Oferta specjalna dla naszych graczy. Użyj kodu: PREZENT

1500 zł bonus + 1500 zł cashback + 150 zł freebet + 20 zł extra

Bonus powitalny Milenium

  1. Jest to specjalna promocja dla nowo zarejestrowanych graczy internetowych Milenium.
  2. Dokonując rejestracji należy w formularzu zaznaczenie pola „Chcę otrzymać BONUS NA START”. Po weryfikacja konta, której dokonują pracownicy Milenium, gracz otrzymuje 10 dni na dokonanie pierwszej wpłaty na konto, od której będzie zależała wartość przyznanego bonusu.
  3. Bonus jest równy pierwszej wpłacie na zweryfikowane konto gracza. Niezależnie od wpłaconej kwoty pierwszego depozytu, wartość bonusu jest ograniczona i nie może przekroczyć 1500 zł.
    Przykład 1. Pan Andrzej zarejestrował konto i wpłacił 1500 zł jako swój pierwszy depozyt. W tym przypadku Pan Andrzej otrzymał bonus w wysokości 1500 zł. Przykład 2. Pan Mateusz zarejestrował konto i wpłacił 1700 zł jak swój pierwszy depozyt. W tym przypadku Pan Mateusz otrzymał bonus w wysokości 1500 zł, czyli maksymalny możliwy.

Zakłady Bukmacherskie Milenium – najczęstsze pytania

1. Czy otrzymany bonus mogę od razu wypłacić na swoje konto bankowe?
Tak, ale dopiero po wykonaniu obrotu zgodnie z regulaminem promocji. Bonus przyznawany jest w postaci dodatkowych pieniędzy na koncie, dzięki czemu środki te można od razu wypłacić. Mimo wszystko zachęcamy do dalszej gry.

2. Mój zakład w momencie zatwierdzenia miał 4 zdarzenia i kurs ogólny 2,86. Niestety jedno ze zdarzeń zostało unieważnione i kurs ogólny spadł do 1,89. Czy ten zakład będzie mi się liczył do obrotu potrzebnego, aby odebrać bonus?
Niestety nie. Zakłady są zaliczane na podstawie ich kursów ogólnych z chwili rozliczenia zakładu.

3. Do tej pory miałem kartę Ligi Mistrzów Milenium zarejestrowaną w punkcie. Czy przysługuje mi bonus w Internecie?
Tak. Należy dokonać pełnej rejestracji, aby otrzymać wszystkie bonusy dla nowych graczy, m.in. „Bonus na START” czy „Darmowy Zakład”.

4. Podczas rejestracji internetowej zapomniałem zadeklarować chęć otrzymania bonusu na start. Czy mogę jeszcze otrzymać od Milenium kod promocji?
Niestety nie - wtedy kod rejestracyjny przepada. Deklarację dotyczącą chęci otrzymania bonusu można złożyć wyłącznie podczas rejestracji.

5. Czy do wymaganego obrotu wliczają się zakłady Totalizatora?
Nie. Do wymaganego obrotu wliczają się wyłącznie zakłady bukmacherskie, w tym zakłady LIVE.


Odwiedź bukmachera Milenium