Meksyk – Brazylia: kursy i typy bukmacherskie (09.06.24)

Meksyk i Brazylia to reprezentacje, których bezpośrednie starcia zawsze budzą duże emocje. Nic więc dziwnego, że ich nadchodzący mecz towarzyski cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród obywateli wspomnianych krajów. A jakie kursy na zwycięstwo obu drużyn ma do zaproponowania legalny bukmacher Go+bet? Sprawdźmy. 

Meksyk vs. Brazylia – sprawdzian formy przed Copa America

Meksyk i Brazylia z wiadomego powodu nie wystąpią na EURO 2024, ale pod koniec czerwca rozpoczną swój udział w innym turnieju piłkarskim – Copa America. Można być zatem pewnym, że selekcjonerzy i zawodnicy obu reprezentacji poważnie podejdą do niedzielnego sparingu, którego wynik powinien sporo powiedzieć na temat formy „El Tri” i „Canarinhos”. Dla Meksyku będzie to już trzeci mecz towarzyski w tym miesiącu. W pierwszym wygrał on 1:0 z Boliwią, a w drugim poległ aż 0:4 z Urugwajem. Brazylijczycy zaś zaprezentują się narodowych barwach dopiero pierwszy raz od marca, kiedy towarzysko zwyciężyli z Anglią i zremisowali z Hiszpanią. 

BONUS

220 ZŁ
  • 200 zł bonus 100% od pierwszej wpłaty
  • 20 zł bonus bez depozytu

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Meksyk – Brazylia: kursy bukmacherskie

TYPY NA MECZ

KURSY

BUKMACHER

Meksyk – Brazylia

6.00 – 3.84 – 1.60

Go+bet

Liczba goli – 2.5: poniżej/powyżej1.91/1.79

Go+bet

Obie drużyny strzelą: tak/nie1.79/1.91

Go+bet

Nasz typ na mecz Meksyk – Brazylia

Po blamażu w meczu z Urugwajem Meksyk na pewno postara się zatrzeć złe wrażenie, które po sobie pozostawił. Czy jednak uda mu się to zrobić w starciu z Brazylią? Naszym zdaniem niekoniecznie. Obstawiamy, że to „Kanarkowi” będą górą, ponieważ dysponują znacznie lepszą kadrą. 

Kiedy mecz Meksyk – Brazylia?

Mecz rozpocznie się w niedzielę (9 czerwca 2024) o godz. 2.30. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy