Mirra Andriejewa – Aryna Sabalenka: kursy i typy bukmacherskie (05.06.24)

Aryna Sabalenka to jedna z faworytek do wygrania żeńskiego Rolanda-Garrosa w singlu. Czy zatem zaledwie 17-letnia Mirra Andriejewa będzie w stanie sprawić Białorusince jakiekolwiek problemy w ich ćwierćfinałowym starciu, które zostało zaplanowane na środę? Postanowiliśmy sprawdzić to na przykładzie kursów proponowanych przez bukmachera Betcris

Andriejewa – Sabalenka: H2H

Nadchodzące starcie Andriejewej z Sabalenką będzie ich trzecim starciem w historii, choć dla niektórych tak naprawdę drugim. Jedno z wcześniejszych spotkań miało bowiem charakter pokazowy. Niemniej wówczas jedynego seta (6:2) wygrała Białorusinka. W niedawnym starciu obu pań w Madrycie już 2:0 także zwyciężyła była liderka rankingu WTA. Obecnie zajmująca w nim 38. miejsce Andriejewa będzie chciała więc na jednym z francuskich kortów po raz pierwszy pokonać Sabalenkę, choć przed nią niezwykle trudne zadanie. 

BONUS

1400 ZŁ
  • Cashback 100% po 1. depozycie do 400 zł
  • Cashback 50% po 2. depozycie do 500 zł
  • Cashback 50% po 3. depozycie do 500 zł

18+. Tylko dla osób pełnoletnich. Oferujemy legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Andriejewa – Sabalenka: kursy na Roland-Garros

TYPY NA ROLAND GARROS

KURSY

BUKMACHER

Andriejewa – Sabalenka

4.20 – 1.23

Betcris

Powyżej 2.5 seta w meczu1.43

Betcris

Dokładny wynik: 0:21.72

Betcris

Andriejewa – Sabalenka: typy na mecz

Porównując obie tenisistki, można dojść do wniosku, że właściwie wszystkie atuty są po stronie Sabalenki. Zmierzy się ona bowiem z dopiero stawiającą pierwsze kroki w profesjonalnym tenisie Andriejewą. Poza tym wiceliderka rankingu WTA posiada lepsze warunki fizyczne. Swojej szansy na zwycięstwo Mirra powinna upatrywać w zasadzie wyłącznie w tym, że presja będzie po stronie jej przeciwniczki, z którą – jak wiadomo – nie zawsze radzi sobie ona dobrze. Niemniej uważamy, że tym razem Sabalenka spełni oczekiwania i zwycięży w dwóch setach. 

Kiedy mecz Andriejewa – Sabalenka?

Mecz rozpocznie się w środę (5 czerwca 2024) najwcześniej o godz. 11.00. Transmisję z wydarzenia pokaże telewizja Eurosport. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy

Urugwaj – Panama: kursy i typy bukmacherskie (24.06.24)