Betters Kod promocyjny

  • safeBET – wygrywasz nawet z jednym błędem na kuponie
  • raiseBET – wygrane powiększone nawet o 120%
  • szeroka oferta na gry karciane

Cashback 100% do 300 zł i freebet 40 zł

Legalni bukmacherzy nie mają łatwo. Gracze oczekują fajnych kursów, dobrych promocji, no i rzecz jasna dużo darmowych bonusów na start. Czy Betters – jeden z najmłodszych bukmacherów na rynku – sprostał oczekiwaniom? Bierzemy pod lupę powitalną ofertę Betters i sprawdzamy, co każdy nowy gracz może dostać.

Startowy Freebet

Darmowy zakład to chyba najprostszy sposób na promocję, bo czy może być coś łatwiejszego niż kasa za free na obstawianie? Betters daje startowy freebet w wysokości 40 zł dla nowo zarejestrowanych graczy. Pamiętaj tylko, że rejestracja oznacza pełną weryfikację oraz wyrażenie zgody na wiadomości marketingowe.

Freebet przyznawany jest po postawieniu pierwszego zakładu za co najmniej 20 zł. I znowu uwaga – pamiętaj, że do gry nie wchodzą kupony z gier karcianych. Gdy masz już zawarty pierwszy zakład, startowy freebet ląduje na Twoim bonusowym saldzie.

Teraz masz 72 godziny na puszczenie tej kasy w obieg – możesz to zrobić, stawiając SOLO lub AKO z minimalnym kursem całkowitym 1.8. Nie możesz jednak freebetem obstawiać zakładów z puli sportów wirtualnych ani gier karcianych.

Kolejna ważna uwaga – maksymalna wygrana z powitalnego freebeta to 2000 zł. Co więcej, od wygranej odejmowana jest kwota darmowego zakładu pomnożona przez współczynnik 0,88.

Jak odebrać powitalny bonus Betters – startowy freebet?

Co prawda 40 zł w ramach darmowego zakładu nie rzuca na kolana, ale przecież jeśli dobrze wykorzystasz tę kasę, to zysk może być dużo wyższy. Wystarczy tylko dobrze obstawiać. Zanim jednak postawisz swoje typy, to musisz zarejestrować się i zdobyć bonus.

Z naszym kodem bonusowym będzie to łatwe i przyjemne. Nie musisz nigdzie wpisywać jakiś magicznych haseł – nasz kod promocyjny automatycznie przeniesie Cię na stronę bukmachera i równie automatycznie wpadnie do twojego formularza rejestracyjnego. Chcesz obstawiać z Betters? Chcesz powitalny freebet? Zacznij od naszego kodu.

Inne promocje Betters

Czy pozostałe bonusy Betters są lepsze od powitalnego freebetu, czy może jednak gracze nie mają tam czego szukać? Sprawdzamy, co jeszcze oferuje ten legalny bukmacher.

Tygodniówka+

Betters docenia aktywnych graczy, którzy regularnie grają przez cały tydzień oraz przez calutki miesiąc. Ale po kolei.

Każdy nowy tydzień (od poniedziałku do niedzieli) liczony jest przez bukmachera jako okres rozliczeniowy, a wysokość bonusa zależy od tego, ile masz aktywnych dni w tym okresie. I tak – jeśli stawiałeś kupony przez 5 dni, dostaniesz extra 10 zł. Za 6 dni aktywności przysługuje Ci bonus 20 zł, a jeśli obstawiałeś każdego dnia tygodnia, to przyznany bonus wynosi 35 zł.

Ale uwaga – obstawianie oznacza stawianie konkretnego rodzaju kuponów. Każdego dnia musi to być co najmniej 1 zakład KOMBI z kursem min. 2,0 ze stawką min. 20 zł.

Przyznany bonus – 10 zł, 20 zł lub 35 zł – trafia w poniedziałek na Twoje bonusowe saldo. Masz teraz 7 dni, aby nim obrócić trzykrotnie – muszą to być kupony złożone z co najmniej 3 zdarzeń, a minimalny kurs każdego z nich to 1,4.

A jak otrzymać miesięczny bonus? Tu znowu liczy się systematyczna gra i obstawianie. Jeśli w danym miesiącu w każdym tygodniu rozliczeniowym dostałeś bonus od Betters, to na koniec miesiąca otrzymasz extra kasę o równowartości pojedynczych “tygodniówek.

Pamiętaj, że zakłady zaliczane do promocji Tygodniówka+ muszą być zawierane z Twojego salda depozytowego.

raiseBet Betters

Kolejny bonus Betters, który uzależniony jest od liczby – tym razem jednak to nie ilość kuponów, ale liczba zdarzeń decyduje o wysokości bonusa.

Minimalny kupon AKO, który wchodzi do gry, musi składać się z 5 zdarzeń (każde po kursie min. 1,25). Za taki kupon Twoja ewentualna wygrana będzie wyższa o 5%. Za 6 zdarzeń podbicie wynosi 6%, a za 10 selekcji to już 25% więcej. Magiczne 100% do wygranej dostaniesz za kupon z 18 zdarzeniami, a maksimum to 120% za 20 zdarzeń lub więcej.

Pamiętaj, że na kuponie KOMBI możesz mieć i 100 zdarzeń, ale do raiseBet liczą się tylko te, które mają kurs co najmniej 1,25.

Freebet 50/50

To bonus łudząco podobny do startowego freebeta. Też mogą go upolować wyłącznie nowi gracze, ale nie jest to typowa oferta powitalna. Dlaczego? Freebet 50/50 dostanie tylko co 50 zarejestrowany gracz.

Jeśli jednak będziesz tym szczęściarzem, to otrzymasz darmowy zakład w kwocie 50 zł. Obróć nim na kuponie SOLO lub KOMBI (min. kurs to 1,8). Podobnie jak w przypadku startowego bonusa, maksymalna wygrana z takiego zakładu to 2000 zł.

eWeekend

Od piątku do niedzieli są prawdziwe żniwa, jeśli chodzi o rozgrywki ligowe (piłkarskie, siatkarskie itd.). A może masz dość już takich zakładów i w weekend wolałbyś obstawić coś innego?

Jeśli od piątku do niedzieli postawisz 4 kupony AKO z oferty E-sport, to załapiesz się na bonus w wysokości 30 zł. Ważne jest, żeby Twoje kupony KOMBI były z minimum 3 zdarzeniami, z kursem min. 1,25 i za minimum 25 zł.

Masz później 4 dni na zagranie saldem bonusowym. Obróć nim 3 razy na kupony złożone z co najmniej 3 wydarzeń z oferty e-sportów. Tym razem kurs minimalny to 2,0.

Oferta e-sportów, którą obejmuje ten bonus, to następujące rozgrywki: Age of Empires, Arena of Valor, Brawl Stars, Call of Duty, Counter-Strike: GO, Dota 2, Fortnite, Gears of War, Heroes of Newerth, Heroes of the Storm, Kings of Glory, League of Legends, League of Legends: Wild Rift, Overwatch, Rainbow Six, StarCraft, StarCraft 2, Valorant, Warcraft III, World of Tanks.

Serwujemy emocje

To kolejny z bonusów Betters ograniczony do konkretnych dni tygodnia. Serwujemy emocje działa tylko we wtorki, a do tego działa tylko na wydarzenia tenisa ziemnego. Aby dostać bonus w wysokości 20 zł, postaw KOMBI za 50 zł z min. 3 selekcjami z kursem łącznym min. 2,5.

Przyznany bonusowe freebet możesz wykorzystać na zawarcie zakładu KOMBI (co najmniej 3 zdarzenia) z minimalnym kursem całkowitym 2,2 i minimalnym kursem selekcji 1,3. Do gry wchodzą jedynie zdarzenia z oferty tenisa ziemnego.

W tym wypadku maksymalna wygrana z tego freebetu to 1000 zł.

Znajoma kasa

To bonus za polecenie Betters. Możesz w ramach niego odebrać freebet o wartości 25 zł. Następnie musisz obrócić darmowym betem na kuponie SOLO lub KOMBI po kursie min. 1,8 – masz na to 7 dni.

Happy Hours

Trudno powiedzieć, jak wygląda ten bonus, bo… za każdym razem może wyglądać inaczej. Jeśli będziesz regularnie grać z Betters, to dostaniesz sms z informacją, że zaczyna się Happy Hour. Bukmacher zapewnia, że tego typu akcje promocyjne odbywają się co najmniej raz w tygodniu.

Jak długo trwa akcja, co jest do zdobycia, jakie są warunki odbioru czy obrotu bonusem – to wszystko określane jest przy każdym ogłoszonym Happy Hours.

SafeBet

To promocja, w której Betters rozlicza kupon nawet wówczas, gdy nie wszystkie zdarzenia są prawidłowo wytypowane. Ale żeby zadziałał SafeBet, muszą być spełnione pewne warunki.

Po pierwsze kupon musi być KOMBI z co najmniej 7 zdarzeniami. Po drugie kurs każdej z nich nie może być mniejszy niż 1,25. Po trzecie całkowity kurs kuponu musi wynosić minimum 100.

Jeśli na takim kuponie DOKŁADNIE jedno zdarzenie będzie nietrafione, wówczas bukmacher rozliczy zakład wg kursu 2.0.

SafeBet nie działa na zakładach na gry karciane oraz tych zawieranych za freebety oraz z salda bonusowego.

Czy warto skorzystać z kodu bonusowego Betters i grać?

Nowy legalny bukmacher stara się zdobyć rynek i dlatego oferuje sporo różnych promocji. Jedną z nich jest startowy freebet, który możesz dostać z naszym kodem bonusowym. Czy warto skorzystać z promocyjnego kodu i grać z Betters? My mówimy “Sprawdź, przekonaj się, zagraj”. Najlepiej samemu przetestować i zweryfikować, jak działa powitalny bonus, a później także pozostałe promocje dla graczy.