Magda Linette – Elina Svitolina: kursy i typy bukmacherskie (02.07.24)

Czy Magda Linette zdoła awansować do drugiej rundy Wimbledonu 2024? Już na samym starcie turnieju zmierzy się z bardzo wymagającą Eliną Svitoliną, która w jego poprzedniej edycji wyeliminowała Igę Świątek, docierając do półfinału. Sprawdź, jakie kursy bukmacherskie na polsko-ukraińskie starcie przygotował Fuksiarz! 

Linette vs. Sivtolina – H2H

Elina Svitolina to doświadczona zawodniczka z kilkunastoma wygranymi turniejami rangi WTA na koncie. Poza tym dobrze czuje się w grze na kortach trawiastych, co oznacza, że przed Magdą bardzo trudne zadanie. Jeżeli jednak Polce udałoby się mu sprostać, przed kolejnym starciem w Wimbledonie mogłaby poczuć się bardziej pewna siebie. Rok temu dotarła do trzeciej rundy turnieju, dlatego na pewno liczy na co najmniej powtórzenie wyniku. Najpierw jednak musi pokonać Svitolinę, by później mieć możliwość powalczenia o 1/16 finału ze zwyciężczynią starcia Golubic – Niemeier. 

Do tej pory Linette i Svitolina grały ze sobą trzy razy, a bilans ich spotkań to 2:1 na korzyść Ukrainki. Zwyciężyła ona z Magdą we French Open w 2017 roku i dwa lata później w Strasburgu. Zawodniczka rodem z Poznania swoją jedyną wygraną z Eliną odnotowała zaś… w Wimbledonie w 2021 r. Ciekawostką może być fakt, że każdy z meczów tych zawodniczek zakończył się w dwóch setach. 

BONUS

260 ZŁ
  • Zakład bez ryzyka do 50 zł bez obrotu
  • Cashback bez limitu do 200 zł
  • Freebet 10 zł w aplikacji za samą rejestrację!

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Magda Linette – Elina Svitolina: kursy bukmacherskie

TYPY NA LINETTE

KURSY

BUKMACHER

Magda Linette – Elina Svitolina

3.00 – 1.38

Fuksiarz

Poniżej 2.5 seta w meczu 1.45

Fuksiarz

Magda Linette wygra w dwóch setach 5.20

Fuksiarz

Linette – Svitolina: typy

Według nas górą, niestety, będzie Svitolina. To bardzo solidna zawodniczka, potrafiąca rywalizować na trawie z najlepszymi, co udowodniła m.in. w zeszłym roku, wygrywając ze Świątek. Linette powinna jednak postawić się Ukraince, ponieważ też całkiem dobrze wypada w starciach rozgrywanych na trawie. Dlatego nie przewidujemy łatwej wygranej Eliny, lecz po wyrównanej walce. 

Kiedy gra Magda Linette?

Mecz Linette – Svitolina rozpocznie się planowo we wtorek (2 lipca 2024) najwcześniej o godz. 12.00. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy

Argentyna – Kolumbia: kursy i typy bukmacherskie (15.07.24)