BestBet24 Kod promocyjny

  • Bardzo szeroka oferta na e-sport
  • Rozbudowana sekcja sportów wirtualnych
  • Weekendowy cashback do 500 zł

Cashback 100% do 1500 zł lub Cashback 50% do 750 zł bez obrotu na dwa pierwsze zakłady

Nie każdy bukmacher atakuje swoją ofertą z ekranów telewizorów czy laptopów. Nie każda firma wiąże się z ambasadorem marki, który staje się twarzą bukmachera. Oczywiście bez takich działań trudno się przebić i trzeba mieć naprawdę super ofertę, aby zaistnieć w świadomości graczy. Czy Bestbet24 oferuje właśnie to, czego gracze pragną i czego oczekują? Sprawdzamy ofertę powitalną tego całkiem nowego legalnego bukmachera.

Cashback do wyboru

BestBet24 w ramach powitalnego bonusa daje graczom wybór i jak pisze na swojej stronie „SAM WYBIERZ JAKI CASHBACK WOLISZ”. W takim razie co wybierzesz: czy cashback 50% w realnych środkach do natychmiastowej wypłaty (max. 750 zł), czy cashback 100% jako bonus do obrotu (max. 1500 zł). Bonus przysługuje wówczas, gdy Twój pierwszy kupon okaże się przegrany.

Decyzja nie jest łatwa, ale coś trzeba wybrać, tym bardziej że zgodnie z regulaminem promocji masz 24 godziny na powiadomienie bukmachera o tym, który cashback wybierasz. Taką wiadomość musisz przesłać mailem do BestBet24.

A jeśli już mowa o regulaminie – pamiętaj, że po wpłaceniu depozytu Twój pierwszy zakład musi być zawarty za minimum 100 zł, aby załapać się do promocji powitalnej. Poza tym musi to być kupon AKO z min. 2 zdarzeniami po kursie 1,3 (kurs minimalny) każde. Do gry wchodzą tylko zakłady z oferty sportowej, live i e-sport.

Jak zdobyć powitalny cashback BestBet24?

Jeśli przekonuje Cię oferta na start w BestBet24 to najlepiej z niej skorzystać z naszą pomocą. Wystarczy wybrać nasz kod bonusowy, który przeniesie Cię na stronę rejestracji w serwisie bukmachera. Po podaniu danych i wpłaceniu depozytu nie pozostaje Ci nic innego jak dobrze obstawiać. A jeśli coś pójdzie nie tak i nie trafisz z typowaniem, pamiętaj, że czeka na Ciebie cashback do wyboru.

Jakie jeszcze promocje oferuje BestBet24?

Nowy bukmacher na rynku musi się czymś wykazać, aby przyciągnąć graczy. Powitalny bonus już sprawdziliśmy, pora przekonać się, czy inne bonusy BestBet24 są kuszące i czy łatwo je zdobyć.

Graj bez podatku

Można przyjąć, że to podstawowa promocja BestBet24. Podobnie jak w przypadku powitalnego cashbacku, tak i tutaj trzeba zgłosić akces na maila bukmachera. Po wejściu do „Klubu BestBet24” (jak nazwa to sam bukmacher) Twój depozyt zostanie powiększony o 5%. Wszystkie kupony postawione za środki bonusowe będziesz miał rozliczone po przeliczniku 1.00 zamiast 0.88.

Pamiętaj, że istnieje regulaminowy wymóg obrotu bonusem – minimum 3 razy, przy czym nie ma wymogu co do kursów na kuponach.

Grać bez podatku za środki bonusowe możesz tak długo, jak chcesz. Aby wypłacić pieniądze z salda bonusowego, musisz wypisać się z gry. Pewnie już się domyślasz, jak to trzeba zrobić, co nie? Mail do bukmachera jest niezbędny.

Liga bez marży

W sumie w samej nazwie promocji kryje się zasada jej działania. BestBet24 każdorazowo określa, jakie zakłady (w której lidze) obstawiasz bez marży bukmacherskiej. To spory zysk dla gracza, więc trzymaj rękę na pulsie.

Inne promocje czasowe

BestBet24 uruchamia także czasowe promocje na różne rozgrywki (sport, wirtualne). Oferta bonusów czasowych pojawia się co jakiś czas na stronie bukmachera, dlatego jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami BestBet24, to śledź stronę lub aplikację.

Czy warto odebrać pakiet powitalny BestBet24?

Promocja na start BestBet24 może kusić tym, że to gracz może wybrać, jaki cashback zrealizuje – 100% czy 50% od przegranego kuponu. O ile ten niższy bonus można odebrać „od ręki”, o tyle wyższy wymaga obrotu środkami bonusowymi. No i najważniejsze – za każdym razem konieczne jest wysłanie maila do bukmachera.

Jeśli te warunki Cię nie zniechęcają i chcesz podjąć rękawice, to klikaj nasz kod i graj z BestBet24. Udanych typów!