LV BET Opinie

Bonus od II depozytów do 3000 zł, cashback do 333 zł i 20 zł za rejestrację

LV BET jest znanym w Polsce bukmacherem, który na rynku zakładów sportowych działa już jakiś czas. Zdążył zdobyć grono wiernych graczy, ale bukmacher z pewnością liczy na nowych użytkowników. Może uda się przeciągnąć kogoś z konkurencji? Jeśli zastanawiasz się, czy skusić się na ofertę LV BET, zobacz naszą opinię o tym legalnym bukmacherze.

Bonus powitalny LV BET

Oferta dla nowych graczy robi wrażenie, jeśli spojrzy się na wartość powitalnego bonusa LV BET. Pakiet na dzień dobry to bowiem aż 3333 zł do wyciągnięcia w ramach trzech bonusów. Pierwszym z nich jest 1500 zł od pierwszego depozytu, drugim – kolejne 1500 złotych od drugiej wpłaty, a na zakończenie jeszcze zakład bez ryzyka o wartości 333 zł. Wydaje się, że lepszej oferty nie da się zrobić, prawda?

1500 zł na pierwszy depozyt

LV BET w ramach pierwszego bonusa dla nowych graczy dokłada 100% wartości pierwszej wpłaty, maksymalnie 1500 zł. Cała pula (Twoja wpłata plus środki LV BET) lądują później na specjalnym bonusowym koncie, a Ty musisz nimi czterokrotnie obrócić. Minimalny kurs to 1.75, a dodatkowo zakłady nie mogą pochodzić np. z oferty sportów wirtualnych.

Dodatkowe 1500 zł od drugiej wpłaty

Żeby nowy gracz mógł w pełni poczuć ofertę LV BET, bukmacher dokłada także środki do drugiego depozytu. Tym razem to równowartość 50% wpłaty gracza, ale kwota maksymalna jest bez zmian – 1500 złotych. W tym drugim bonusie zgromadzonymi środkami trzeba obrócić trzy razy po kursie co najmniej 1.75. Podobnie jak wcześniej, także istnieją ograniczenia, z jakiej oferty mają pochodzić obstawiane zdarzenia.

Zakład bez ryzyka LV BET

Ostatnim bonusem w ramach powitalnego pakietu jest klasyczny zakład bez ryzyka. Uruchamiany jest on przy trzeciej wpłacie depozytu, a maksymalny bonus, jaki można dostać, wynosi 333,3 zł. W przypadku błędnego typowania odzyskasz postawioną stawkę jako typowy cashback (do wysokości 333,3 zł). Zwróconą kasą musisz obrócić raz po kursie min. 1.75 i tylko na zakładach z oferty sportowej.

Dodatkowe bonusy na start od LV BET

Oprócz powitalnego pakietu 3333 zł bukmacher ma także trzy extra bonusy dla nowych graczy. Są to: freebet 20 zł, gra bez podatku oraz dodatkowa kasa na gry wirtualne.

Freebet 20 zł

Po rejestracji LV BET przyznaje bonusowe 1 zł z mnożnikiem x20. Bonus można wykorzystać tylko na kuponie kombi z minimum 3 zdarzeniami o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25. Aktywacja bonusa oznacza pomnożenie kursu całkowitego kuponu razy 20.

Jeśli bonusowy kupon Ci wejdzie, to wygraną musisz obrócić 2 razy po kursie minimum 2.0, na zakład 3-drogowy (to taki rodzaj, w którym są możliwe co najmniej trzy niezależne możliwe zakończenia). W przypadku kuponu typu Kombi przynajmniej jedna selekcja to zakład 3-drogowy z kursem minimalnym 1.50.

Zbijamy podatek

LV BET daje nowym graczom również możliwość grania 14 dni bez podatku. Jeśli kupon zawiera minimum 3 zdarzenia z kursem całkowitym nie mniejszym niż 2.40, to wówczas wskaźnik 0.88 podwyższany jest do 1.00.

600 zł na Gry & Wirtualki w LV BET

W ramach bonusa bukmacher przyznaje nowy graczom 100% do wpłaconego depozytu, maksymalnie do kwoty 600 zł. Wpłacony depozyt wraz z przyznanym bonusem trafia na specjalne konto bonusowa, a Ty musisz 6 razy obrócić nimi po minimalnym kursie 1.50 (wyłącznie w ramach oferty Sportów Wirtualnych oraz Gier).

Jaka jest nasza opinia o ofercie powitalnej LV BET?

Naszym zdaniem plusem oferty dla nowych graczy w LV BET jest wysokość środków do zgarnięcia. Nie każdy legalny bukmacher działający w Polsce daje takie bonusy, więc na pewno jest się nad czym zastanawiać. W ramach powitalnego pakietu można dostać nawet 3333 zł, a oprócz tego są jeszcze dodatkowe niespodzianki na start.

Niestety minusem są zasady odbioru bonusów. Kryteria dotyczące ilości zdarzeń, kursów czy wymóg nawet sześciokrotnego obrotu mogą odstraszyć niedoświadczonych graczy. Szczegółowo opisaliśmy te zasady prezentując nasz kod bonusowy LV BET.
Jeśli jednak masz trochę doświadczenia w zakładach bukmacherskich i nie zniechęca się fakt, że musisz pilnować regulaminów, aby odebrać spore bonusy, to oferta LV BET jest dla Ciebie. Łap nasz kod, przejrzyj zasady i zyskaj niezłą kasę.

Kursy i zakłady w LV BET – opinia

W ofercie LV BET znajdziemy przede wszystkim powszechnie znane dyscypliny sportu. Oprócz piłki nożnej czy koszykówki zakłady można zawierać także na Formułę 1, czy MMA/Kick-boxing. Nie brakuje także nietypowych wydarzeń takich jak na przykład rozgrywki footballu australijskiego czy krykieta.

Kursy LV BET również nie odbiegają znacząco od tego, co proponują inni legalni bukmacherzy. Zobaczmy to na przykładzie – pierwsza kolejka Ligi Mistrzów i mecz PSG kontra Juventus.

  • Jeśli chcesz zagrać z LV BET, to kurs wygląda następująco: 1.4/ 5.1/ 7
  • W STS kurs na to spotkanie wygląda następująco: 1.44/ 4.85/ 6.25
  • Natomiast Fuksiarz oferuje możliwość grania po kursie: 1.43/ 4.90/ 6.40

O ile oferta na wygraną faworyta jest praktycznie taka sama, jak u innych bukmacherów, o tyle obstawienie zakładu X lub 2 w przypadku LV BET daje szansę na nieco wyższą wygraną.

Wg nas oferta zakładów LV BET i kursów jest dobra i wielu graczy z łatwością znajdzie coś dla siebie – albo spośród typowych dyscyplin sportowych, albo z rozrywek niszowych. Warto zwrócić uwagę także na bogatą ofertę esportu i gier wirtualnych.

Bet Builder LV BET

Nie można nie wspomnieć także o specjalnym narzędziu LV BET – Bet Builder. Jeśli znudziły Ci się standardowe zakłady oferowane przez bukmacherów, to zbuduje je po swojemu. Bet Builder pozwala łączyć na jednym kuponie kilka zdarzeń z tego samego wydarzenia, dzięki czemu jest dużo bardziej elastyczny niż klasyczna oferta.

Naszym zdaniem to bardzo ciekawe narzędzie dla graczy, którzy oczekują od legalnego bukmachera czegoś więcej, niż tylko zwykłego obstawiania zakładów.

Player Bets od LV BET

Jeśli normalne zakłady to za mało, ba!, nawet Bet Builder Ci nie wystarcza, to LV BET ma dla Ciebie kolejną niespodziankę. Player Bets pozwala obstawiać statystyki poszczególnych graczy w wydarzeniu. Chcesz obstawić, ile asyst w meczu będzie miał rozgrywający? A może czy boiskowy brutal wyleci z boiska po dwóch żółtych kartkach?

Player Bet od LV BET to bardzo ciekawe narzędzie, które mocno rozbudowuje ofertę bukmachera. Dla wielu graczy możliwość budowania takich zakładów może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Pozostała oferta bonusowa LV BET

Bukmacher taki jak LV BET nie mógł pominąć w swojej ofercie jednego z najbardziej sprawdzonych produktów w świecie zakładów, czyli zakładów z opcją cash-out, które dają możliwość rozliczenia kuponu przed zakończeniem obstawionych zdarzeń.
Jest także ekstra kurs LV Kombi Boost, w którym im więcej masz selekcji na kuponie, tym wyższy dostajesz boost kursu całkowitego. Przy co najmniej trzynastu obstawionych zdarzeniach na kuponie, mnożnik kursu to aż 1.75.

Inną ciekawą promocją jest 30 złotych w Player Bets LV BET. Jeśli stawka zakładu wyniesie minimum 30 złotych i dotyczy zdarzenia, które kończy się tego samego dnia, to w przypadku przegranej, następnego dnia otrzymasz zwrot obstawionej stawki. Ale uwaga – promocja działa tylko w piątki, soboty i niedziele.

Bezpieczny kupon od 4 selekcji to promocja, w której można wziąć udział w każdy poniedziałek. Obstawiasz kupon z minimum 4 zdarzeniami za co najmniej 20 złotych i gdy jeden z typów okaże się nietrafiony, to wówczas możesz liczyć na zwrot do 50 złotych.

Kolejna z promocji LV BET to “25 zł czy 50 zł”, do której można się zapisać również co poniedziałek, a wysokość zwrotu zależy wpłaconego depozytu. I tak – gdy zdeponujesz minimum 50 złotych, a następnie postawisz zakład o takiej samej minimalnej stawce, który okaże się przegrany, dostaniesz zwrot 25 złotych. Z kolei 50 zł przysługuje za depozyt minimum 100 zł lub więcej, a następnie za zakład o stawce minimalnej 100 zł – w przypadku porażki, masz bonusowy zwrot.

Promocyjny bonus na rozgrywki CS:GO, SC, COD, Fifa i inne, czyli 100 zł za Esports, to następny z promocyjnych produktów LV BET. Od czwartku do środy trzeba obróci co najmniej 500 złotych na zakładach AKO z wydarzeń e-sport po kursie minimum 1.75, by na Twoim koncie pojawiło się nawet 100 złotych na kolejne zakłady.

LV BET mocno stawia na wirtualne rozgrywki, dlatego proponuje też “Dwie Dychy na sporty wirtualne”. Graj przez tydzień za minimum 100 złotych na zakładach z oferty sportów wirtualnych, a dostaniesz bonusowe 20 złotych na kolejne zakłady w ramach tych rozgrywek.

Karnetowicze klubów sportowych, których sponsorem jest bukmacher LV BET, mogą liczyć na dodatkową promocję – extra 50 zł za karnet na zakłady w LV BET.

Bonusowy Gruby Kupon to nic innego, jak specjalne wydarzenia ze świata sportu, na które LV BET podbija kurs. To świetna okazja, aby zagrać o większe pieniądze.

Naszym zdaniem oferta bonusów LV BET jest bogata i wyróżnia się na rynku, szczególnie jeśli chodzi o gry wirtualne. Co prawda uzyskanie bonusów wiąże się z wieloma warunkami, które trzeba wypełnić (minimalny obrót, minimalny kurs), jednak nawet pomimo tych wymogów bonusy LV BET trzeba ocenić pozytywnie.

Aplikacja mobilna i strona www

Wspomnieliśmy, że LV BET mocno stawia na rozgrywki wirtualne i esport, trudno więc, aby aplikacja mobilna i strona www bukmachera nie były dopracowane. Zarówno po apce, jak i po stronie nawiguje się łatwo, przyjemnie i bezproblemowo. Oferta zakładów jest czytelna i przejrzysta, nie ma też żadnych trudności ze znalezieniem promocji i bonusów. Samo stawianie zakładów, czy to na www, czy w apce, jest proste i nieskomplikowane.
My oceniamy oba rozwiązania bardzo dobrze – jest w nich wszystko to, czego oczekują gracze od profesjonalnego bukmachera.

Podsumowanie i opinia o LV BET

Wg nas oferta LV BET zasługuje na uznanie i warto ją dobrze przeanalizować. Świetnie wypada Bet Builder i Player Bet, dzięki którym stawianie zakładów ma dodatkowy smaczek. Oferta podstawowa także jest poprawna, nie odbiega w żaden sposób od tego, co można znaleźć u innych legalnych bukmacherów działających w Polsce.

Wielu graczy zwraca szczególną uwagę na ofertę bonusów i promocji – LV BET jest w tym zakresie nieco trudny do oceny. Choć wartość korzyści jest naprawdę imponująca (choćby powitalne 3333 złotych), to jednak istnieje sporo regulaminowych warunków, które trzeba wypełnić, aby te bonusy zgarnąć. Jeśli więc chcesz grać z LV BET, pamiętaj przeczytać regulamin każdej z promocji.

Zacznij jednak od naszego kodu bonusowego LV BET, z którym łatwo zarejestrujesz się u bukmachera i złapiesz powitalne bonusy.