynosić powinna 20. złotych. Należy pamiętać, że bez ryzyka bonus podlega obrotowi. Oznacza to, że aby wypłacić środki bonusowe należy obrócić nimi odpowiednią ilość razy. Jeśli chodzi o bez ryzyka bonus, to jest to obrót sześciokrotny na kuponach z kursem minimalnym o wartości 2.50. Odebrać bonus jest więc bardzo łatwo. Trzeba więc przyznać, że eWINNER oferta bonusowa prezentuje się naprawdę nieźle i bez wątpienia zainteresuje nowych graczy, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z typowaniem wydarzeń sportowych.

Bonus od drugiego depozytu

Wiemy już, jak wygląda w przypadku eWINNER zakład bez ryzyka. Dowiedzieliśmy się również, jak funkcjonuje przygotowany przez bukmachera eWINNER kod promocji. Należy jednak podkreślić, że to nie jedyne promocje, które przygotował dla swoich użytkowników ten stosunkowo nowy bukmacher. Kiedy gracz dokona doładowania pierwszego depozytu i otrzyma swego rodzaju darmowy zakład, wówczas istnieje również możliwość otrzymania kolejnego bonusu uzależnionego od wpłaconych środków. Gracz w tym przypadku otrzymać bonus %100 do 500 PLN. Nie da się ukryć, że brzmi to bardzo zachęcająco, jednak z pewnością wielu graczy zainteresuje to, jak skorzystać z tej promocji. Przede wszystkim bonus ten dotyczy nowych użytkowników, a więc należy dokonać szybkiej rejestracj. Najlepiej zrobić to z naszym kodem promocyjnym, ponieważ wtedy kwoty niektórych bonusów zostaną automatycznie powiększone. Udostępniany przez eWINNER kod promocyjny jest niezwykle atrakcyjny.

Powróćmy jednak do omawianego bonusu. Kolejnym krokiem, który pozwoli otrzymać bonus będzie uzupełnienie depozytu kolejną kwotą, której minimalna wartość wynosić musi 20 złotych, a maksymalna 500 złotych. Następnie należy obrócić tymi środkami po minimalnym kursie 2.50. Po wykonaniu pełnego obrotu kwotą z drugiej wpłaty, na konto bonusowe przyznana zostanie promocja o wartości 100% wpłaconych przez gracza środków. Maksymalna kwota wynosić może 500 PLN. Tak więc jest to kolejna promocja, która uzależniona jest od kwoty doładowania konta gracza. Warunki dotyczące obrotu środkami ten bonus posiada identyczne, jak wyżej opisywany przez nas darmowy zakład. Gracz musi więc dokonać sześciokrotnego obrotu środkami na kuponach, których minimalny kurs wynosić musi 2.50. Warto więc dokonywać rejestracji z naszym kodem promocyjnym, gdyż oprócz klasycznych bonusów, do konta dołączane są dodatkowe promocje. Ta opisana wyżej również jest niezwykle atrakcyjna.

eWINNER kod bonusowy i promocja od trzeciego depozytu

W przypadku bukmachera eWINNER oferta bonusowa nie kończy się na wyżej opisywanej przez nas promocji. Dla graczy został przygotowany również specjalny bonus, który przypisywany jest do konta użytkownika po doładowaniu trzeciego depozytu. eWINNER bukmacher nazywa swoją bonusową ofertę promocyjnym hat-trickiem. W przypadku tej promocji można również otrzymać 100% bonusu do 500 złotych, a jedyna zmiana jaka zachodzi to, że w tym przypadku interesuje nas trzecia wpłata. Otrzymanie tego bonusu również jest niesamowicie proste. Promocja została przygotowana oczywiście dla nowych klientów. Dlatego też podczas zakładania konta warto skorzystać z naszego kodu promocyjnego, który pozwoli powiększyć sumę niektórych bonusów, a także otrzymać eWINNER bonus bez depozytu. Wówczas gracz otrzymuje freebet 25 PLN bez depozytu, co pozwala mu z automatu przejść do typowania zakładów sportowych na stronie bukmachera.

Co do promocji potrzebne będzie skorzystanie najpierw z poprzednio opisywanego przez nas bonusu. Później należy dokonać wpłaty po raz trzeci. W tym wypadku kwota również musi wynosić minimum 20 złotych, a maksymalna jej wartość to 500 złotych. Powinien również nastąpić obrót środkami na kuponach, których minimalny kurs wyniesie 2.50. Kiedy gracz już tego dokona, na jego koncie pojawi się kwota wpłacona przez niego na trzeci depozyt. Jej maksymalna wartość wynosić będzie 500 PLN. Jest to więc kolejny bonus, który zależy od wpłaconych przez gracza środków na konto. Ciężko nie zgodzić się z faktem, że bukmacher eWINNER posiada naprawdę atrakcyjną ofertę bonusową. Jest kilka ciekawy promocji, które z pewnością mogą zwrócić uwagę nowych użytkowników. Na polskim rynku zakładów bukmacherskich konkurencja jest spora, więc zapewnienie kodu promocyjnego przy rejestracji oraz specjalnych bonusów bez wątpienia jest dobrym krokiem ze strony tego bukmachera.

Bukmacher eWINNER i jego strona internetowa

Łatwo można dostrzec to, że legalni bukmacherzy rywalizują pomiędzy sobą na każdej płaszczyźnie o nowych klientów. Dlatego odwiedzając kolejne serwisy oferujące typowanie zakładów wzajemnych można dostrzec co jakiś czas nowości, które mają zachęcić klienta do założenia konta właśnie u danego bukmachera. Wielu klientów interesuje więc oferta zakładów, a także to jakie bonusy bukmacher jest w stanie mu zaoferować. Istnieje jednak coś, co jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie online jest dużo ważniejsze. O ten element musi szczególnie zadbać każdy legalny bukmacher, jeśli chce się liczyć na rynku zakładów internetowych. Mowa tu oczywiście o witrynie internetowej, która wydaje się narzędziem niezbędnym, jeśli chodzi o typowanie w sieci Internet. Jest to element oferty bukmachera, który musi być maksymalnie dopracowany. Użytkownik musi otrzymać jak najwięcej funkcjonalności, które stanowczo poprawią komfort typowania zakładów sportowych.

Dobrze prosperująca witryna internetowa to od wielu lat narzędzie niezbędne w przypadku wielu branży. Jest to element, dzięki któremu firma jest w stanie podzielić się z potencjalnym klientem w sieci tym, co jest mu w stanie zaoferować. Nie zawsze musi to być potężna witryna, która składa się z wielu podstron. Czasem wystarczy zwykła wizytówka, na której umieszczone zostaną najważniejsze informację dotyczące usług oferowanych przez daną firmę. Podobnie jest w przypadku zakładów bukmacherskich, z tym że tutaj jest to o wiele bardziej rozwinięte narzędzie. Można powiedzieć, że jeśli klient decyduje się na obstawianie w Internecie, to internetowa strona jest swego rodzaju centrum dowodzenia jego zakładami. Firma eWINNER zakłady bukmacherskie również posiada swoją stronę internetową i w dalszej części artykułu postaramy się ją szczegółowo przeanalizować.

Co znajduje się na stronie eWINNER?

Zacznijmy od centralnej części witryny. Tutaj oczom użytkownika ukazuje się ruchomy baner, który informuje gracza o aktualnych promocjach, a także o ofercie zakładów udostępnianej przez bukmachera. Poniżej natomiast umieszczona została tabelka, która podzielona została na trzy kategorie. Są to kolejno popularne, zakłady na żywo oraz custom bet. O tej trzeciej zakładce wspomnimy nieco więcej w dalszej części artykułu. Jeśli chodzi zaś o popularne, to jest to lista spotkań, które są najczęściej typowane przez użytkowników. Dzięki temu rozwiązaniu klient od razu po pojawieniu się na stronie ma dostęp do najciekawszych spotkań ze wszystkich dyscyplin sportowych. To znacznie wpływa na poprawę nawigacji na stronie, gdyż gracz na start dostaje najciekawsze spotkania z każdej dyscypliny. Znajduje się tam także zakładka dotycząca zakładów live, gdzie dostępne są aktualnie rozgrywane mecze z dostępną ofertą zakładów.

Po lewej stronie klasycznie została umieszczona kolumna, w której znajdują się wszystkie dostępne u bukmachera dyscyplin sportowe do obstawiania. Jest to standardowe rozwiązanie, na które decydują się niemal wszyscy legalni bukmacherzy w naszym kraju. Warto jednak wspomnieć o tym, że nad tą kolumną umieszczona została wyszukiwarka, która pozwala użytkownikowi błyskawicznie odnaleźć zakład interesujący go w danym momencie. Po prawej stronie witryny znajduje się okienko, w którym pojawiają się wybrane przez gracze zakłady to wytypowania. Tam również klient może ustalić stawkę, za którą chce postawić kupon i jednocześnie dowie się ile może wynieść jego ewentualna wygrana. Pod okienkiem kuponu znajduje się baner, na którym ambasador marki Marcin Gortat zachęca użytkowników do zainstalowania mobilnej aplikacji. Ciekawie prezentuje się jednak funkcjonalność, która znajduje się pod wyżej wspomnianym banerem.

Jest to okienko, które pozwala użytkownikowi na postawienie tak zwanego szybkiego kuponu. Gracz dostaje możliwość ustalenia kwoty, którą chciałby wygrać, a także stawki jaką jest w stanie przeznaczyć na kupon. Następnie dokonuje wyboru poprzez zaznaczenie checkboxa, z których dni konkretnie mają być brane pod uwagę zakłady na szybkim kuponie. Ostatnim zadaniem użytkownika jest ustalenie tego, w jakich granicach ma oscylować wartość kursów losowych zakładów. Po ustaleniu wszystkich szczegółów wystarczy kliknąć przycisk „zakład”, a wówczas losowy kupon pojawi się w okienku wyżej. To od gracza zależy decyzja co do tego, czy ostatecznie puści taki kupon. Trzeba jednak przyznać, że jest to ciekawa funkcja. W górnej części witryny znajduje się menu, gdzie znajdują się zakładki informujące użytkownika o całej ofercie, którą przygotował eWINNER bukmacher. Warto pochwalić design witryny, który jest nowoczesny i przyciąga oko. Wszystkie funkcje działają bez zarzutu, więc eWINNER zasługuję na pochwałę w tej kwestii.

Czym jest custom bet?

Jak już wspominaliśmy legalni bukmacherzy regularnie pracują nad tym, aby dostarczyć swoim klientom funkcjonalność, która wyróżni ich ofertę na tle innych firm z branży. Na takie rozwiązanie zdecydował się również bukmacher eWINNER. Przygotował on bowiem dla swoich graczy funkcję, która pozwala im wymyślić zakład, który chcieliby obstawić u bukmachera. Na chwilę obecną wyłącznie przygotowana przez eWINNER oferta wyposażona jest w tego typu rozwiązanie. Dzięki tej rzadko spotykanej funkcji, gracz może zaproponować zakład, który miałby ochotę wytypować. Co najważniejsze nie musi to być zakład dotyczący wyłącznie wydarzeń sportowych. Może to być powiązane z dowolnymi wydarzeniami. Dlatego też nie ma problemu, aby wymyślać zakłady dotyczące wydarzeń społecznych, rozrywkowych, a także kulturalnych. Bez wątpienia jest to świetne urozmaicenie oferty i świetna alternatywa dla graczy, którzy chcieliby odpocząć od typowania klasycznych zakładów.

W jaki sposób dodać więc swój zakład do oferty bukmachera? To jest niezwykle proste. Wystarczy, że użytkownik wypełni formularz, który później zweryfikuje firma bukmacherska. Należy tam podać swój adres e-mail, a także datę wydarzenia. Następnie opisać czego dotyczą rozgrywki lub wydarzenie i szczegółowo opisać zakład. Następnie kliknąć przycisk „Wyślij Custom Bet” i oczekiwać na weryfikację bukmachera. Jest to naprawdę ciekawa funkcja, która dostępna jest wyłącznie u bukmachera eWINNER. Jak widać eWINNER kod promocyjny to nie wszystko co przygotował dla swoich klientów ten bukmacher. Dostępne są różnego rodzaju bonusy, a także funkcje poprawiające komfort typowania zakładów sportowych. W tym miejscu warto przypomnieć, że eWINNER to legalny bukmacher, który posiada odpowiednie zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydawane przez urząd Ministerstwa Finansów.

eWINNER rejestracja konta użytkownika

Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie online, użytkownicy muszą pamiętać o tym, że konieczna jest rejestracja konta gracza. Żaden gracz nie może pozostać anonimowy, ponieważ bukmacher potrzebuje swego rodzaju kontroli nad tym, kto korzysta z jego usług. Wiążę się to z przestrzeganiem przez firmy bukmacherskiej zasada regulaminu odpowiedzialnej gry. Dlatego użytkowniku pamiętaj graj odpowiedzialnie i zawsze zachowuj umiar podczas typowania swoich ulubionych sportowych dyscyplin. Wielu bukmacherów oferuje swoim klientom tak zwaną szybką rejestrację, która pozwala podać podstawowe dane osobowe i po chwili można już przejść do typowania zakładów sportowych. Na podobne rozwiązanie zdecydowała się również firma zakłady bukmacherskie eWINNER, gdzie gracz również może skorzystać z funkcji konta tymczasowego.

Jedyne co musi zrobić gracz to przejść przez podstawowy formularz rejestracyjny. Szybka rejestracja pozwala założyć konto w mniej niż minutę, a potem gracz może spokojne przeglądać ofertę bukmacherską. Podczas zakładania konta warto podać kod promocyjny eWINNER, który pozwoli powiększyć wartości bonusów i otrzymać freebet. Rejestracja konta dostępna jest wyłącznie dla dorosłych użytkowników, czyli dla osób które ukończyły 18. lat. Konto tymczasowe pozwala wpłacać środki i typować za ich pomocą zakłady bukmacherskie. Warto również zaznaczyć, że eWINNER pozwala skorzystać z pełnej oferty bonusowej już w trakcie korzystania z konta tymczasowego. Większość bukmacherów pozwala na to dopiero po przejściu na konto stałe, jednak w przypadku eWINNER wygląda to inaczej. Trzeba jednak zaznaczyć, że na tymczasowe konto nałożone są pewne ograniczenia. Dotyczą one maksymalnych stawek, a także wypłaty środków z ewentualnych wygranych.

Podczas rejestracji należy podać imię nazwisko oraz numer telefonu. W przypadku przejścia na konto stałe potrzebny będzie również numer konta bankowego, na który wysłane będą środki z ewentualnych wygranych. Najważniejszy będzie jednak skan dokumentu osobistego, na podstawie którego bukmacher dokona weryfikacji tożsamości klienta. Warto pamiętać o tym, że bukmacher eWINNER zastrzega sobie prawo do poproszenia o kolejny skan w przypadku, gdy poprzednio wysłany przez gracza nie pozwoli na poprawną weryfikację. Weryfikacja konta zazwyczaj nie zajmuje wiele czasu, a więc po chwili gracz będzie mógł już korzystać z serwisu bukmachera bez żadnych ograniczeń. Podsumowując trzeba przyznać, że nowy bukmacher eWINNER posiada przyjemny proces rejestracji, z którym poradzi sobie każdy nowy użytkownik. Ważne jest to, że jest to legalna firma, która posiada zezwolenie na urządzanie zakładów sportowych na terenie naszego kraju.

Zakłady bukmacherskie eWINNER aplikacja mobilna

Bez wątpienie wejście zakładów bukmacherskich do Internetu było dużym krokiem w przód dla tej branży. Szybki rozwój sprawił, że potrzebne były kolejne narzędzia, które zachęcałyby kolejnych użytkowników do założenia konta u danego bukmachera. W raz rozwojem technologicznym na rynku pojawiły się nowe urządzenia mobilne, a w raz z nimi aplikację, które znacznie poprawiają komfort korzystania z niektórych usług. Dzięki tego typu rozwiązaniom w prosty sposób za pomocą aplikacji bankowej możemy dokonać przelewu, a także opłacić wszystkie niezbędne rachunki. Istnieją też aplikację pozwalające kupić bilet na komunikację miejską lub zarezerwować miejsce w kinie na wybranym przez nas seansie. Aplikacje mobilne świetnie sprawdzają się w wielu branżach, dlatego też nikogo nie dziwi, że na rynku bukmacherskim pojawia się ich coraz więcej. Swoją aplikację mobilną posiada także bukmacher eWINNER.

Nie da się ukryć, że przygotowana przez eWINNER aplikacja na urządzenia mobilne jest sporym ułatwieniem dla wielu graczy. Dzięki temu rozwiązaniu klient może obstawiać swoje ulubione rozgrywki w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Jedyne czego będzie potrzebował to naładowany telefon, a także dostęp do sieci Internet. Śmiało można więc typować sporty wirtualne, piłkę nożną i wiele innych dyscyplin sportowych oferowanych przez bukmachera eWINNER. Taka aplikacja przydaje się również na stadionie, podczas oglądania danego wydarzenia sportowego. Użytkownik może dostrzegać, że jedna z drużyn ma sporą przewagę i w najbliższym czasie może udać jej się trafić do bramki rywali. Wystarczy wówczas, że wyciągnie smartfon z kieszeni i za pomocą aplikacji postawi odpowiedni zakład. To pozwoli mu na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Podczas oglądania spotkania na stadionie będzie mógł jednocześnie zarobić troszkę pieniędzy. Brzmi to naprawdę zachęcająco.

Zakłady bukmacherskie eWINNER posiadają własną aplikację mobilną, za pomocą której można typować zakłady. Klienci mogą więc obstawiać mecze na żywo, a także sporty wirtualne wiele innych. Po wejściu w odpowiednią zakładkę na stronie bukmachera, gracz odnajdzie instrukcję dotyczącą tego, w jaki sposób zainstalować aplikację mobilną. Na plus trzeba zapisać to, że jest ona dostępna na urządzenia pracujące zarówno na systemie operacyjnym Android, jak i systemie iOS. Instalacja wygląda o wiele łatwiej w przypadku urządzeń marki Apple, jednak postępując zgodnie z instrukcją instalacja na Androidzie również przebiega bez większych problemów. Warto podkreślić, że aplikacja funkcjonuje naprawdę sprawnie i nie ma problemu z ładowaniem poszczególnych zakładek. Na temat aplikacji od firmy bukmacherskie eWINNER opinie użytkowników są pozytywne.

FAQ

W jaki sposób wykorzystać kod promocyjny eWINNER?

Jest to niezwykle proste. Wystarczy podczas rejestracji wpisać nasz kod w odpowiednie pole dostępne w formularzu.

Co daje kod promocyjny eWINNER?

Kod promocyjny od bukmachera eWINNER może podnosić wartość niektórych bonusów. Oprócz tego na start klient z kodem otrzymuje freebet o wartości 25. złotych.

Czy dostępna jest aplikacja mobilna w eWINNER?

Tak bukmacher eWINNER przygotował dla swoich klientów świetnie spisującą się aplikację mobilną, która dostępna jest na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

Czy korzystanie z usług eWINNER jest legalne?

Zakłady bukmacherskie eWINNER działają legalnie w Polsce, gdyż posiadają zezwolenie na prowadzenie oraz urządzanie zakładów sportowych wydawane przez urząd Ministerstwa Finansów.

Czy środki bonusowe pochodzące z bonusu powitalnego można wypłacić od razu?

Aby wypłacić środki pochodzące z pakietu powitalnego należy obrócić nimi określoną ilość razy. Szczegółowe informacje na temat promocji powitalnej znajdują się na stronie bukmachera eWINNER.

Na czym polega custom bet?

Jest to nowość na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Bukmacher eWINNER umożliwia swoim użytkownikom zaproponowanie własnego zakładu, który po weryfikacji może zostać dodany do regularnej oferty. W ten sposób gracze mają swój udział w tworzeniu ofert udostępnianej do typowania zakładów.

Czy tylko kod promocyjny gwarantuje otrzymanie bonusu w eWINNER?

Kod bonusowy nie jest wymagany podczas rejestracji, jednak pozwala powiększyć ofertę powitalną użytkownikowi. Bonusy na start dostępne są dla każdego gracza na rozpoczęcie przygody z obstawianiem bez względu na to, czy podczas zakładania konta skorzysta z naszego kodu promocyjnego.

Czy szybka rejestracja jest dostępna w eWINNER?

Tak na stronie internetowej bukmachera eWINNER można założyć konto tymczasowe. Zakładanie konta trwa wówczas mniej niż minutę i po chwili gracz może już typować ulubione rozgrywki. Oferta bez ograniczeń dostępna jest jednak tylko po przejściu na konto stałe.

Czy środki z bonusu od drugiego depozytu podlegają obrotowi?

Tak środkami z bonusu należy obrócić sześciokrotnie na kuponach z kursem minimalnym 2.50.

SG