Magda Linette – Anastazja Pawluczenkowa: kursy i typy bukmacherskie (24.06.2024)

Turniej WTA w Eastbourne będzie dla Magdy Linette przed rozpoczynającym się za kilka dni WImbledonem. Jak Polka poradzi sobie w nim i czy pokona pierwszą przeszkodę na swojej drodze w postaci Anastazji Pawluczenkowej? Sprawdź, jakie kury na poniedziałkowe spotkanie ma do zaoferowania legalny bukmacher ETOTO!

Linette vs. Pawluczenkowa – co warto wiedzieć?

Linette zagra w Eastoburne, ponieważ pomyślnie przebrnęła kwalifikacje do tego turnieju, pokonując dwie rywalki. Najpierw w dwóch setach pokonała Chinkę Yafan Wang, a następnie w stosunku 2:1 okazała się lepsza od Brytyjki Ranah Akua Stoiber. Pawluczenkowa nie musiała rywalizować w eliminacjach, lecz warto wiedzieć, że jej starcie z Magdą będzie dopiero pierwszym od French Open. Przypomnijmy, że 25. obecnie zawodniczka rankingu WTA rozegrała w tym wielkoszlemowym turnieju dwa mecze, czyli tylko jeden więcej niż Linette. 

BONUS

777 ZŁ
  • Bonus 100% do 200 zł i Freebet 20 zł
  • Bonus 100% do 200 zł i Freebet 20 zł
  • Bonus 100% do 300 zł i Freebet 37 zł

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Linette – Pawluczenkowa: H2H

Poniedziałkowe starcie Linette z Pawluczenkową będzie ich czwartym w historii profesjonalnego tenisa. Wszystkie poprzednie wygrała Rosjanka, choć warto wziąć pod uwagę fakt, że nigdy dotąd panie nie rywalizowały ze sobą na korcie trawiastym. Co więcej, dla Anastazji mecz z Polką będzie dopiero pierwszym w tym roku na tego typu nawierzchni. 

W poprzednich meczach Magdy z Pawluczenkową ani razu nie musiały one walczyć ze sobą w tie-breaku, a każdy z pojedynków zakończył się w dwóch setach. W 2016 r. Rosjanka wygrała 6:0, 6:3, trzy lata później 6:4, 6:3, a ostatnio (2023) 6:3, 6:2. 

Linette – Pawluczenkowa: kursy

TYPY LINETTE – PAWLUCZENKOWA

KURSY LINETTE – PAWLUCZENKOWA

BUKMACHER

Magda Linette – Anastazja Pawluczenkowa

2.14 – 1.77

ETOTO

Powyżej 2.5 seta w meczu 2.47

ETOTO

Linette wygra w dwóch setach 3.35

ETOTO

Linette – Pawluczenkowa: typy

Choć historia przemawia na korzyść Pawluczenkowej, nie obstawilibyśmy jej wygranej z Magdą, ponieważ to właśnie z nią rozegra dopiero pierwszy mecz na trawie w tym roku. W zamian z oferty ETOTO wybieramy zakład: „Powyżej 2.5 seta w meczu” z kursem 2.47. Liczymy bowiem na to, że jeśli Magda ponownie przegra z Rosjanką, będzie przynajmniej w stanie po raz pierwszy ugrać z nią choćby seta – zwłaszcza pierwszego, w którym jej rywalka może mieć problemy z „czuciem” trawiastego kortu.  

Kiedy gra Magda Linette?

Mecz Linette – Pawluczenkowa rozpocznie się w poniedziałek (24 czerwca) najwcześniej o godz. 12.00. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy

Argentyna – Kolumbia: kursy i typy bukmacherskie (15.07.24)