Superbet kod promocyjny 2023

 • Super spin – zakręć kołem i zgarniaj codziennie bonusy
 • Rozbudowana oferta na ligi regionalne
 • Wiele czasowych promocji

Bonus od depozytu do 200 zł, Cashback do 3500 zł, freebet 34 zł z kodem i freebet 20 zł w apce

Superbet to dobrze znana marka, która na polskim rynku pojawiła się już w 2017 roku. Na początku bukmacher oferował swoje usługi wyłącznie w punktach stacjonarnych. Gracze mieli co prawda możliwość tworzenia kuponów za pośrednictwem specjalnej witryny, ale ostatecznie i tak musieli udać się do punktu. Pod koniec 2019 poszerzył swoją działalność o zakłady online.

Firma stosunkowo szybko stała się jednym z najbardziej popularnych bukmacherów w Polsce. Superbet zyskał sporą popularność dzięki współpracy ze zdobywcą Ligi Mistrzów Jerzym Dudkiem, który dosyć niedawno stał się ambasadorem tej marki. To on jest twarzą nowego pakietu powitalnego stworzonego przez bukmachera. Przyjrzeliśmy się bliżej, co oferuje kod promocyjny Superbet oraz jakie promocje przygotowano dla stały klientów. 

Superbet – kod promocyjny

Bonus na start Superbet już na samym początku mocno rzuca się w oczy i wzbudza spore zainteresowanie wśród klientów. Mogą oni liczyć na bardzo ciekawy Superbet kod promocyjny przy rejestracji konta, a także sporo dodatkowych profitów dla stałych graczy. Co tak naprawdę kod Superbet oferuje na start? Możecie zyskać nawet do 3754 zł, w tym dodatkowy bonus za pobranie aplikacji mobilnej. Tak wygląda pakiet powitalny:

 • Cashback 3500 zł na pierwszy tydzień obstawiania
 • Superbet Bonus 100% do 200 zł przy pierwszej wpłacie
 • 20 zł za pobranie aplikacji mobilnej
 • Freebet 34 zł za rejestrację z kodem promocyjnym

Osoby, które zdecydują się skorzystać z naszego kodu , w zaledwie kilka chwil mogą przejść do obstawiania zakładów bukmacherskich. Bardzo popularną promocją jest cashback do 3500 zł, który jest ważny w pierwszym tygodniu gry. Przyjrzyjmy się bliżej promocjom wchodzącym w skład pakietu powitalnego.

Cashback do 3500 zł

Główną atrakcją w ofercie powitalnej Superbet jest cashback naliczany w pierwszym tygodniu od momentu dokonania pierwszego depozytu. Tylko jak właściwie to działa? Superbet bacznie przygląda się Waszym poczynaniom w pierwszych siedmiu dniach korzystania z serwisu. Analizuje każdy Wasz kupon i ostatecznie dokonuje rachunku zysków i strat. Jeżeli zanotowaliście stratę, bukmacher przyzna Wam cashback maksymalnie do kwoty 3500 zł. Cashback przyznawany jest w formie bonusu, który należy dwukrotnie obrócić po kursie 1,80 w przeciągu dziesięciu dni od momentu przyznania zwrotu.

Superbet bonus 100% do 200 zł

Dokonując pierwszego depozytu w Superbet, już na start możecie otrzymać dodatkowy bonus od bukmachera. Aby skorzystać z tej promocji, wykorzystajcie nasz kod bonusowy przy rejestracji, a następnie dokonajcie pierwszej wpłaty w terminie do 14 dni od momentu rejestracji konta. Minimalna kwota depozytu wynosi 20 zł. Wasza pierwsza wpłata zostanie podwojona, maksymalnie do kwoty 200 zł. Gracze mają 10 dni na wykonanie dwukrotnego obrotu kwotą bonusu po kursie 1,80.

Superbet Bonus 20 zł na aplikacji mobilnej

Smartfony oraz dostępne w nich aplikacje mobilne coraz częściej goszczą w naszych dłoniach. Grono użytkowników zwiększa się w zastraszającym tempie, a sami gracze bardzo cenią sobie wygodę w obstawianiu zakładów za pośrednictwem telefonu. Superbet wyszedł naprzeciw klientom i przygotował specjalną promocję związaną z ich aplikacją mobilną. Jeśli w przeciągu siedmiu dni od momentu zrealizowania pierwszego depozytu pobierzecie i zainstalujecie aplikację mobilną, Superbet na swoim smartfonie lub tablecie, otrzymacie dodatkowo 20 zł. W przypadku tego bonusu obowiązuje jednokrotny warunek obrotu po kursie 1,80. Podobnie jak wspominaliśmy wcześniej, czas na wykonanie obrotu to dziesięć dni.

Superbet – Jak wykorzystać kod promocyjny?

Kod promocyjny Superbet oferuje zatem graczom możliwość otrzymania bonusu nawet do 3754 zł! To z pewnością bardzo atrakcyjny pakiet powitalny, który wyróżnia się na tle konkurencji i zapewne umili obstawianie pierwszych zakładów. Poniżej przedstawimy wam dokładną instrukcję krok po kroku, jak zarejestrować się w serwisie i skorzystać z promocji.

 • Skorzystajcie z naszego linku
 • Wybierzcie opcję „Rejestracja” w prawym górnym rogu, a następnie wypełnijcie formularz rejestracyjny. Zaznaczcie opcję „Superbet kod promocyjny”, a następnie wklejcie go w poniższe okienko.
 • Zweryfikujcie swoje konto. W tym celu trzeba dołączyć skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości.
 • W przeciągu 14 dni od rejestracji dokonajcie pierwszego depozytu na kwotę min. 20 zł, aby skorzystać z bonusu powitalnego 100% do 200 zł.
 • Przez pierwsze siedem dni możecie obstawiać zakłady bez ryzyka. Jeśli w tym okresie zanotujecie stratę, bukmacher przyzna Wam cashback maksymalnie do kwoty 3500 zł.
 • W przeciągu siedmiu dni od momentu dokonania pierwszego depozytu pobierzcie i zainstalujcie aplikację mobilną, aby zyskać dodatkowy bonus o wartości 20 zł.
 • Przypominamy również o warunkach obrotu środków bonusowych. Przy bonusie powitalnym 100% do 200 zł i cashback 3500 zł obowiązuje dwukrotny obrót po kursie 1,80, natomiast w przypadku bonusu w aplikacji jednokrotny obrót.

Prawda, że proste? Rejestracja w serwisie Superbet nie powinna zająć więcej niż kilka minut i sprawić żadnych trudności. Jeżeli jednak mielibyście problem, możecie skorzystać z pomocy działu obsługi klienta Superbet. Po wykorzystaniu bonusów na start możecie również korzystać z wielu innych promocji dla stałych klientów.

Superbet – Pełna oferta zakładów

Na początek chcielibyśmy przyjrzeć się  ofercie zakładów, które oferuje nam Superbet. Jakie wydarzenia możemy obstawiać w tym serwisie? Jak wyglądają kursy? Pełną ofertę  bukmachera możemy podzielić na kilka najważniejszych sekcji:

 • Zakłady przedmeczowe – Jak u większości bukmacherów, tutaj znajdziemy największą ilość dostępnych zdarzeń do typowania. Są one podzielone na kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, a najbardziej popularnymi są: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, hokej, tenis. Znajdziemy również wydarzenia esportowe. Wysokość kursów na tle konkurencji prezentuje się całkiem nieźle.
 • Zakłady live – Tutaj możemy obstawiać zakłady na żywo. Przebieg spotkania ukazują nam statystyki oraz match tracker. Dzięki temu obstawianie kolejnych wydarzeń podczas spotkania staje się dużo prostsze.
 • Zakłady specjalne – Poza specjalnymi zdarzeniami z wyższym kursem, możemy tutaj znaleźć również gotowe kupony. Jest to odpowiednie miejsce dla graczy, szukających okazji do wyższej wygranej.
 • Sporty wirtualne – To dobra propozycja dla graczy, którzy nie do końca odnajdują się w realnym świecie sportu i szukają innego rodzaju zakładów. Wydarzenia sterowane są przez algorytm komputerowy. Znajdziemy tu cztery dyscypliny: wyścigi konne, wyścigi chartów, żużel oraz wyścigi samochodowe. Wszystkie wirtualne wydarzenia możemy śledzić na specjalnych animacjach.
 • Gry karciane – Dla sympatyków takich gier czeka przynajmniej kilka pozycji. Gracze mogą spróbować swoich sił m.in w pokerze, black jacku, czy wojnie. Do tego mogą obserwować przebieg gry prowadzonej przez prawdziwego krupiera i obstawiać losy kolejnych rozdań.

Biorąc pod uwagę, jak stosunkowo niedawno bukmacher udostępnił ofertę internetową, wygląda ona bardzo ciekawie. Śmiało można dalej obserwować tego bukmachera, który z biegiem czasu coraz bardziej poszerza swoją ofertę. Do tej pory właściciele firmy dowiedli, że doskonale obserwowali rynek bukmacherski i dotrzymują kroku innym topowym serwisom w Polsce.

Superbet – Promocje dla zarejestrowanych graczy

Bukmacher poza atrakcyjną ofertą powitalną, mocno dba również o swoich zarejestrowanych użytkowników. Do ich dyspozycji dostępnych jest wiele promocji, które można znaleźć każdego dnia. Co więcej, Superbet bardzo często wprowadza specjalne oferty dla najpopularniejszych wydarzeń sportowych. Do najważniejszych promocji w ofercie Superbet zaliczymy poniższe promocje.

 • Zakłady specjalne – gotowe kupony, które możemy postawić z wyższym kursem.

Oczywiste jest, że wysokość kursów jest dosyć istotnym elementem, na który zwracają uwagę gracze. W serwisie Superbet dostępna jest promocja, która pozwoli na obstawienie popularnych wydarzeń sportowych po wyższym kursie. Dostępne są cztery, specjalne oferty:

 • Super Mecz – najważniejsze wydarzenia sportowe nie są obciążone marżą, dzięki czemu, gracze mogą liczyć na wysokie kursy. 
 • Super Szansa – Stawiając kupon AKO z przynajmniej jedenastoma wydarzeniami, jedno z nich okaże się nietrafione, wciąż możecie otrzymać 10% od ewentualnej wygranej.
 • Super Bonus – To idealna okazja dla graczy, którzy lubią obstawiać zakłady akumulowane. W serwisie Superbet możecie zgarnąć dodatkowy bonus o wartości od 5% (przy sześciu wydarzeniach) do 150% (przy min. 35 sekcjach na kuponie). Promocja dostępna wyłącznie w punktach stacjonarnych.
 • Super Live – Wyższe kursy na popularne wydarzenia sportowe dostępne w ofercie zakładów na żywo.

Superbet – Superspin

Stali klienci SuperBet po zalogowaniu w aplikacji lub serwisie rozpoczynają grę od skorzystania z promocji SuperSpin. Każdy pewnie widział kiedyś popularne koło fortuny. Bukmacher codziennie oferuje możliwość zakręcenia kołem, a przy odrobinie szczęścia uzyskanie różnorodnych bonusów. Może to być premia depozytowa, a także możliwość obstawiania zakładów sportowych lub sportów wirtualnych na lepszych warunkach. Nagroda główną jest jackpot o wartości 10,000 zł. Kołem fortuny Superspin możecie zakręcić raz dziennie.

SuperBet – bonus 25 zł na sporty amerykańskie

Każdego dnia możecie otrzymać bonus superbet związany z obstawianiem sportów amerykańskich. W tym celu postawcie zakład na kwotę min. 50 PLN zawierający wydarzenia NBA, NHL lub NFL. Minimalny kurs promocyjnego kuponu musi wynosić 2,00. W przeciągu 48 godzin otrzymacie bonus 25 zł, niezależnie od tego, jakim wynikiem zakończy się postawiony przez Was kupon.

SuperBet – Super Poniedziałek

Poniedziałek z reguły nie kojarzy się z czymś przyjemnym. Superbet chce umilić Wam ten pierwszy dzień tygodnia i oferuje możliwość uzyskania dodatkowego bonusu. Dokonajcie w tym dniu wpłaty na min. 100 zł, a następnie obstawcie zakład pojedynczy lub akumulowany na kwotę min. 100 zł. W nagrodę otrzymacie bonus 50 zł, który pojawi się na waszych kontach w ciągu 48 godzin.

Superbet – Superbets na weekend 20 zł bez ryzyka

Skoro dotrwaliśmy do weekendu, możemy skorzystać z kolejnej promocji od bukmachera. Promocja weekendowa obowiązuje od piątku do niedzieli. W każdy z tych dni możecie otrzymać nowy bonus powitalny. Wystarczy obstawić zakład o wartości przynajmniej 20 zł. Jeśli zakończy się on porażką, otrzymacie zwrot w wysokości 20 zł. Bonus powitalny zostanie przyznany w ciągu 48 godzin.

Superbet – Mocne uderzenie

Kolejna promocja skierowana jest dla wszystkich graczy, którzy miłują się w tzw. „taśmach”. Superbet oferuje atrakcyjną ofertę na zakłady akumulowane. Najniższa premia wynosi 7% i jest doliczana do zakładów AKO zawierających przynajmniej 5 zdarzeń. Najwyższa premia to aż 100%. Może ona zostać przyznana do kuponów zawierających przynajmniej 24 zdarzenia. Każda selekcja musi posiadać kurs min. 1,20. Do kuponu nie można dodać zakładu promocyjnego z wyższym kursem.

Superbet – Gry wirtualne bez podatku

W Suberbet możecie obstawiać zakłady na sporty wirtualne bez podatku od stawki. Wystarczy, że stworzycie kupon AKO zawierający przynajmniej trzy selekcje ze sportów wirtualnych, a otrzymacie wygraną powiększoną o 14%. Największą premię można otrzymać za kupony z przynajmniej dziesięcioma selekcjami. Wówczas wygrana jest powiększana o 40%.

Superbet – Super Club

Czym więcej obstawiacie, tym lepsze nagrody mogą wylądować na Waszych kontach. Tak w skrócie można przedstawić program lojalnościowy Super Club, w ramach którego możecie zbierać punkty za typowanie zakładów bukmacherskich. Każda wydana przez Was złotówka to 1 punkt w programie Klubowicza. Za zgromadzenie pierwszych 25 punktów otrzymacie 5 voucherów po 5 zł każdy. To prezent powitalny 25 zł na start w programie lojalnościowym. Za każde 1000 punktów gracz otrzymuje 10 voucherów po 5 zł oraz cashback 5%. Po zdobyciu 5000 punktów gracze otrzymują 10 voucherów o wartości 10 zł oraz cashback 10%. Program lojalnościowy został stworzony z myślą o graczach obstawiających zakłady w punktach stacjonarnych. Wystarczy w dowolnym punkcie wyrobić kartę Klubowicza.

Superbet – Lokalnie najlepsi Super Regio

Lokalnie najlepsi SUPER REGIO to unikalna oferta na rynku obejmująca rozgrywki trzeciej i czwartej ligi polskiej oraz Puchar Polski na szczeblu okręgowym! Co istotne, znajdziesz w niej nie tylko zakłady przedmeczowe, ale i także zakłady na żywo.

Do tego Superbet oferuje możliwość zagrania zakładu na pojedyncze zdarzenia z tego szczebla rozgrywkowego. Jest to tym bardziej rzadko spotykane, gdyż wielu bukmacherów w swojej ofercie nie posiada w zakładów na tak niskim szczeblu rozgrywkowym, a co dopiero opcji zagrania tzw. singla.

Superbet – Super przewaga

Chcecie cieszyć się z wygranej przed zakończeniem meczu? Niemożliwe? A jednak! Superbet przygotował specjalną promocję, dzięki której możecie wygrywać bez względu na końcowy wynik. Do dyspozycji macie aż sześć dyscyplin sportowych. Sprawdźcie, jak możecie z tego skorzystać.

W jaki sposób skorzystać z Super Przewagi?

Wystarczy, że postawicie zakład przedmeczowy na wybrane w regulaminie rozgrywki oraz rynki, które znajdziecie poniżej. Jeżeli wynik zdarzenia, w trakcie jego trwania, spełnił warunki promocji, Wasz zakład zostanie rozliczony ako wygrany, bez względu na końcowy wynik!

Zasady rozliczeń poszczególnych sportów:

 • Piłka nożna – jeżeli wytypowana przez Was drużyna osiągnie w dowolnym momencie spotkania 2 gole przewagi – niezależnie od końcowego wyniku, zakład zostanie rozliczony jako wygrany.
 • Tenis – jeżeli wytypowany przez Was zawodnik wygra dowolny set, wynikiem 6:0 – niezależnie od końcowego wyniku, zakład zostanie rozliczony jako wygrany.
 • Koszykówka – jeśli wytypowana przez Was drużyna osiągnie w dowolnym momencie spotkania 15 punktów przewagi – niezależnie od końcowego wyniku, zakład zostanie rozliczony jako wygrany.
 • Siatkówka – jeśli wytypowana przez Was drużyna wygra pierwsze 2 sety w spotkaniu – niezależnie od końcowego wyniku, zakład zostanie rozliczony jako wygrany.
 • Piłka ręczna – jeśli wytypowana przez Was drużyna osiągnie w dowolnym momencie spotkania 6 goli przewagi – niezależnie od końcowego wyniku, zakład zostanie rozliczony jako wygrany.
 • Hokej na lodzie – jeśli wytypowana przez Was drużyna osiągnie w dowolnym momencie spotkania 3 gole przewagi – niezależnie od końcowego wyniku, zakład zostanie rozliczony jako wygrany.

Jakie rozgrywki biorą udział w promocji:

 • Piłka Nożna (Mistrzostwa Świata 2022, Liga Mistrzów, Liga Europy, Liga Konferencji Europy, PKO BP Ekstraklasa, Fortuna Puchar Polski, Premier League, Puchar Anglii (FA Cup), LaLiga , Puchar Króla Hiszpanii, Serie A, Puchar Włoch, Bundesliga, Puchar Niemiec, Ligue1, Puchar Francji, Rumunia – 1.liga, Puchar Rumunii 
 • Tenis (Wszystkie turnieje ATP i WTA 250, 500, 1000, ATP i WTA Finals oraz wielkie szlemy w sezonie 2023 – mężczyźni, kobiety, debel (oprócz meczów kwalifikacyjnych)
 • Koszykówka (NBA, Euroliga)
 • Siatkówka (PlusLiga, Tauron Liga)
 • Piłka ręczna (Liga Mistrzów mężczyzn i kobiet)
 • Hokej na lodzie (NHL, KHL, DEL, SHL, Czechy – Ekstraliga, Finlandia – Liiga)

Super Przewaga jest zatem analogiczną promocją, jaką oferuje Fuksiarz. Warto dodać, że to właśnie konkurencyjny bukmacher był pierwszym na rynku, który wprowadził tego rodzaju zakłady. Jak widać, konkurencja szybko postanowiła poszerzyć swoją ofertę, uwzględniając jednak kilka dyscyplin sportowych.

Superbet Kod – Nasza opinia

Oferta Superbet  w porównaniu z konkurencją prezentuje się całkiem nieźle. Bukmacher ma intuicyjną i rozbudowaną aplikację mobilną, wystarczającą liczbę dyscyplin i rynków zdarzeń, ale to, co go szczególnie wyróżnia to wysokie kursy, a te są jednym z najważniejszych aspektów, na które zwracają uwagę gracze. Korzystając również z naszego Superbet kodu, możecie otrzymać bonus na start. Ten zaś z pewnością może konkurować z największymi bukmacherami w Polsce. 

Jakie są zatem największe plusy i minusy bonusu Superbet?

PLUSY

 • Wysoki zakład bez ryzyka do 200 zł 
 • Cashback przez cały tydzień 
 • Łatwe warunki obrotu bonusem
 • Bonus za pobranie aplikacji 20 zł

MINUSY

 • Niski bonus od wpłaty
 • Zakład bez ryzyka pomniejszony o podatek

Plusów bonusu powitalnego Superbet jest zdecydowanie więcej niż minusów. Naszym zdaniem to jedna z najlepszych ofert powitalnych wśród bukmacherów online.