Meksyk – Ekwador: kursy i typy bukmacherskie (01.07.24)

Starcie Meksyku z Ekwadorem powinno być jednym z najciekawszych w trzeciej kolejce spotkań grupowych Copa America 2024. Oba zespoły mają bowiem po trzy punkty i któraś z nich na pewno awansuje razem z pewną pierwszego miejsca w grupie Wenezuelą do fazy pucharowej. Kto jednak dokona tej sztuki? Sprawdzamy kursy legalnego bukmachera Betcris, który swoim nowym graczom oferuje bonus powitalny o wartości nawet 1400 PLN! 

Meksyk vs. Ekwador – kto pożegna się z turniejem?

Drużyny Meksyku i Ekwadoru łączy fakt, że zdołały pokonać Jamajkę, ulegając jednak Wenezueli. Miejsce bezpośrednio za jej plecami zajmuje obecnie grupowy rywal Polaków na MŚ 2006, mając nieznacznie lepszy bilans bramkowy niż rodacy pięknej Salmy Hayek. Jeśli więc w ich starciu padnie remis, z turniejem pożegnają się Meksykanie. To oni powinni zatem wykazać więcej chęci do atakowania bramki rywala, który co prawda często strzela podczas CA, ale też traci sporo bramek.  

Co warto wiedzieć przed meczem Meksyk – Ekwador?

  1. Meksyk wygrał aż 17 z poprzednich 26 meczów z Ekwadorem. 
  2. W żadnym z 10 poprzednich starć z udziałem Meksyku nie padł remis. 
  3. Biorąc pod uwagę pięć ostatnich spotkań Ekwadoru, okazuje się, że tylko w jednym z nich oba zespoły nie zdobyły gola. 

BONUS

1400 ZŁ
  • Cashback 100% po 1. depozycie do 400 zł
  • Cashback 50% po 2. depozycie do 500 zł
  • Cashback 50% po 3. depozycie do 500 zł

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Meksyk – Ekwador: kursy bukmacherskie

TYPY NA MECZ

KURSY

BUKMACHER

Meksyk – Ekwador

2.85 – 2.98 – 2.75

Betcris

Liczba goli – 2.5: poniżej/powyżej1.55/2.40

Betcris

Obie drużyny strzelą: tak/nie1.98/1.82

Betcris

Meksyk – Ekwador: typy

Kursy na wygraną obu zespołów są bardzo podobne, co zwiastuje wyrównane starcie. Odpuszczamy sobie zatem typowanie jego zwycięzcy, z oferty Betcris wybierając zdarzenie: „Obie drużyny strzelą – tak” z kursem 1.98. Wydaje nam się bowiem, że stać ich na to, by pokonać bramkarza przeciwnika co najmniej raz, a poza tym zdobycie trzech punktów oznaczałoby pewny awans do fazy pucharowej, więc i jedni, i drudzy powinni od początku meczu do tego dążyć. 

Kiedy i gdzie oglądać mecz Meksyk – Ekwador?

Mecz rozpocznie się w poniedziałek (1 lipca 2024) o godz. 02.00. Transmisję z wydarzenia pokaże Viaplay.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy

Argentyna – Kolumbia: kursy i typy bukmacherskie (15.07.24)