Kostaryka – Paragwaj: kursy i typy bukmacherskie (03.07.24)

Kostaryka czy Paragwaj – kto okaże się lepszy w jednym z dwóch kończących fazę grupową Copa America 2024 starć? Pierwsza z wymienionych drużyn wciąż ma teoretyczne szanse na awans do ćwierćfinału, ale w praktyce jego wywalczenie będzie bardzo trudne. Dopóki jednak piłka w grze, wszystko może się zdarzyć. Sprawdź kursy bukmachera Betcris na środowe spotkanie! 

Kostaryka vs. Paragwaj – pożegnanie obu drużyn z turniejem?

Z zerowym dorobkiem punktowym Paragwaj na pewno żegna się po swoim trzecim meczu podczas CA 2024 z turniejem. Teoretyczne szanse na pozostanie w nim ma z kolei Kostaryka. Problem jednak w tym, że jeśli nawet wygra ona swój mecz, a Brazylia ulegnie Kolumbii, to i tak niemal na 100% nie wystąpi w ćwierćfinale. Jej bilans bramkowy wynosi bowiem obecnie -3, a więc jest dużo słabszy od tego, który posiadają „Kanarkowi” (+3). A z racji tego, że to właśnie on decyduje w pierwszej kolejności o awansie z grupy w sytuacji, gdy co najmniej dwa zespoły mają tyle samo punktów, Kostarykanie chyba sami nie wierzą, że mogliby wyprzedzić Brazylię… 

Co warto wiedzieć przed meczem Kostaryka – Paragwaj?

  1. W środę czeka nas 10. mecz tych drużyn. W poprzednich dziewięciu trzy razy padł remis, a oba zespoły zanotowały po trzy zwycięstwa. 
  2. Poprzednie dwa starcia Kostaryki z Paragwajem zakończyły się bezbramkowym remisem. 
  3. W dotychczasowych spotkaniach Kostarykanów z Paragwajczykami nigdy nie padły więcej niż trzy gole. 

BONUS

1400 ZŁ
  • Cashback 100% po 1. depozycie do 400 zł
  • Cashback 50% po 2. depozycie do 500 zł
  • Cashback 50% po 3. depozycie do 500 zł

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Kostaryka – Paragwaj: kursy bukmacherskie

TYPY NA MECZ

KURSY

BUKMACHER

Kostaryka – Paragwaj

3.80 – 3.20 – 2.11

Betcris

Liczba goli – 2.5: poniżej/powyżej1.55/2.40

Betcris

Obie drużyny strzelą: tak/nie2.10/1.73

Betcris

Kostaryka – Paragwaj: typy

Nie wierzymy w to, by Kostaryka była w stanie wygrać odpowiednią dużą różnicą goli, by wyrzucić Brazylię z turnieju. Nie jesteśmy nawet pewni, czy zdoła pokonać Paragwaj. Z oferty Betcris wybieramy więc zakład: – Liczba goli – poniżej 2.5” z kursem 1.55, kierując się przede wszystkim niedużą liczbą bramek w większości dotychczasowych spotkań tych drużyn. 

Kiedy i gdzie oglądać mecz Kostaryka – Paragwaj?

Mecz rozpocznie się w środę (3 lipca 2024) o godz. 03.00. Transmisję z wydarzenia pokaże Viaplay.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy