Korea Południowa – Polska w Lidze Narodów kobiet: kursy i typy bukmacherskie (30.05.24)

Polskie siatkarki nie przegrały jeszcze meczu w tegorocznej Lidze Narodów! Swój udział w turnieju w teksańskim Arlington rozpoczęły od pokonania Serbek 3:1. W kolejnym starciu zmierzą się zaś z reprezentantkami Korei Południowej. Jakie kursy na czwartkowy pojedynek przygotował legalny bukmacher Superbet

Korea Południowa vs. Polska – wyniki w poprzednich meczach LN

W chwili, gdy piszemy nasz tekst, reprezentacja Polski zajmuje pierwsze miejsce w tabeli Ligi Narodów kobiet, mając na swoim koncie 15 punktów. Siatkarki znad Wisły w każdym ze swoich dotychczasowych meczów nie przegrały bowiem więcej niż jednego seta (z Serbią). Dzięki temu wyprzedzają nie tylko mające o jeden mecz na koncie (i przegraną) więcej Włoszki, ale też mogące pochwalić się kompletem zwycięstw w pięciu starciach Brazylijki, których bilans setów jest jednak gorszy (15:4) niż Polek. Jeśli zaś chodzi o Koreanki, w tabeli są one dopiero na 11. miejscu. W poprzednich meczach zdołały one bowiem pokonać jedynie Tajlandię, ulegając za to: Bułgarii, Dominikanie, Brazylii i Chinom. 

Kilka faktów przed meczem Korea Południowa – Polska

  1. Po raz ostatni siatkarki obu reprezentacji rywalizowały ze sobą we wrześniu 2023 r. podczas łódzkiego turnieju kwalifikacyjnego do IO w Paryżu. W czterech setach wygrały Polki. 
  2. W ostatniej partii wspomnianego wyżej starcia biało-czerwone zwyciężyły 25:9. 
  3. W trwającej edycji LN Koreanki ugrały zaledwie pięć setów. 

Korea Południowa – Polska: kursy bukmacherskie

TYPY

KURSY

BUKMACHER

Korea – Polska

11.0 – 1.01

Superbet

Liczba punktów – 127.5: poniżej/powyżej

1.90/1.80

Superbet

Liczba punktów zawodniczki – Alagierska Klaudia: poniżej/powyżej 6.5

1.80/1.90

Superbet

BONUS

3755 ZŁ
  • Freebet od pierwszej wpłaty do 200 PLN
  • Cashback do 3500 PLN
  • Freebet 35 PLN za pierwszy depozyt min. 50 PLN
  • Freebet 20 PLN za pobranie aplikacji

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Nasz typ na mecz Korea Południowa – Polska

Sądzimy, że to może być jeden z łatwiejszych meczów dla Polek w tegorocznej Lidze Narodów, dlatego z oferty Superbetu wybralibyśmy zakład: „Liczba punktów – poniżej 127.5” z kursem 1.90. Czy nasze przewidywania się sprawdzą?

Kiedy i gdzie oglądać mecz Korea Południowa – Polska w Lidze Narodów kobiet?

Mecz odbędzie się w czwartek (30.05.24) o godz. 19.30 czasu polskiego. Transmisję z wydarzenia pokaże Polsat i Polsat Sport 1. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy