Betclic Kod Promocyjny

  • Wiele transmisji wydarzeń sportowych w Betclic TV
  • Super kursy – wyoskie kury na popularne wydarzenia
  • MULTI+ większe wygrane nawet o 120%

Zakład bez ryzyka do 200 zł

Wciąż się zastanawiasz – grać czy nie grać, obstawiać czy nie obstawiać? Być może powitalna oferta Betclic przekona Cię do spróbowania swoich sił w zakładach bukmacherskich. Ten znany legalny bukmacher działa na polskim rynku już jakiś czas i wielu graczy chętnie tam stawia swoje kupony. Chcesz dołączyć?

Kod powitalny od Betclic

Podobnie jak inne firmy, tak samo Betclic ma specjalną ofertę powitalną dla nowych graczy. Każdy świeży uczestnik gry otrzymuje promocyjną niespodziankę, żeby mógł przekonać się, jak dobrze idzie mu obstawianie wydarzeń sportowych.

Betclic i zakład bez ryzyka do 200 złotych

Zasady powitalnego bonusa od Betclic są banalnie proste. Po wpłaceniu pierwszego depozytu możesz postawić swój pierwszy kupon (kurs minimalny to 1.14). Jeśli trafisz – wygrywasz kasę. A jeśli przegrasz?

Tu właśnie zaczyna działać powitalny zakład bez ryzyka.
Betclic przyzna Ci nawet do 200 zł w ramach freebet. Co dalej? Znowu prosta sprawa – w przeciwieństwie do kilku innych bukmacherów nie musisz obracać tymi środkami wielokrotnie. Twój freebet znajdziesz na saldzie bonusowym, wystarczy teraz zagrać nim na kuponie z kursem minimalnym 2.14.

Pamiętaj, aby korzystając z tych środków nie obstawiać gier karcianych, są one wyłączone z możliwości obrotu.

Jeśli Twój kupon ze środków bonusowych okaże się trafiony, to kwota wygranej zasili saldo pieniężne i kasa będzie gotowa do wypłacenia. Proste? Pewnie, że tak!

Jak odebrać powitalny bonus Betclic?

Zdobycie powitalnego freebetu od Betclic nie jest trudne. Pierwszym krokiem jest oczywiście rejestracja w systemie bukmachera. Od czego zacząć? Oczywiście od naszego specjalnego kodu bonusowego. Klikasz go i łapiesz pakiet powitalny. Nie musisz niczego nigdzie zapisywać. Nasz kod przenosi Cię na stronę bukmachera i wpada z automatu do formularza rejestrowego. Dalej już pozostaje zwykła rejestracja, po której powitalny bonus znajdziesz na swoim koncie. Bułka z masłem, prawda?

Pozostałe bonusy Betclic

Każdy bukmacher stara się przyciągnąć graczy ciekawą ofertą zakładów i równie ciekawymi promocjami. Betclic nie jest gorszy i oferuje różne bonusowe akcje dla graczy. Na czym polegają promocje Betclic i czy trudno jest zdobyć bonusy?

Multi +

To sztandarowa promocja Betclic. Twoja wygrana może być wyższa nawet o 120%. Jak to możliwe? Jeśli zwykle obstawiasz kupony AKO, to powinieneś lepiej poznać ofertę Multi+ Betclic.

Wystarczy postawić kupon z minimum 5 zdarzeniami, które kwalifikują się do promocji Multi+. Są to zdarzenia z kategorii wydarzeń sportowych, dla których minimalne kursy nie mogą być mniejsze niż 1.20. Wybierając zdarzenia, zwróć uwagę, czy widnieje przy nim specjalny znaczek bonusa Multi+.

Zasady działania są banalnie proste – Twoja wygrana zostanie powiększona o określony procent, w zależności od tego, ile zdarzeń masz na kuponie AKO. I tak na przykład dla 5 postawionych zdarzeń, bonus Multi+ wynosi 5%. Dla 10 zdarzeń – 20%, a dla 15-stu to już 60%. Maksymalnie możesz dostać aż 120% za 13 wydarzeń na kuponie AKO. Jest więc o co grać i o co walczyć.

Super Kursy

Aby dorwać ten bonus, musisz dokładnie obserwować aplikację mobilną bukmachera lub jego stronę internetową. To tam każdego dnia znajdziesz Super Kursy. Na najciekawsze wydarzenia dnia bukmacher podwyższa kurs, dzięki czemu gracze mogą wygrać jeszcze więcej. Wystarczy tylko… dobrze obstawiać.

Cashout Betclic

Obserwujesz wyniki wydarzeń, które obstawiłeś? Chcesz zamknąć kupon przed zakończeniem meczów i zgarnąć pewną wygraną, zamiast czekać i ryzykować, że któraś z drużyn zrobi psikusa, przez co nic nie dostaniesz?

Od tego właśnie jest cashout – idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią nadmiernego ryzyka. Zamknij kupon przed czasem i odbierz pewną wygraną. Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu, co nie? A może jednak wolisz grę na pełnym ryzyku?

Misje Betclic

Lubisz wyzwania? Teraz to nie tylko obstawienie wyników, które sam sobie wybierzesz. W specjalnych misjach to Betclic proponuje Ci konkretne zadania do wykonania. Jeśli je ukończysz, zgarniasz bonusowe freebety.

Aby mieć pewność, że zdarzenie kwalifikuje się do zleconej misji, zwróć uwagę, czy znajduje się przy nim specjalny znaczek “gwiazdki”.

Zbierz drużynę

W Betclic możesz stworzyć prawdziwą Drużynę Pierścienia, yyy, to znaczy Drużynę Freebeta. Zasada jest prosta i przejrzysta – jeśli namówisz znajomego do zagrania z Betclic, to obaj możecie liczyć na freebet 20 zł.

Najlepsze jest to, że możesz zaprosić do gry tylu kolegów i koleżanek, ilu chcesz, jest tylko jedna zasada – miesięcznie w ramach tego bonusa możesz dostać max. 100 zł.

Konto na Freebety Betclic

Ten bukmacher mocno ceni promocyjne freebety. Możesz je dostać w ramach wielu promocji, a żebyś mógł łatwiej z nich korzystać, twoje konto depozytowe (czyli wpłaty) jest oddzielone od salda freebetów. Oznacza to, że stale masz podgląd, ile środków zgromadzonych jest na indywidualnym koncie freebetowym.

Teraz wystarczy kliknąć specjalny suwak “Freebets” na Twoim kuponie, aby aktywować bonusowe saldo. Możesz wykorzystać całą pulę, którą masz na koncie albo tylko jej część – Ty decydujesz!

Pamiętaj tylko, że freebetowe zakłady muszą mieć minimalny kurs 2.14.

Czy warto grać z Betclic i odebrać powitalny bonus?

Podwyższone kursy, sporo okazji na freebety, bonusy od wygranej – tak w skrócie można określić promocyjną ofertę Betclic. Czy warto z nimi grać?