ForBET Kod Promocyjny 2023

  • TurboKurs! Zagraj popularne zdarzenie bo bardzo wysokim kursie
  • BetaAchitekt połącz kilka zakładów na jeden mecz
  • Bonus urodzinowy odbierz darmowy zakład o wartości 20 zł

Zakład bez ryzyka do 1000 zł, bonus od depozytu 100% do 2000 zł i 30 dni bez podatku

forBET działa na rynku zakładów bukmacherskich od wielu lat i jest mocno rozpoznawalną marką. Zatem nie mogło być inaczej – kody do forBET są dostępne także u nas. Dlaczego warto grać z tym bukmacherem? Co dostają nowi gracze w ramach oferty powitalnej? Czy są jakieś bonusy, na które trzeba zwrócić uwagę szczególnie mocno?

forBET Kod promocyjny

forBET twierdzi, że ich pakiet powitalny jest najlepszy na rynku. Bonus dla nowych graczy nazywa się forBET3000 i obejmuje: zakład bez ryzyka do 1000 zł, bonus od depozytu do 2000 zł, a na dokładkę gra bez podatku przez 30 dni. Brzmi obiecująco, prawda?

Jeśli czujesz, że trzeba to sprawdzić, to bierz nasz kod bonusowy, rejestruj się u bukmachera i graj (tylko z głową!).

Zakład bez ryzyka na dzień dobry

Tak jak wspomnieliśmy pierwszym bonusem, który otrzymuje nowy gracz zaraz po rejestracji, jest zakład bez ryzyka do 1000 zł. Jak działa ta promocja forBet? Proste – wpłacasz depozyt (minimum 20 zł – maksimum 1000 zł) i obstawiasz zdarzenia z oferty zakładów bukmacherskich lub sportów wirtualnych. Jeśli przegrasz – kasa wraca do Ciebie.

I tu uwaga! Bonusowym cashbackiem musisz obrócić – postaw cały przyznany bonus na kupon z minimum 3 zdarzeniami – wszystkie zdarzenia z kursem 1.30 lub wyższym. Masz na to 14 dni, więc nie przegap tego.

Jak działa bonus od depozytu forBET?

Druga część promocji to dodatkowe 2000 zł od drugiej wpłaty depozytu. W jakim sposób je zdobyć? Jeśli chcesz mieć bonus w najwyższej wysokości, to wpłata musi wynosić 2000 zł. Jeśli wpłacisz więcej, to i tak dostaniesz max. 2000 zł.

Teraz trzeba zagrać. Po pierwsze – aby odblokować bonus, potrzebny jest obrót jeden raz kwotą depozytu po kursie całkowitym 2.00. Krok drugi – przyznanym bonusem też trzeba obrócić (dwukrotnie) na kuponach, które spełniają następujące warunki: kurs ogólny kuponu min. 2.5 oraz min. 3 zdarzenia na kuponie – wszystkie zdarzenia z kursem 1.30 lub wyższym. Na obrót bonusem masz 14 dni.

Trochę to skomplikowane, ale trzeba przyznać, że do zgarnięcia jest niemała kwota, więc warto przypilnować warunków promocji.

Gra bez podatku przez 30 dni

ForBET proponuje także nowym graczom obstawianie bez podatku przez pierwsze 30 dni. Tu zasady są proste – promocyjny okres liczony jest od momentu zarejestrowania konta. Do promocji “Gra bez podatku przez 30 dni” wliczane są kupony z minimum 3 zdarzeniami, wszystkie z minimalnym kursem 1.3. Pamiętaj, że bonus nie zadziała na kupony zagrane za środków bonusowych oraz kuponów systemowych.

Jak odebrać pakiet powitalny forBET?

Przyznasz, że oferta dla nowych graczy jest ciekawa, zatem jak dostać te bonusy? To banalnie proste! Na naszej stronie znajdziesz kod bonusowy forBET, klikasz go i system przenosi Cię razem z kodem na stronę bukmachera. Tam wystarczy podać dane kontaktowe, imię i nazwisko i cyk! Robota wykonana, jesteś zarejestrowany, a przyznane bonusy czekają, żeby je wykorzystać.

Co jeszcze możesz dostać od forBET?

Oferta forBET to nie tylko promocje na start, o nie, nie, nie! Ten bukmacher ma naprawdę sporo do zaoferowania: turbokursy i specjalne bonusy urodzinowe, sporo specjalnych akcji, w których gra się bez podatku. A poza tym szeroka oferta dyscyplin sportowych – od najpopularniejszych tenisa, piłki nożnej czy siatkówki, aż po niszowe pesapallo czy krykiet. Obstawiać można także rozgrywki wirtualne oraz gry karciane. Słowem – jest w czym wybierać!

Kod urodzinowy od forBET

Jeśli aktywnie obstawiasz na forBET, to w dniu Twoich urodzin sprawdź koniecznie swoje konto u bukmachera. Znajdziesz tam prezent – urodzinowy freebet 20 zł. Środki bonusowe czekają na Ciebie przez 14 dni i aby z nich skorzystać, obróć nimi 2 razy po kursie minimalnym kuponu 2.0 i pojedynczym 1.20.
TurboKurs

ForBet na najlepsze wydarzenia ma specjalne kursy, są one publikowane w specjalnej zakładce TurboKurs na stronie bukmachera i w aplikacji. Wystarczy wówczas postawić zakład singiel lub AKO i czekać na wynik zdarzenia. To szansa na niemały zysk!

forBET i tenis

Tenis stał się niezwykle popularny, dlatego też forBET stworzył specjalną promocję Tenis bez podatku. Ale uwaga – promocja działa tylko w czasie turniejów tenisowych, w których występuje Iga Świątek. Na kuponie muszą znajdować się minimum 3 zdarzenia, a kurs każdego pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.30. Rzecz jasna wszystkie zdarzenia muszą dotyczyć zakładów z oferty Tenis.

Europejskie puchary bez podatku

Polska kocha piłkę nożną. Co prawda polskim zespołom od lat nie idzie zbyt dobrze w europejskich pucharach, ale rekompensuje to forBET. Zagraj bez podatku w każdy czwartek, kiedy są mecze w ramach UEFA Ligi Europy oraz UEFA Ligi Konferencji. Na kuponie muszą znajdować się co najmniej 3 zdarzenia o kursie nie niższym niż 1.30. Wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty na rozgrywki Ligi Europy lub Ligi Konferencji.

Cash-out w forBET

Oczywiście w forBET nie mogło zabraknąć tradycyjnego zamykania kuponu przed zakończeniem zdarzenia. Cash-out działa podobnie jak u innych bukmacherów, co pozwala Ci maksymalnie kontrolować swój kupon.

Stwórz kupon w BetArchitekt

ForBet przygotował także specjalnego architekta kuponów, dzięki któremu możesz skumulować wiele zdarzeń w jeden kurs. Tak działa BetArchitekt. To proste i czytelne, ale przede wszystkim bardzo elastyczne – grasz, jak lubisz.

Szybki zakład

Kolejny produkt forBET, który jest skrojony pod graczy. Nie masz czasu na analizy i dokładne układanie kuponu, ale za to chcesz szybko obstawić? Opcja Szybki kupon jest dla Ciebie – wyznacz warunki (m.in. stawka, kurs), a system podpowie Ci zakłady, które możesz obstawić.

Czy warto odebrać powitalne bonusy forBET?

Rejestracja w forBET jest łatwa, oferta zakładów szeroka, a liczba promocji stałych i czasowych bogata. Naszym zdaniem warto sprawdzić swoje bukmacherskie siły i zagrać z forBET.  Od czego zacząć? Od naszego kodu bonusowego, z którym zarejestrujesz się na stronie bukmachera i dostaniesz cały pakiet powitalny.

Sprawdź, który bukmacher jest dla Ciebie najlepszy

Jeśli chcesz się przekonać, który bukmacher wypada najlepiej na tle innych legalnych bukmacherów, z kim warto grać, kto ma najlepsze oferty powitalne, a kto przebija konkurentów stałymi promocjami, to zajrzyj do naszego Rankingu Bukmacherów.

Znajdziesz w nim porównania bukmacherów, opinie o zakładach i o kursach oraz o bonusach i promocjach. Dzięki temu będziesz wiedział, jak wykorzystać nasz kod bonusowy i u kogo możesz zyskać najwięcej.