Totalbet kod promocyjny

  • Wysokie kursy bukmacherskie
  • Możliwość gry bez podatku
  • Rozbudowana sekcja sportów wirtualnych

Zakład bez ryzyka do 200 zł, bonus od depozytu do 5000 zł + freebet 30 zł

Kod promocyjny Totalbet aktywuje najwyższy bonus powitalny, który umożliwia odebranie nawet 5230 zł dodatkowych środków na grę. Totalbet to legalny bukmacher, który działa na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów. Gra w Totalbet jest więc w 100% zgodna z prawem i – co więcej – gwarantuje wiele opłacalnych profitów, jak np. gra bez podatku. Najwyższy dostępny pakiet bonusów powitalnych otrzymasz poprzez wpisanie kodu promocyjnego lub za pomocą rejestracji konta poprzez link.

Kod promocyjny Totalbet

Kod bonusowy Totalbet to gwarancja najwyższego bonusu na start u wspominanego bukmachera. Gracz, korzystając z promocji, otrzyma bonus od wpłaty do 5000 zł. Będzie mógł zagrać pierwszy kupon bez ryzyka do 200 zł, a także otrzyma dwa freebety w wysokości 10 i 20 zł. Do odebrania większości bonusów nie jest wymagana weryfikacja konta, choć należy pamiętać, że w pełni aktywne konto gracza umożliwia skorzystanie ze wszystkich funkcjonalności Totalbet.

Podwojenie pierwszego depozytu w Totalbet

Po rejestracji konta w Totalbet należy pamiętać o wysokości pierwszej wpłaty. Bukmacher podwaja pierwszy depozyt aż do 5000 zł! Minimalna kwota, która upoważnia do odebrania bonusu to 10 zł. Bonus należy traktować jako standardowy bonus od depozytu, wynoszący 100% wpłaconych środków.

Przykładowo, jeśli gracz wpłaci 30 zł, będzie mógł odebrać dodatkowe środki wynoszące 30 zł. W przypadku wpłaty powyżej 5000 zł bonus osiągnie swoją maksymalną wartość, czyli 5000 zł.

Jak przelać bonus powitalny na konto depozytowe? Wpłaconą kwotą należy obrócić czterokrotnie. Oznacza to, że jeśli chcemy otrzymać całą kwotę bonusu, a wpłaciliśmy 100 zł, musimy zagrać zakłady na kwotę 400 zł. Bonus wypłacany jest w czterech transzach – każdy pełny obrót uwalnia 25% bonusu. Aby postawiony zakład liczył się do obrotu bonusem, musi składać się z co najmniej czterech zdarzeń. Kurs minimalny dla każdego spotkania to 1.30.

Zakład bez ryzyka do 200 zł

Drugim bonusem na start, który otrzymasz z kodem promocyjnym Totalbet jest zakład bez ryzyka do 200 zł. Postaw pierwszy kupon i nie martw się o wynik – w razie przegranej otrzymasz zwrot całej stawki do 200 zł. Co więcej, zwrócone środki nie wymagają żadnego obrotu i możesz je od razu wypłacić na konto bankowe.

Co warto wiedzieć o zakładzie bez ryzyka Totalbet? Zakład bez ryzyka:

  • obowiązuje na pierwszy postawiony kupon
  • musi zostać zagrany za środki własne
  • na kuponie mogą znaleźć się maksymalnie trzy zdarzenia
  • nie ma limitów ilości zdarzeń oraz ich kursów

Freebety z kodem promocyjnym Totalbet

Kod promocyjny to także przepustka do darmowych zakładów. Gracz może otrzymać od bukmachera Totalbet dwa różne freebety. Aby otrzymać pierwszy w wysokości 10 zł, w formularzu rejestracyjnym zaznacz opcję udzielenia zgód marketingowych.

Wspominaliśmy, że weryfikacja konta nie jest obligatoryjna do skorzystania z zakładu bez ryzyka czy bonusu od depozytu. W przypadku pełnej weryfikacji konta oprócz opcji wypłaty otrzymasz także dodatkowy bonus freebet 20 zł na grę. Weryfikacja zajmie Ci zaledwie kilka minut, a dzięki temu darmowa kasa na zakłady powędruje na Twoje konto gracza.

Gdzie wpisać kod promocyjny Totalbet? Jak odebrać bonus powitalny?

Skorzystanie z kodu promocyjnego Totalbet jest bardzo proste. Jeśli wybierzemy rejestrację przez specjalny link, po jego kliknięciu zostaniemy od razu przeniesieni do formularza, w którym należy wypełnić jedynie podstawowe dane.

Po procesie możesz skorzystać z upragnionej oferty powitalnej. Pierwsze korzyści pojawią się już po wpłaceniu pierwszych pieniędzy na konto depozytowe. Maksymalny bonus to nawet 5230 zł.

Totalbet promocje dla stałych graczy

Dla Totalbet niezwykle istotni są także aktualni gracze. Bukmacher przygotował wiele promocji, które gwarantują liczne profity dla obecnych użytkowników. Grając w Totalbet będziesz m.in. mógł grać bez podatku, podwyższyć swoje wygrane dzięki ilości zdarzeń na kuponie lub otrzymać freebet urodzinowy.

Gra bez podatku

Gra bez podatku to jedna z najciekawszych promocji Totalbet. Rejestrując się u bukmachera z kodem promocyjnym, możesz obstawiać bez podatku 24/7. Jedynym wymogiem jest postawienie kuponu AKO z min. 3 zdarzeniami po kursie minimalnym 1.30 każde. Stawka kuponu jest dowolna. Gra bez podatku w Totalbet to zdecydowanie miły ukłon bukmachera w stronę użytkowników, pamiętających jeszcze niegdyś działające zagraniczne firmy bukmacherskie.

Wyższe wygrane dzięki Totalbonus

Wygrana o ponad 100% wyższa niż w standardzie? W Totalbet to jest możliwe. Bukmacher udowodnił, że podąża za trendami panującymi w branży i stworzył promocję, dzieki której gracz otrzymuje dodatkowy procent wygranej, który wzrasta wraz z ilością meczów na kuponie.

Promocja aktywuje się na kuponach AKO, z co najmniej 4 zdarzeniami. Istotne jest, że wygraną podwyższają zdarzenia z kursem minimalnym 1.30. Maksymalny bonus za liczbę spotkań wynosu 113% i aktywuje się przy 30 meczach na kuponie, które spełniają warunki promocji.

JACKPOT w Totalbet na gry karciane

Lubisz zakłady na gry karciane? Totalbet przygotował promocję, w której możesz zgarnąć dodatkowe środki w wysokości nawet kilku tysięcy złotych. Aby odebrać Jackpota, nie trzeba nawet wygrać w danym rozdaniu – wystarczy wziąć udział w rozgrywce, w której wypadnie Jakcpot.

Bukmacher Totalbet proponuje trzy stopnie Jackpotów: MINI, MIDI i MEGA. Aby zgarnąć dwa pierwsze z nich, należy obstawiać zakłady w następujących grach karcianych: Poker Texas Hold’em, Blackjack i Wojna. Najwyższego Jackpota można ustrzelić wyłącznie w przypadku Pokera i Blackjacka. Minimalna stawka zakładów, które podlegają odebraniu konkretnego Jackpota wynoszą kolejno:

  • 1 zł w przypadku MINI Jackpota
  • 10 zł w przypadku MIDI Jackpota
  • 20 zł w przypadku MEGA Jackpota

Bonus urodzinowy

Jeśli posiadasz zweryfikowane konto na Totlabet i w historii konta dokonałeś depozytu no min. 10 zł, zaloguj się na konto gracza w swoje urodziny po godzinie 12:00! Na Twoim koncie gracza pojawi się freebet urodzinowy w wysokości 10 zł!

Oferta z kodem promocyjnym Totalbet

W ofercie Totalbet znajdziemy prawie 30 różnych dyscyplin sportowych. Rejestrując się z kodem promocyjnym i zgarniając bonus powitalny od Totalbet możesz postawić swoje środki nie tylko na najpopularniejsze dyscypliny sportowe, ale także na te bardziej niszowe, jak krykiet, unihokej czy badminton.

Ilość rynków na najpopularniejsze wydarzenia sportowe jest bardzo satysfakcjonująca. Oferta zakładów na żywo również zadowoli nawet najbardziej wymagającego gracza. Chcesz się przekonać? Zarejestruj się w mniej niż minutę, odbierz bonus i powalcz o wysoką wygraną, którą wypłacisz na konto główne.