Oferta specjalna dla naszych graczy. Użyj kodu: PREZENTPZB

100% bonus powitalny aż do 500 zł + extra 100 zł

Bonus powitalny PZBUK


Jednym z najmłodszych zakładów bukmacherskich na polskim rynku jest PZBuk (Polskie Zakłady Bukmacherskie). Bukmacher PZBuk jest oczywiście zakładem legalnym - w połowie 2018 roku firma ta otrzymała wymaganą licencję Ministerstwa Finansów (numer zezwolenia PS4.6831.26.2017). Gracze, którzy skorzystają z usług PZBuku nie muszą się zatem obawiać żadnych konsekwencji karnych wynikających z udziału w nielegalnych zakładach, a także mogą korzystać z pełnej oferty zakładów bukmacherskich, które przygotował dla gracza PZBuk.

Dlaczego fakt, że PZBuk jest legalnym zakładem bukmacherskim, jest tak istotny? Ponieważ obstawianie spotkań sportowych u bukmacherów, którzy wymaganej licencji nie mają, grozi karą grzywny w wysokości nawet kilkunastu tysięcy złotych. Jeśli ktoś nie zna rynku bukmacherskiego od podszewki, pewnie zastanawia się dlaczego nie korzystać z usług bukmacherów nielegalnych. Cóż, nielegalne zakłady kuszą brakiem wysokiego podatku od gier, który należy zapłacić. Wynosi on aż 12 procent, co wielu graczy zniechęca do korzystania z zakładów legalnych.

Jednakże zakłady legalne (w tym i PZBuk) posiadają tę przewagę, że działają zgodnie z literą prawa. Zapewniają bezpieczeństwo swoim klientom, chronią ich dane, a gracze mają pewność, że ich wygrana zostanie wypłacona. Legalne zakłady, chcąc zrekompensować graczom dość wysoki podatek, prześcigają się w ofertach, proponując bonus od depozytu, bonusowy kod oraz inne promocje. Jak wypada zatem stosunkowo nowy zakład bukmacherski PZBuk?

Wiadomo już jakie metody obstawiania i ograniczenia posiada PZBuk ze strony prawnej. Wiadomo również, że obstawiać współcześnie można naprawdę wszystko. Jako, że sport mimo wszystko wiedzie prym w bukmacherce, warto przyjrzeć się ofercie PZBuka w tym zakresie. Dyscypliny sportowe, które można obstawiać w tym zakładzie bukmacherskim, prezentują się naprawdę imponująco. Obstawiać w zakładzie bukmacherskim PZBuk między innymi można:

- piłkę nożną (piłka nożna to przecież najpopularniejszy sport w bukmacherce, więc nie mogło go zabraknąć i w tym zakładzie) - koszykówka (sport cieszący się również sporym zainteresowaniem) - boks - MMA - piłkę ręczną - tenisa stołowego - kolarstwo - siatkówkę - surfing - sporty motorowe - sporty zimowe - szachy (coś dla koneserów gier intelektualnych) - e-sport (ostatnimi czasy naprawdę bardzo popularny) lub też futbol amerykański.

To nie jest cała oferta, zakłady PZBuk posiadają w sumie ponad 20 ogólnych dyscyplin sportowych, z czego każda ma swoją ligę, a rozgrywki prowadzone są z poziomu narodowego, jak i międzynarodowego. Na szczególną uwagę zasługują szachy (nie każdy zakład bukmacherski jest zainteresowany tą dyscypliną intelektualnego sportu) oraz e-sport. Sporty wirtualne są coraz bardziej popularne i to nie jest nic zaskakującego, dlatego ceni się fakt, że PZBuk wyszedł najbardziej wymagającym klientom na przeciw. Dodając do tego PZBuk kod bonusowy, mamy dosyć ciekawie prezentującą się ofertę.


Odwiedź bukmachera Pzbuk