Magdalena Fręch – Beatriz Haddad Maia: kursy i typy bukmacherskie (02.07.24)

Magdalena Fręch to jedna z trzech Polek biorących udział w grze singlowej w Wimbledonie. Jej pierwszą przeciwniczką będzie Beatriz Haddad Maia. Kto okaże się lepszy w zaplanowanym na wtorek starciu zawodniczki znad Wisły i z reprezentantki Brazylii? Sprawdzamy kursy Fuksiarza – legalnego bukmachera oferującego 260 PLN bonusu swoim nowym graczom.  

Fręch vs. Haddad Maia – H2H

Przed Wimbledonem Fręch wzięła udział w trzech turniejach na kortach trawiastych. W Nottingham dotarła do ćwierćfinału, a w Birmingham i Eastbourne odpadła już w pierwszej rundzie. Forma polskiej zawodniczki nie wydaje się zatem wysoka, choć Haddad Maia także nie zachwyca. Brazylijka niedawno występowała w Berlinie, gdzie miała jednak okazję rozegrać tylko jedno spotkanie. W Bad Homburg poszło jej lepiej, ale nieznacznie, ponieważ tam rozegrała tylko jeden mecz więcej. 

Jeśli chodzi o historię pojedynków Fręch z Haddad Maią, warto wiedzieć, że nie jest ona długa. Zawodniczki rywalizowały ze sobą dotąd dwukrotnie, a Polka nie była w stanie pokonać 20. obecnie rakiety świata ani razu. Najpierw uległa jej w 2022 roku na trawie w Birmingham, a rok później na twardej nawierzchni w Montrealu. A zatem do trzech razy sztuka? Nie mielibyśmy nic przeciwko. 

BONUS

260 ZŁ
  • Zakład bez ryzyka do 50 zł bez obrotu
  • Cashback bez limitu do 200 zł
  • Freebet 10 zł w aplikacji za samą rejestrację!

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Magdalena Fręch – Beatriz Haddad Maia: kursy bukmacherskie

TYPY NA FRĘCH

KURSY

BUKMACHER

Fręch – Haddad Maia

2.60 – 1.48

Fuksiarz

Poniżej 2.5 seta w meczu 1.47

Fuksiarz

Magdalena Fręch wygra w dwóch setach 4.50

Fuksiarz

Fręch – Haddad Maia: typy

Obstawiamy wygraną Brazylijki, która jest nie tylko wyżej w rankingu WTA (Polka zajmuje 56. pozycję), ale też w przeszłości wygrywała już z Fręch – także na trawie. Poza tym nasza rodaczka nie czuje się najlepiej w grze na tej nawierzchni, ponieważ sprzyja ona preferującym ofensywny styl gry zawodnikom i zawodniczkom. Magdalena zaś słynie przede wszystkim z defensywnego podejścia do rywalizacji z kolejnymi rywalkami. 

Kiedy gra Magdalena Fręch?

Mecz Fręch – Haddad Maia rozpocznie się planowo we wtorek (2 lipca 2024) najwcześniej o godz. 12.00. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy

Polska – Japonia w siatkówce kobiet: kursy i typy bukmacherskie (28.07.24)