Noblebet kod promocyjny

  • Gra bez podatku przez 30 dni po rejestracji
  • Weekendowy bonus od depozytu
  • Cotygodniowy zwrot na sporty wirtualne

3 bonusy od depozytu i sporty wirtualne (łącznie 2500 zł)

Jak przekonać graczy, żeby zdecydowali się obstawiać zakłady u tego, a nie u innego bukmachera? Gdy firma działa już wiele lat na rynku, ma dużo łatwiej – renoma daje jej pewien handicap. Ale nowy bukmacher? Jak sobie z tym poradził Noblebet? Sprawdzamy powitalną ofertę tego nowego legalnego bukmachera i jego promocje.

1500 zł w pakiecie powitalnym

Nie ma się co oszukiwać, taka kwota bonusów robi wrażenie. Zanim jednak wpadniesz w zachwyt, sprawdźmy, czy łatwo jest uzyskać ten bonus, bo być może regulaminowe warunki są zbyt wyśrubowane.

Bonus od pierwszego depozytu

Jak to miło, że od pierwszej Twojej wpłaty Noblebet przyznaje Ci bonus w wysokości 100% depozytu. Maksymalnie możesz otrzymać nawet 500 zł. Naprawdę! Oczywiście taka kwota pojawi się na twoim saldzie, pod warunkiem że wpłacisz depozyt w wysokości 500 zł. Wówczas w sumie do obrotu masz równe 1000 zł. I tu dochodzimy do sedna.

Środki bonusowe (otrzymane środki oraz Twój depozyt przeniesiony na saldo bonusowe) muszą być 4-krotnie obrócone po kursie minimalnym 1.85. Masz na to 30 dni.

Czy to wygórowany warunek? Hmm, niektórzy bukmacherzy wymagają jeszcze bardziej rygorystycznego obrotu, ale są i tacy, którzy przyznają bonusy bez konieczności obracania.

Bonus od drugiego depozytu

Noblebet proponuje też bonus od drugiej wpłaty. W tej promocji możesz dostać nawet 800 zł. Tym razem nie jest to 100% od wpłaty, ale 50% od drugiego depozytu. Jednak tym razem gratis wygląda ciut inaczej niż tradycyjny bonus od depozytu. Na konto bonusowe otrzymasz 5% wartości depozytu (czyli max. 80 zł), ale z mnożnikiem kursu x10. Środki aktywujesz stawiając AKO z co najmniej 2 selekcjami, z kursem min. kuponu 3.00, a zdarzeń 1.81.

Saldem trzeba jeszcze obrócić 3-krotnie po kursie minimalnym 1.85.

Mniejszy procent, mniejszy wymóg.

Bonus od trzeciego depozytu

Jeśli wciąż Ci mało, to Noblebet premiuje też trzeci depozyt. Dostaniesz 100% wartości trzeciej wpłaty, ale nie więcej niż 200 zł. I podobnie jak wcześniej, suma środków ląduje na saldzie bonusowym, którym trzeba obrócić. W tym wypadku konieczny jest aż 5-krotny obrót po kursie min. 1.85, ale tylko i wyłącznie na zakłady z oferty gier oraz sportów wirtualnych.

Jak otrzymać powitalny pakiet Noblebet z kodem?

Bonusy od trzech depozytów do bardzo ciekawe rozwiązanie. Nowi gracze mogą dostać całkiem niezłą sumkę na swoje bonusowe saldo. Zatem co zrobić, żeby dostać dodatkową kasę od Noblebet na start? Kliknąć nasz kod bonusowy, a później zarejestrować na stronie bukmachera. No zagrać. Proste? Przekonaj się!

Dodatkowe promocje na powitanie

Noblebet ma dla nowych graczy jeszcze więcej do zaoferowania. To nie tylko pakiet trzech bonusów od trzech pierwszych depozytów. Po zarejestrowaniu się w systemie Noblebet (oczywiście z naszym kuponem) każdy ma szansę dostać dodatkowe bonusy.

Bez podatku przez 30 dni

Przez pierwszy miesiąc od zarejestrowania możesz grać bez podatku. Oznacza to, że współczynnik podniesiony jest z 0.88 do 1.00 – to tak jakby Noblebet przejmował na siebie wartość podatku, którą musisz odprowadzić. Jest tylko jedno “ale”.

Do promocji łapią się tylko kupony AKO z minimum 3 zdarzeniami, a łączny kurs musi wynosić co najmniej 2,20.

400 zł na start – gry i sporty wirtualne

Każdy gracz, który dokona wpłaty depozytu, może liczyć na jego zwiększenie o 100% wartości, maksymalnie do 400 złotych. Brzmi podobnie jak powitalny bonus od pierwszego depozytu? Oczywiście, że tak, dlatego, Drogi Graczu, zapamiętaj!

Te dwa bonusy od pierwszego depozytu wzajemnie się wykluczają, co oznacza, że MUSISZ WYBRAĆ, z której promocji korzystasz. Zaznaczasz to, gdy robisz pierwszą wpłatę.

Jeśli zdecydujesz się na bonus 400 zł na gry i sporty wirtualne, to warunkiem jego odebrania jest 5-krotny obrót saldem po minimalnym kursie 1,45. Rzecz jasna mogą to być tylko kupony postawione na wydarzenia z oferty gier i sportów wirtualnych.

20 zł na start w aplikacji

To promocja na pierwszy zakład w aplikacji mobilnej Noblebet, w ramach której można dostać ekstra 20 zł na zakłady. Ważne jest, aby ten pierwszy zakład z apki miał minimalny kurs 2,00 oraz żeby był postawiony za minimum 20 zł. Taki kupon kwalifikuje się do promocji.

Przyznanym bonusem trzeba jeszcze obrócić 3 razy po minimalnym kursie 1,85.

Pozostała oferta bonusów Noblebet

Jak widzisz, ten legalny bukmacher mocno wchodzi na rynek, a jego powitalna oferta może się podobać. Jeśli już zarejestrujesz się na stronie bukmachera z naszym bonusowym kodem, to zobacz, jakie dodatkowe promocje przygotował Noblebet dla tych graczy, którzy zostaną z nim z dłużej.

Królewskie Kursy i Wspieramy Naszych

Każdego dnia Noblebet przygotowuje specjalną ofertę zakładów, w których kursy są iście królewskie – mają rozmach! To najlepsze wydarzenia dnia, w których wyższy kurs daje szansę na jeszcze większą wygraną.

Podobnie działa oferta na wybrane “polskie” wydarzenia. Wspieramy Naszych to podwyższone kursy na wydarzenia z udziałem Biało-Czerwonych.

Jeśli szukasz ekstra kursów, to koniecznie sprawdzaj na stronie www oraz w apce, które wydarzenia Noblebet dopisał do swoich promocji.

E-sport Booster

Noblebet podwyższa kursy nie tylko na tradycyjne rozgrywki, ale także na wydarzenia z wirtualnego świata. Jeśli obstawiasz zdarzenia z e-sportu, zobacz, które z nich bukmacher uwzględnił w promocji Booster. Wówczas masz szansę na większy kurs i wyższą wygraną.

Zwrot 20% na sporty wirtualne

Obstawiasz sporty wirtualne? Pamiętaj, że w Noblebet czeka na Ciebie zwrot 20% netto z przegranych zakładów – choć my oczywiście życzymy Ci, aby przegranych kuponów było jak najmniej, a najlepiej wcale!

Jednak gdy okaże się, że Twoje typy były nietrafione, możesz odzyskać od 10 zł do nawet 100 zł w ramach bonusa. Warto obstawiać regularnie, bo kupony sumują się przez cały tydzień – od poniedziałku do niedzieli.

Jeśli w ciągu tygodnia postawisz 500 zł, a wygrasz z tego tylko 300 zł, to znaczy, że jesteś na minusie 200 zł. I od tej kwoty liczony będzie zwrot 20%, co oznacza, że dostaniesz 40 zł. Bonus podlega 6-krotnemu wymogowi obrotu po minimalnym kursie 1.45.

25 zł na e-sport

Wciągnął Cię wirtualny świat i bonusy na wydarzenia z tej kategorii? Możesz skorzystać jeszcze z dodatkowych 25 zł. Aby wejść do gry, obróć na e-sportach łącznie 150 zł netto, po minimalnym kursie 1.75 – masz na to tydzień (liczony od piątku do końca czwartku).

Muszą to być kupony postawione w ramach rozgrywek: Counter-Strike:GO (CS:GO), Dota 2, Starcraft (SC), FIFA, King of Glory (KoG), Rainbow Six (R6), Call of Duty (COD), Overwatch czy League of Legends (LoL).

Jeśli do końca czwartku spełnisz te warunki, wówczas w piątek otrzymasz bonus w wysokości 25 zł. Musisz nim obrócić 3 razy po kursie minimalnym 1.85.

Lojalni zyskują

Wysokość tego bonusa zależy od tego, ile kuponów postawisz w tygodniu i za jaką stawkę. Sprawa jest dosyć prosta: co najmniej 10 kuponów za min. 700 zł daje Ci bonus w wysokości 50 zł, natomiast 5 kuponów za 350 zł oznacza dodatkowe 25 zł.

Tydzień liczony jest od środy do końca wtorku, co oznacza, że bonus może wpaść na Twoje konto co środę. Pamiętaj tylko, że do promocji zaliczają się wyłącznie kupony z oferty sportowej Noblebet.

Przyznanym bonusem obróć 3-krotnie po kursie minimalnym 1.85.

Luksusowe AKO

Noblebet ma także specjalną promocję, w której wysokość bonusa zależy od liczby zdarzeń na kuponie AKO. Jeśli lubisz budować duże kupony na rozgrywki z oferty sportowej, to promocja jest idealnie dla Ciebie.

Już od trzech selekcji na AKO dostaniesz podwyższony kurs (+5%). Obstaw 4 wydarzenia na AKO, a boost kursu wzrośnie już do 10% i tak dalej. Aż do 14 zdarzeń i więcej – podwyższony kurs na takim kuponie to aż 100%.

Ważne, aby każde zdarzenie (niezależnie od liczby typów) miało kurs minimalny 1,30.

Pakiet powitalny Noblebet – czy warto skorzystać z kodu promocyjnego?

Każdy nowy gracz może liczyć w Noblebet na niemałe bonusy na start od pierwszych depozytów. Warto z tego skorzystać i zagrać. W tym celu klikaj na nasz kod promocyjny, a dzięki niemu z łatwością wejdziesz do gry. Później już wszystko w Twoich rękach, obstawiaj dobrze, a dzięki bonusowym środkom będziesz mieć sporo okazji na wygraną.