BETFAN kod promocyjny 2022

  • Wiele cyklicznych promocji dla stałych graczy
  • Szeroka oferta zakładów pozasportowych
  • Rozbudowany BetBuilder na NBA

Cashback do 600 zł, bonus od II wpłaty 100% do 1000 zł i 60 zł freebet

BETFAN coraz śmielej rozpycha się na rynku zakładów bukmacherskich. To już nie tylko walka na coraz to lepsze promocje, ale także na łatwość obsługi aplikacji czy czytelność strony. Jak to działa w BETFAN? Najlepiej przekonać się osobiście – kliknąć nasz kod, złapać bonus i zagrać.

BETFAN Kod promocyjny

Na powitanie nowi gracze dostają nie lada gratkę od BETFAN. Nie jest to jeden bonus, który oferuje wielu legalnych bukmacherów, ale tak naprawdę trzy! Od czego zacząć? Łapiesz nasz kod bukmacherski i cieszysz się extra promocjami. Po pierwsze, to zakład bez ryzyka nawet do 600 złotych, a po drugie – freebet 60 zł. A później pozostaje Ci już tylko grać i grać – warto to robić, bo za drugą wpłatę jest bonus 100%. Oferta BETFAN nieźle miesza na rynku, dlatego warto skorzystać z naszego specjalnego kodu bukmacherskiego i zacząć obstawiać z BETFAN.

Zakład bez ryzyka BETFAN Cashback

Grasz? Jeśli tak, to zróbmy to razem. Wybierz na naszej stronie kod BETFAN i zrób klik. Nie musisz zapamiętywać żadnych haseł, żadnej kombinacji znaków – nasz kod promocyjny od razu ląduje na stronie logowania do BETFAN.

Gdy założysz już konto, otrzymasz pierwszy z bonusów BETFAN, czyli zakład bez ryzyka. Wystarczy teraz zrobić depozyt na kwotę od 50 do 600 zł, obstawić zakład za taką samą stawkę i poczekać na wynik zdarzenia.

Oczywiście życzymy Ci wygranej, ale gdyby się okazało, że pierwszy kupon w BETFAN nie wszedł – spokojna głowa, kasa, którą postawiłeś, wraca na Twoje konto bonusowe. Proste? Tak działa cashback BETFAN i ich powitalny zakład bez ryzyka.

Postaw Freebet BETFAN

Jeśli cashback to dla Ciebie mało, to BETFAN proponuje Ci kolejną powitalną niespodziankę. Jeśli kliknąłeś nasz kod bonusowy i zarejestrowałeś się jako nowy gracz BETFAN, to na Twoim koncie u bukmachera czeka Freebet.

Co trzeba zrobić, aby dostać darmowy zakład? Wystarczy wpłacić depozyt o wartości minimum 50 zł (tak jak w przypadku bonusa Cashback) i obstawić zakład spełniający warunki, które znajdziesz na stronie bukmachera. Tam także musisz kliknąć Freebet, żeby bukmacher wiedział, że korzystasz z promocji. Z darmowego zakładu BETFAN maksymalna wygrana to nawet 2000 zł. Taka kasa za free!? Nieźle!

Bonus 100% na drugą wpłatę

Nie po to zakładałeś przecież konto na BETFAN, żeby zagrać tylko raz. Dlatego u tego bukmachera działa bonus na drugą wpłatę. I to nie byle jaki bonus!

To oferta, którą BETFAN nieźle namieszał, bo taka promocja to nie lada gratka dla gracza. Nie dość, że na dzień dobry za zapisanie się i ze pierwszy depozyt, bukmacher przyznaje cashback i freebet, to jeszcze od drugiego depozytu można dostać kolejny bonus.

Jak działa 100% na drugą wpłatę?

Po pierwsze depozyt musi być zrobiony na kwotę minimum 50 złotych. Później trzeba obrócić nim 3 razy na kuponach AKO z minimum 3 zdarzeniami. Pamiętaj też, żeby kurs zakładu był minimum 2.5. Przyznany bonus 100% ważny jest przez 14 dni, a do zgarnięcia jest maskymalnie 1000 zł.

Jak odebrać kod promocyjny BETFAN

Aby odebrać bonusy BETFAN, trzeba oczywiście założyć konto u bukmachera. Jak to zrobić?

Po pierwsze, warto to zrobić z naszym kodem promocyjnym. Kod automatycznie wskoczy na stronie bukmachera.

Poza tym podczas rejestracji podajesz dane kontaktowe (mail, numer telefonu) i oczywiście kilka podstawowych danych osobowych. Później pozostaje Ci już tylko celnie obstawiać.

Co jeszcze oferuje BETFAN

Oferta BETFAN to nie tylko powitalne bonusy: cashback, freebet i bonus 100% od drugiej wpłaty. To także promocje dla stałych graczy, ogromna liczba lig i wydarzeń sportowych, nie tylko tych tradycyjnych, ale również wirtualnych.

Specjalne kursy w BETFAN

Matchday Boost to promocja, w której kursy na HOT wydarzenia ze Sportu i Esportu są podwyższane. Zatem jeśli z kalendarza rozgrywek wynika, że tego dnia jest jakieś topowe wydarzenia, to możesz spodziewać się, że BETFAN zrobi na to zdarzenie specjalny Matchday Boost.

Warto sprawdzać i być na bieżąco z ofertą extra kursów, ponieważ każdego dnia można złowić niezłą sztukę i upolować nie lada okazję.

CASHOUT, czyli zamknij zakład, zanim stracisz

Ten bonus jest bardzo popularny, a gracze chętnie po niego sięgają. Jak działa cash out BETFAN?

Na Twoim aktywnym kuponie na bieżąco aktualizowana jest kwota, jaką możesz wypłacić. Zamknięcie zakładu odbywa się, poprzez kliknięcie opcji WYPŁAĆ (czyli cash out) w panelu otwartych kuponów zakładów bukmacherskich.

CASHOUT możesz zrobić na zakłady SOLO i AKO oraz na zakłady przedmeczowe, jak również na zakłady zawierane live. Z opcji wcześniejszej wypłaty możesz skorzystać wtedy, gdy na kuponie nie masz przegranego zakładu lub kiedy wszystkie rozpoczęte mecze z Twojego kuponu są wciąż w ofercie BETFAN. Proste i czytelne, bo takie to ma być!

Zbuduj swój zakład z BET BUILDER

BETFAN oferuje także możliwość łączenia kursów z jednego zdarzenia na kuponie. Wystarczy kliknąć BET BUILDER na stronie bukmachera i wybrać zdarzenie, które chcesz obstawia ć. Kursy automatycznie wskoczą na kupon, a Ty musisz już tylko obstawić, jak potoczy się wydarzenie, które wybrałeś.

Na jednym kuponie możesz umieścić kilka zakładów z BET BUILDER-a. Teraz już nie musisz szukać na stronie bukmachera oferty i kursów na dane zdarzenia i wklepywać je na kupon jeden po drugim. BET BUILDER to duże ułatwienie dla graczy.

Czy warto sięgnąć po bonus powitalny BETFAN

Oferta powitalna BETFAN to ciekawa opcja dla nowych graczy.  Wysoki cashback i dodatkowy freebet to szansa na postawienie pierwszego kuponu i sprawdzenie swoich sił. Poza tym bonus 100% od drugiej wpłaty daje szansę na dodatkowe środki do gry.

Pamiętaj, żeby powitalne bonusy BETFAN z naszym kodem bukmacherskim to szansa dla Ciebie, z której po prostu trzeba skorzystać. W tym nie ma żadnej ściemy i warunków napisanych drobnym maczkiem. Klikasz nasz kod, rejestrujesz się w BETFAN i zgarniasz bonusy na start.