KSW 95: kursy i typy bukmacherskie (07.06.24)

Na co dzień preferujesz oglądanie sportów walki kosztem piłki nożnej? W takim razie mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! W najbliższy piątek odbędzie się nie tylko towarzyski mecz Polski z Ukrainą, ale też gala KSW 95. Podczas wydarzenia w olsztyńskiej Hali Urania swoje umiejętnością zaprezentuje 18 zawodników. Co więcej, będzie można zobaczyć aż dwa starcia o pas mistrzowski. Poniżej sprawdzisz pełną kartę walk oraz nasze typy na najciekawsze pojedynki. 

KSW 95 – pełna karta walk

Karta główna:

77.1 kg: Dawid Kuczmarski (5-0) – Morgann Gbolou (4-2)

93 kg: Michał Dreczkowski (4-0) – Stevan Jarić (4-1)

83.9 kg: Krystian Bielski (9-6) – Borys Dzikowski (3-1)

61.2 kg: Patryk Surdyn (7-4) – Shamad Erzanukaev (2-0)

77.1 kg: Adrian Zieliński (24-13) – Oskar Szczepaniak (6-1)

77.1 kg: Brian Hooi (19-11) – Tymoteusz Łopaczyk (11-3)

70.3 kg: Roman Szymański (17-8) – Marcin Held (28-10)

Co-Main Event:

120.2 kg: Phil De Fries (24-6) – Augusto Sakai (16-5-1) – o pas

Walka wieczoru:

61.2 kg: Jakub Wikłacz (15-3-2) – Sebastian Przybysz (12-3-1) – o pas

BONUS

3755 ZŁ
  • Freebet od pierwszej wpłaty do 200 PLN
  • Cashback do 3500 PLN
  • Freebet 35 PLN za pierwszy depozyt min. 50 PLN
  • Freebet 20 PLN za pobranie aplikacji

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

KSW 95 – kto powalczy o pas?

Jak już wspomnieliśmy na początku, w piątkowy wieczór w Olsztynie czekają nas dwie walki o pas. W pierwszej z nich naprzeciw siebie staną Anglik Phil de Fries oraz Brazylijczyk Augusto Sakai. Panowie powalczą o mistrzostwo w wadze ciężkiej, którego posiadaczem jest zawodnik z Wysp Brytyjskich. Dla byłego fightera UFC nadchodzące starcie będzie już 11 dla KSW. Z poprzednich zawsze wychodził zwycięsko, ale w piątek czeka go ponowie trudne zadanie. Sakai także ma za sobą pojedynki w najlepszej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie. W KSW dopiero jednak zadebiutuje. Czy kilka lat młodszy i znacznie lżejszy Brazylijczyk wykorzysta swoje atuty w starciu z de Friesem? Czy może to właśnie Anglik zrobi lepszy pożytek ze swoich?

Stawką walki wieczoru Wikłacz – Przybysz będzie również pas mistrzowski, ale w wadze koguciej, który od pewnego czasu znajduje się w posiadaniu pierwszego z wyżej wymienionych. Popularny „Masa” nie przegrał żadnej ze swoich sześciu walk. Jego rywal nie jest jednak anonimowym zawodnikiem. „Sebić”, podobnie do Wikłacza, ma na koncie trzy porażki w profesjonalnej karierze, ale – w odróżnieniu od młodszego przeciwnika – nigdy nie przegrał przed czasem. Ponadto Przybysz ma na swoim koncie kilka zwycięstw w wyniku KO, a jego rywal wciąż czeka, aż zdoła w ten sposób zwyciężyć. Czy dojdzie do tego już w piątek? 

Nasze typy na walki mistrzowskie

Naszym zdaniem z walki de Fries – Sakai zwycięsko wyjdzie obrońca pasa (kurs 1.40). Jest on bowiem dużo cięższy, więc Brazylijczykowi trudno będzie wygrać przed czasem. Poza tym powinien mieć duże problemy, gdy walka zostanie sprowadzona do parteru. Jeśli zaś chodzi o pojedynek wieczoru, stawiamy na wygraną Przybysza w już piątym (!) starciu z Wikłaczem (3.40). Niewykluczone, że dokonałby tego w poprzednim starciu, jednak przeszkodziło mu w tym nielegalne kopnięcie „Masy”, w wyniku którego „Sebić” nie był w stanie kontynuować pojedynku. 

Pełną ofertę kursową Superbetu na galę KSW 95 znajdziesz tutaj

Kiedy gala KSW 95?

Gala KSW 95 rozpocznie się w piątek (7 czerwca) o godz. 19.00. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy