Totolotek kod promocyjny 2023

  • Bonus King Size – wygrane wyższe o 66%
  • Rzetelna obsługa klienta
  • Prosta i przejrzysta strona WWW

Bonus od depozytu 100% do 500 zł

Totolotek należy do grona legalnych bukmacherów od kilku lat i stale powiększa swoją ofertę. Wszystko po to, aby nowi gracze, jak i stali wyjadacze zakładów bukmacherskich znaleźli coś dla siebie. Bukmacher wciąż urozmaica swoją ofertę bonusów, aby każdy gracz mógł zyskać więcej i więcej. Czy warto skusić się i grać z Totolotkiem? Czy warto się zarejestrować? Sprawdzamy, co Totolotek oferuje w ramach powitalnego pakietu.

Bonus na start – Totolotek

Każdy nowy gracz, który chce zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie z Totolotkiem, może liczyć na powitalną promocję. Wiadomo, że najlepszym prezentem są pieniądze, dlatego właśnie bukmacher oferuje bonus 500 złotych na dzień dobry.

Bonus 500 złotych na start

Jak dostać dodatkowe 500 złotych od Totolotka? Prosta sprawa! Klikasz nasz kod bonusowy, zakładasz konto gracza u bukmachera i wpłacasz depozyt (minimum 20 złotych). Koniec! Totolotek z automatu przydzieli ci bonusową kwotę w wysokości 100% Twojej wpłaty, ale do wysokości 500 złotych.

Czyli jeśli wpłacisz stawkę minimalną 20 zł, to drugie 20 zł dostaniesz w bonusie. Jeśli wpłacisz 500 zł jako pierwszy depozyt, Totolotek przypisze Ci maksymalną wartość bonusa, czyli przydzieli drugie 500 zł. Tym samym będziesz mieć aż 1000 złotych na zakłady.

Pamiętaj, że przydzielony bonus to nie jest kasa do wypłacenia jak w bankomacie, ale do zawierania zakładów bukmacherskich. Kwota depozytu wraz z przyznanym bonusem muszą być obrócone trzykrotnie, przy czym trzeba zagrać na kuponie z minimum 3 zdarzeniami, a kurs pojedynczego wydarzenia nie może być mniejszy niż 1,35.

Kod bonusowy Totolotek – jak odebrać?

Zdecydowałeś się na zakłady bukmacherskie z Totolotkiem? Kliknij nasz kod bonusowy Totolotek, a wówczas zgarniesz cały bonus. Dodatkowe 500 złotych to nie byle co, tym bardziej że warunki otrzymania środków są naprawdę niewygórowane w porównaniu do niektórych innych legalnych bukmacherów. Z kodem bonusowym zdobywasz dodatkową kasę na zakłady, a przecież o to chodzi wszystkim graczom, prawda?

Co jeszcze oferuje Totolotek?

Oferta promocyjna Totolotka to także inne bonusy, nie tylko dla nowych graczy. Jeśli liczysz na specjalną ofertę dla stałych graczy, to koniecznie zobacz, co Totolotek ma do zaoferowania.

Bonus King Size

Ile zdarzeń masz zwykle na kuponie? Tylko jedno? Hmm, to może pora pomyśleć o kuponach AKO z minimum 5 zdarzeniami. W Bonus King Size im więcej masz selekcji, tym wyższy jest przyznany bonus.

Jeśli na Twoim kuponie AKO obstawisz 5 wydarzeń i wygrasz, wówczas Totolotek przyzna ci bonus w wysokości 5%. 6 zdarzeń na kuponie daje bonus 10%, kupon z 7 zdarzeniami to szansa na 15% i tak dalej. Aż do mega kuponu AKO z 30 zdarzeniami, za który można otrzymać bonus w wysokości aż 66%.

Ważne w tej promocji jest to, aby zdarzenia miały kurs minimum 1,21. Jeśli choć jedno zdarzenie będzie miało niższy kurs – bonus nie przysługuje. Proste? Jeszcze jak!!

Zamknij kupon z Early Cash Out

Można powiedzieć, że to klasyka w ofertach legalnych bukmacherów, wobec czego Totolotek także ma swojej ofercie kupony z opcją Cash Out. Jak działa wcześniejsze zamknięcie kuponu?

Opcja Early Cash Out daje możliwość kontrolowania gry i wcześniejszej wypłaty z zakładów, w których wynik nie jest jeszcze rozstrzygnięty. Możesz wykorzystać zamknięcie kuponu przed rozstrzygnięciem, jeśli potencjalna wygrana jest wyższa od stawki zakładu oraz jeśli na kuponie nie masz nietrafionych typów.

To od Ciebie zależy, czy zamykasz kupon z Early Cash Out i bierzesz pewną wygraną, czy też podejmujesz ryzyko, czekasz i liczysz na większy pieniądz.

Bet Club Totolotek

Dla stałych graczy Totolotek przygotował specjalny program lojalnościowy Bet Club, w którym za każdy zakład bukmacher przyznaje punkty, które gromadzą się na koncie gracza. Aby uruchomić bonusy, trzeba zgromadzić minimum 5000 taki punktów.

Czy warto odebrać powitalne bonusy Totolotek?

Nowy gracz w Totolotku dostaje do 100% wartości pierwszego depozytu, maksymalnie 500 złotych. Czy to dużo, czy mało? Biorąc pod uwagę innych legalnych bukmacherów działających w Polsce, można powiedzieć, że to niezbyt wysoki bonus.

Ale jest i druga strona tego medalu – stosunkowo łatwe warunki jego odbioru. U innych bukmacherów zdarza się, że regulaminowe zapisy są tak rozbudowane, że trudno się połapać, jak odebrać promocję. W Totolotku jest to czytelne i proste.

Chcesz sprawdzić, jak się gra z Totolotkiem? Od tego jest nasz kod bonusowy, aby ułatwić ci zdobywanie powitalnych bonusów od bukmacherów!