Lucia Bronzetti - Magdalena Fręch: kursy i typy bukmacherskie (17.06.2024)

Magdalena Fręch rozpoczyna kolejny turniej WTA na kortach trawiastych – tym razem w Birmingham. Pierwszą rywalką Polki będzie Lucia Bronzetti. Czy znajdująca się wyżej w rankingu WTA Polka zdoła pokonać włoską zawodniczkę? Sprawdź, co sądzą na ten temat analitycy legalnego bukmachera LV BET. 

Bronzetti vs. Fręch – aktualna forma

W zeszłym tygodniu Fręch również rywalizowała na kortach trawiastych i także w Wielkiej Brytanii. W turnieju w Nottingham rozegrała trzy spotkania, docierając do ćwierćfinału. W drodze do niego najpierw pokonała Japonkę Hibino w dwóch, a następnie Niemkę Marię w trzech setach. Starcie z Katie Boulter zakończyło się jednak porażką 0:2.

Jeśli zaś chodzi o Bronzetti, po French Open, w którym rozegrała zaledwie jeden mecz, ulegając Naomi Osace w 1/64 finału, zaliczyła dotąd tylko jedno spotkanie – w Challengerze we włoskim Bari. W nim lepsza okazała się Ukrainka Soboleva. 

BONUS

2135 ZŁ
  • Bonus do 2000 zł
  • 25zl bonus (tylko z Naszym kodem!)
  • 20 zł Cashback na aplikacje, 20 zł bonus bez depozytu
  • 50 zł + 20 zł – dodatkowe bonusy do zebrania
  • graj przez 33 dni bez podatku

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Bronzetti - Fręch: H2H

Do tej pory obie zawodniczki stanęły naprzeciw siebie tylko raz, i to całkiem niedawno, bo w marcu tego roku. W 1/64 finału Indian Wells górą była Włoszka, która pokonała Fręch w dwóch setach (6:2, 6:4). Tym razem jednak pojedynek odbędzie się na innej – trawiastej – nawierzchni, co może zadziałać na korzyść polskiej zawodniczki, który z dobrej strony pokazała się w poprzednim tygodniu w Nottingham. 

Bronzetti – Fręch: kursy

TYPY NA BRONZETTI – FRĘCH

KURSY NA BRONZETTI – FRĘCH

BUKMACHER

Lucia Bronzetti – Magdalena Fręch

3.3 – 1.47

LV BET

Powyżej 19.5 gemów w meczu 1.5

LV BET

Fręch wygra w dwóch setach 2.05

LV BET

Bronzetii – Fręch: typy

Zdecydowaną faworytką meczu jest Polka, która według nas wygra poniedziałkowe starcie. W ostatnim czasie prezentuje bowiem lepszą formę i wydaje się, że lepiej radzi sobie z grą na trawie. Poza tym Włoszka ma za sobą trzy kolejne przegrane, co nie najlepiej świadczy o jej aktualnej dyspozycji. 

Bronzetti – Fręch: kiedy mecz?

Mecz Bronzetti – Fręch rozpocznie się w poniedziałek (17 czerwca) najwcześniej o godzinie 12:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy