Bonus powitalny STS - oferta dla nowych graczy

Jeśli czytasz ten artykuł, na pewno interesują Cię potocznie zwane STSy, czyli zakłady bukmacherskie oferowane przez firmę STS. Oto pigułka najważniejszych informacji dotyczących działalności legalnych zakładów bukmacherskich, w tym STS. To bardzo ważne, aby zwracać uwagę na to, u kogo się gra. A jeśli zakładów posiadających uprawnienia do organizowania zakładów wzajemnych jest tak mało, prześcigają się one w ofertach i bonusach. To wszystko po to, aby zachęcić nową klientelę do wybrania właśnie tego, konkretnego bukmachera. A jak przedstawia się na tle innych polski bukmacher STS, czyli firma, która jest jedną z pierwszych tego typu w Polsce?

Zakład bukmacherski STS oferta dla typerów

Jak już było wspomniane wcześniej, zakład bukmacherski Star-Typ Sport jest jednym z pionierów w tej branży. Jak się zatem prezentuje oferta bukmacherska STS? Daje możliwość obstawiania wszystkiego, co tylko potencjalny gracz chciałby wytypować. Najczęściej obstawiane są oczywiście spotkania sportowe, lecz współcześnie można typować również wydarzenia społeczne oraz polityczne. Zakład bukmacherski STS wychodzi na przeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających graczy, dlatego oferta STS jest tak obszerna. Ze względu na to warto założyć konto w STS i sprawdzić wszystkie kategorie zakładów bukmacherskich.

A jak wygląda oferta kursowa STS? Zapewne wielu z nowych klientów jest ciekawych jak wygląda oferta STS pod kątem kursów - w Sieci mówi się o tym, że mimo tylu lat na rynku, kursy bukmacherskie STS nie są wystarczająco zadowalające. Aczkolwiek większość graczy, która traktuje obstawianie bardzo na poważnie, zazwyczaj ma otwarte konta u wielu bukmacherów - w tym i w STS zakładach bukmacherskich.

Mimo zbyt niskich (według niektórych klientów) kursów, bukmacherzy STS pozostają największym zakładem w Polsce, ponieważ posiada 35 procentowy udział na rynku naziemnych bukmacherów. Do założenia konta z pewnością zachęca nie tylko oferta zakładów, ale również multum promocji STS, a także bonus powitalny STS. Sprawdźmy zatem jak wygląda oferta dotycząca zakładów sportowych.


Odwiedź bukmachera STS