STS kod promocyjny 2023

 • Rozbudowana oferta transmisji live
 • Szybko pojawiające się kursy
 • Dużo rynków na sporty walki i siatkówkę

Bonus od depozytów do 1500 zł, zakład bez ryzyka do 100 zł, 60 zł za zadania

STS to synonim bukmachera w Polsce. Firma powstała dokładnie ćwierć wieku temu i aktualnie jest najbardziej rozpoznawalnym bukmacherem w naszym kraju. STS zaczął od naziemnych lokali i został jednym z pierwszych legalnych bukmacherów działających online.

Popularność STS-u nie wzięła się znikąd. Bukmacher zapewnia graczom wszystko to, co najlepsze – transmisje meczów na żywo, wysokie kursy, aplikację mobilną, promocje i atrakcyjną ofertę powitalną. Czy można zaproponować jeszcze coś lepszego? Okazuje się, że tak. STS posiada także kod promocyjny, dzięki któremu odbierzesz wyższy bonus na start niż w standardzie.

STS – kod promocyjny 2023

Bonus na start STS to zdecydowanie pierwsza rzecz, która rzuca się w oczy nowym graczom. Sytuacja jest uzasadniona, gdyż bukmacher posiada jedną z najlepszych ofert powitalnych na rynku. Jeśli skorzystasz z kodu promocyjnego STS na „dzień dobry” zostajesz upoważniony do odbioru:

 • zakładu bez ryzyka do 100 zł
 • bonusu od pierwszego depozytu 100% do 300 zł
 • bonusu od drugiego depozytu 50% do 500 zł
 • bonusu od trzeciego depozytu 50% do 700 zł
 • 60 zł bonusu za wykonane zadania

Rejestrując się z kodem promocyjnym, zyskasz łącznie 1560 zł bonusu oraz postawisz swój pierwszy zakład zupełnie bez ryzyka, otrzymując 100% stawki w razie przegranej. Dodatkowe środki to tylko początek owocnej przygody z bukmacherem. STS posiada wiele promocji dla stałych graczy, zaskakuje często czasowymi promocjami na określone wydarzenia oraz posiada szereg przydatnych funkcjonalności, o których opowiemy w dalszej części wpisu.

Bonus 1560 zł z kodem promocyjnym STS

Kod promocyjny to gwarancja odebrania najwyższego dostępnego bonusu w STS. Jakie profity składają się na bonus? Co dokładnie otrzymamy z kodem promocyjnym? Sprawdźcie sami, bo z takiej oferty grzech nie skorzystać.

Bonus STS od pierwszego depozytu 100% do 300 zł

Bukmacher STS wita swoich graczy bonusem od depozytu, wynoszącym 100% wpłaconej kwoty do 300 zł. Czy możesz wpłacić większą lub mniejszą kwotę? Oczywiście. Jeśli zdecydujesz się na doładowanie konta w wysokości 50 zł – identyczna kwota trafi na konto bonusowe. W przypadku wpłaty 1000 zł kwota dodatkowych środków będzie wynosiła maksymalną wartość bonusu, czyli 300 zł.

Aby przenieść bonus na konto, należy obrócić trzykrotnie jego wartością. Jeśli otrzymamy więc maksymalny bonus powitalny STS, to należy obrócić nim na kwotę 900 zł. Kurs minimalny zakładu, liczącego się do obrotu to 1.91. Warto wspomnieć, że do obrotu liczą się jedynie wygrane kupony.

Bonus STS od drugiego depozytu 50% do 500 zł

To nie koniec profitów. Za drugi depozyt w STS gracz jest upoważniony do odbioru kolejnego bonusu od depozytu – tym razem do 500 zł. W tym przypadku różnica polega na tym, że osoba wpłacająca pieniądze otrzyma 50% wpłacanej kwoty. To nadal jednak całkiem solidny dodatek, gdyż przy wpłacie 1000 zł, gracz otrzyma dodatkowe 500 zł.

Obrót otrzymanych środków jest analogiczny jak w przypadku bonusu od pierwszego depozytu. W celu uwolnienia środków obracamy środkami trzykrotnie po kursie minimalnym kuponu 1.91.

Bonus STS od trzeciego depozytu 50% do 700 zł

Trzecia wpłata i trzeci bonus od depozytu! Tym razem gracz otrzyma 50% do 700 zł. Mechanizm działania tego bonusu jest analogiczny do bonusu od drugiego depozytu. Gracz wpłaca dowolną kwotę i otrzymuje dodatkowo połowę wpłaconych pieniędzy w bonusie. Aby otrzymać maksymalny bonus powitalny, należy w tym przypadku wpłacić 1400 zł. Zasady obrotu są analogiczne do dwóch poprzednich bonusów.

Bonus 60 zł za zadania

Choć bonus za zadania może wydawać się nieco skomplikowany, to w rzeczywistości bez większych problemów można go odebrać. Przy każdym depozycie odblokowują się dwa zadania.

 1. depozyt:
  – Zagraj zakład z oferty przedmeczowej (stawka min. 15 zł, kurs min. 1.91)
  – Pobierz aplikację i postaw kupon (stawka min. 15 zł, kurs min. 1.91)
 2. depozyt:
  – Zagraj zakład z oferty live (stawka min. 15 zł, kurs min. 1.91)
  – Postaw kupon z oferty Betgames (stawka min. 15 zł, kurs min. 1.91)
 3. depozyt:
  – Zagraj kupon z oferty e-sport (stawka min. 15 zł, kurs min. 1.91)
  – Postaw zakład z oferty sportów wirtualnych (stawka min. 15 zł, kurs min. 1.91)

Po wykonaniu wszystkich zadań bonus 60 zł będzie gotowy do odbioru. Na wykonanie wszystkich zadań gracz ma 30 dni.

Bonus należy obrócić w ciągu 90 dni. Zasady jego obrotu są identyczne jak w przypadku bonusów od wpłaty. Należy postawić zakłady na trzykrotność stawki (muszą być wygrane, by liczyć się do obrotu) po minimalnym kursie 1.91.

Zakład bez ryzyka do 100 zł z kodem

Dodatkowe środki w postaci bonusu to nie wszystko. STS oferuje także zakład bez ryzyka do 100 zł na pierwszy kupon. Aby skorzystać z maksymalnej wartości cashbacku, należy w postawionym zakładzie uwzględnić podatek od gry i postawić go, za co najmniej 113,64 zł. Możemy oczywiście zagrać za większą kwotę, niemniej jednak zakład bez ryzyka wyniesie swoją maksymalną wartość, czyli 100 zł.

Chcesz skorzystać z zakładu bez ryzyka? Jeśli tak to koniecznym elementem będzie wpisanie kodu bonusowego STS podczas rejestracji. Tylko kod gwarantuje cashback na pierwszy zakład.

Jak obrócić pieniędzmi z tytułu zakładu bez ryzyka? Tutaj najlepsza część programu. Nie trzeba obracać otrzymanymi środkami. Kasa zostaje zwrócona na konto depozytowe. W tym momencie gracz decyduje, czy kontynuuję grę, czy wypłaca otrzymane pieniądze.

Szybka rejestracja w STS. Jak założyć konto?

Rejestracja w STS potrwa niecałą minutę. Korzystając z szybkiej rejestracji STS bez całkowitej weryfikacji, można skorzystać z bonusu na start oraz zawierać zakłady do kwoty 8000 zł. Jak założyć konto krok po kroku?

 1. Kliknij TUTAJ, zostaniesz automatycznie przeniesiony do formularza rejestracyjnego.
 2. Podaj dane konta (email, hasło, nr telefonu, KOD PROMOCYJNY) oraz zaznacz wymagane zgody.
 3. Uzupełnij dane osobowe. Bukmacher STS wymaga podania imienia i nazwiska, narodowość, numer PESEL, kod SMS, oświadczenie pochodzenia środków na grę.

Gdzie wpisać kod promocyjny STS?

Jak mogłeś przeczytać akapit wyżej, kod promocyjny należy wpisać podczas pierwszego etapu rejestracji. Wśród danych konta ostatnią wolną ramką będzie miejsce przeznaczone do wpisania kodu promocyjnego. Czy zawsze trzeba wpisać kod promocyjny? Niekoniecznie. Czasem, kiedy wjedziemy ze specjalnego linku partnerów bukmachera, zostajemy automatycznie przeniesieni do panelu rejestracji, a kod promocyjny jest już uzupełniony automatycznie.

Pamiętaj! Zanim założysz konto w STS, upewnij się, że na pewno wpisałeś kod promocyjny. W przypadku kiedy zapomnimy o kodzie, nie otrzymamy najwyższego możliwego bonusu na start.

Metody płatności w STS

STS jest oceniany bardzo wysoko między innymi ze względu na bardzo dobre metody płatności. Błyskawiczne depozyty i szybkie wypłaty to ogromny atut, zapewniający płynną grę.

Jak wpłacić pieniądze? STS wpłaty

Wpłata pieniędzy w STS to pełen komfort dla gracza. Bukmacher honoruje karty kredytowe, wirtualne portfele oraz najlepsze systemy płatności internetowych.

W STS wpłacisz pieniądze za pomocą:

 • BLIK
 • PayU
 • dotpay
 • karty kredytowej VISA i MasterCard
 • PayPal
 • Paysafecard
 • Skrill
 • NETELLER
 • w lokalu STS

STS – szybkie wypłaty

Wygrana i szybka wypłata na konto. Tego właśnie potrzebują gracze zakładów bukmacherskich. STS gwarantuje przede wszystkim bezpieczne i bezproblemowe wypłaty. Dla fanów sportów zza oceanu i nocnych rozgrywek ogromnym atutem będzie fakt, że wypłaty realizowane są 24/7. STS realizuje szybkie wypłaty aż do 11 najpopularniejszych banków w Polsce. Jeśli posiadasz konto w jednym z nich, pieniądze otrzymasz w około 10 minut.

Czy warto skorzystać z kodu promocyjnego STS?

Bez większej filozofii – warto. Wpisanie kodu promocyjnego zajmie kilka sekund. Czasem rejestrując się przez specjalny link, uzupełnia się on automatycznie. Dzięki niemu zyskujemy bonus wyższy niż w standardowej ofercie STS. Zakładając konto u bukmachera STS z kodem promocyjnym, dostaniesz nawet 1560 zł w bonusach i zakład bez ryzyka do 100 zł.

Promocje dla stałych graczy

STS proponuje także promocje dla stałych graczy. Jedną z promocji jest możliwość zaproszenia znajomych. Po spełnieniu odpowiednich wytycznych i zaproszeniu sześciu znajomych otrzymasz 340 zł bonusowych środków!

STS dba również o swoich klientów z lokali naziemnych. Za regularną grę w punktach, aktywnym graczom przysługuje 30 zł bonusu.

Promocje tymczasowe

STS proponuje także ogrom promocji tymczasowych. Bukmacher przygotowuje coś na praktycznie każde większe wydarzenie sportowe. Często dodatkowo środki gracze STS mogą uzyskać, obstawiając sporty wirtualne, betgames, czy esport.

Na co wykorzystać bonus z kodu promocyjnego? Oferta STS

Z opcjami na wykorzystanie bonusu STS nie będzie najmniejszego problemu. Oferta STS to aż 34 dyscypliny! Każdy sport ma dodatkowo bardzo rozbudowane sekcje zdarzeń. STS reaguje także na bieżąco na sytuację w świecie sportu, wystawiając zakłady na potencjalne transfery, sukcesy danych zespołów, czy też objęcia drużyny przez wybranego trenera.

Oprócz rozbudowanej oferty sportowej STS wystawia kursy na liczne wydarzenia kulturalne, a także różne wydarzenia polityczne.

STS był jednym z pierwszych bukmacherów, który wprowadził do swojej oferty Betgames, czyli zakłady na gry karciane. Ten innowacyjny typ zakładów pozwala się wczuć w prawdziwy klimat kasyna i obstawiać przebieg wydarzeń podczas rozgrywek karcianych. STS ma w swojej ofercie pokera, bakarat i wojnę. W Betgames gracz może obstawiać jedynie wydarzenia podczas rozgrywki – sam nie uczestniczy stricte w grze.

STS posiada jedną z najbardziej rozbudowanych sekcji sportów wirtualnych. Bukmacher proponuje zakłady na wirtualną symulację piłki nożnej, wyścigów konnych, wyścigów psów, koszykówki, a nawet Bundesligi.

Kod promo STS, a transmisje meczów na żywo

Kod promocyjny STS pozwala także na oglądanie transmisji sportowych na żywo. Warto wspomnieć, że STS TV posiada najszerszą ofertę transmisji live z wydarzeń sportowych wśród wszystkich bukmacherów w Polsce.

Transmisje live są nie tylko idealnym dopełnieniem zakładów na żywo, ale mogą też stanowić po prostu źródło legalnej transmisji meczu, z której możemy skorzystać mobilnie lub przez desktop. Oglądając transmisje meczu mobilnie, można włączyć tryb pełnego ekranu.

Jak oglądać transmisje sportowe w STS? Wystarczy dokonać depozytu i zagrać kupon ze środków własnych za minimalnie 2 zł. Od tego momentu gracz ma 24h na oglądanie swoich ulubionych transmisji sportowych.

Aplikacja mobilna STS – wpisz kod promocyjny

Zakłady bukmacherskie nieustannie się rozwijają. Aktualnie zdecydowana większość użytkowników korzysta z aplikacji mobilnej. To zdecydowanie najwygodniejsza i najbardziej zoptymalizowana forma obstawiania kuponów u bukmachera. Aplikacja mobilna STS należy do jednych z najlepszych aplikacji na rynku.

Rozpoczynając przygodę z bukmacherem STS, aplikacja jest wręcz obowiązkiem. Wpłynie pozytywnie na komfort gry oraz warto przypomnieć – jest niezbędna w odbiorze bonusu 60 zł za zadania. W aplikacji wszystko jest bardziej przejrzyste i intuicyjne niż na stronie bukmachera.

STS kod bonusowy można również wykorzystać w aplikacji. Rejestracja przez stronę nie jest obowiązkowa. Dużym plusem jest również logowanie się na konto gracza za pomocą aplikacji mobilnej. STS ułatwił posiadaczom aplikacji otwieranie swojego konta i mogą logować się do niego za pomocą odcisku palca, czy też ustalonego pinu.

STS kod promocyjny. Nasza opinia

Z kodem promocyjnym STS bonus powitalny można uznać za jeden z najlepszych na rynku. Z profitów możemy zacząć korzystać już po pierwszej wpłacie na konto depozytowe. Kod promocyjny STS to także szansa na skorzystanie z STS TV oraz wielu promocji dla stałych graczy. Patrząc na ogół rynku, obrócić bonus STS nie jest wcale tak ciężko. Otrzymanie bonusu nie jest więc tylko opcją na dodatkowe emocje, ale także na realną wygraną sporej sumy. Trzykrotny obrót po niskim kursie jest jak najbardziej w zasięgu ręki nawet mniej doświadczonego gracza.

Bonus startowy w STS nie może najwyższy, ale dzięki swojej prostocie łatwo zamienić go na realne pieniądze. Inni bukmacherzy, grający wysokimi kwotami dosyć mocno komplikują warunki obrotu i zasady przyznania bonusów, co jest dosyć frustrujące.

Nie odwlekaj więc rejestracji STS, postaraj się wpisać kod bonusowy i dokonaj pierwszego depozytu. Pamiętaj, że STS to jest całkowicie legalny na terenie naszego kraju.