Bonus powitalny – przegląd bukmacherów

bonusy bukmacherskie na start

Który bukmacher ma najlepsze bonusy dla nowych graczy? Który bukmacher oferuje freebet na start, a który bonus od depozytu? Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert – zdaj się na nas. Nasz przegląd legalnych bukmacherów i ich oferty powitalnej pomoże Ci w podjęciu decyzji, gdzie założyć konto i jak skorzystać z najlepszych promocji na nowych graczy.

Betclic – bonus powitalny

Bonus na start dla nowych graczy, który oferuje, Betclic wynosi 200 PLN. W porównaniu z ofertami m.in. m.in. LV BET jest więc bardzo mały. Z drugiej jednak strony, by móc z niego skorzystać, nie potrzeba wiele wysiłku. Tak naprawdę wystarczy jedynie przejść na stronę lub zalogować się do aplikacji „buka”, następnie przejść przez wszystkie etapy rejestracji konta gracza, a na jednym z nich wpisać odpowiedni kod, który „uruchomi” bonus. Betclic nie przeleje jednak od razu wspomnianej kwoty maksymalnej na nowe konto gracza (do 200 PLN), ponieważ wcześniej trzeba zasilić je przynajmniej symboliczną „złotówką”. Kolejnym krokiem jest zawarcie pierwszego zakładu – jeżeli okaże się nietrafiony, wówczas bukmacher zwróci przysługującą jego nowemu klientowi odpowiednią kwotę.

W momencie, gdy gracz otrzyma zwrot do 200 PLN (odliczając 12% podatku), musi jedynie wykorzystać tę kwotę w celu zawarcia kolejnego zakładu. Mogą znaleźć się na nim dowolne zdarzenia (lub zdarzenie) z kursem 2.14 lub wyższym. Jeżeli okaże się szczęśliwy, wówczas zarobione środki (w tym bonusowe) będą mogły zostać bez przeszkód przeznaczone na dalszą grę lub wypłacone do banku.

Betcris – bonus powitalny

W jakiej konkretnie formie jest dostępny wspomniany bonus Betcris? Bukmacher umożliwia zdobycie 1400 PLN dodatkowych środków – maksymalnie do 400 i dwa razy do 500 PLN. Jak się można jednak łatwo domyślić, nie wystarczy jedynie dokonać rejestracji nowego konta gracza, wyrazić chęci skorzystania z promocji i dokonać kilku depozytów, by otrzymać darmowe środki od bukmachera. Żeby do tego doszło, należy spełnić kilka specjalnych warunków, o których piszemy nieco niżej. 

Betcris – jak obrócić bonus do 1400 PLN na start?

Jeżeli cały proces rejestracji konta dobiegnie końca i jego właściciel otrzyma możliwość przystąpienia do gry, powinien dokonać pierwszego depozytu na min. 50 PLN i postawić zakład spełniający następujące warunki:

 • stawka minimalna – 50 PLN;
 • co najmniej 3 wydarzenia; 
 • kurs min. każdego z wydarzeń – 1.30. 

 

W razie niepowodzenia bukamcher zwróci graczowi stawkę netto przegranego kuponu w formie freebetu do wykorzystania w celu postawienia kolejnego kuponu z trzema (lub więcej) wydarzeniami i kursem każdego z nich na poziomie co najmniej 1.30. 

Jeśli chodzi o drugą część bonusu powitalnego Betcris, jest on możliwy do wykorzystania – podobnie do pierwszej – w formie freebetu. A co należy zrobić, by go otrzymać? Oto warunki przedstawione przez „buka”:

 • depozyt między 50 a 500 PLN (lub więcej);
 • postawienie zakładu AKO z co najmniej 3 zdarzeniami (kurs każdego z nich minimum 1.30);

 

Gdyby okazało się, że kupon „nie wszedł”, gracz otrzyma freebet w kwocie wynoszącej 50% od depozytu. I – ponownie – musi on zostać wykorzystany do zawarcia zakładu z 3 zdarzeniami z kursem każdego z nich na poziomie co najmniej 1.30, aby zostały spełnione warunki obrotu nim.

W przypadku bonusu od trzeciego depozytu nie musimy pisać zbyt wiele, ponieważ jest on dokładnie taki sam jak poprzedni, jeśli chodzi o warunki, jakie trzeba spełnić, by go otrzymać.  Co ciekawe jednak, za postawienie trzeciego kuponu bukmacher ponownie przyzna (bez względu na wynik) freebet, który w odróżnieniu od dwóch wcześniejszych nie został objęty żadnymi warunkami obrotu. 

BetX – bonus powitalny

Bonus BetX jest bez wątpienia jednym z najbardziej rozbudowanych na rynku. Co to oznacza? Osoby, które chciałby z niego skorzystać, muszą w tym celu wykonać kilka różnych czynności. Na szczęście nie są one wyjątkowo skomplikowane. Polegają bowiem na zrealizowaniu wpłaty określonej sumy pieniędzy, skorzystania z aplikacji czy postawienia zakładu zaliczanego do odpowiedniej części oferty bukmachera. Obowiązujące w tym momencie promocje dla nowych graczy BetX to:

 • bonus „75% cashback do 450 PLN” za rejestrację z naszym kodem promocyjnym – przysługuje osobie, która dokona wpłaty na konto gracza w kwocie minimum 20 PLN i wykorzysta ją do postawienia pierwszego zakładu. Gdy ten okaże się nietrafiony, wówczas gracz otrzyma 75% zwrotu do 450 PLN. Na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej 2 zdarzenia o łącznym kursie 3.0. Zwrócone przez bukmachera środki będą dostępne w formie freebetu w wysokości 2 zł z mnożnikiem, którego wielkość uzależniona jest od kwoty pierwszego depozytu;
 • bonus 50% freebet od drugiego depozytu do 300 PLN – jest przyznawany w wyniku dokonania drugiego z kolei depozytu w wysokości 20-600 PLN (lub wyższej). Należy wykorzystać go do postawienia zakładu z przynajmniej 2 zdarzeniami z oferty LIVE z łącznym kursem 3.0 lub wyższym. Gdy to nastąpi – niezależnie od wyniku – bukmacher przyzna freebet w wysokości 50% drugiego depozytu;
 • Pewny Bonus – w celu jego otrzymania należy dokonać trzeciego depozytu o wartości co najmniej 20 PLN. Gdy wyniesie 600 PLN lub więcej, można liczyć na otrzymanie bonusu o maksymalnej wartości. Wcześniej jednak trzeba postawić kupon z jednym wydarzeniem z oferty prematch i jednym z oferty live o łącznym kursie 3.0. Gdy okaże się wygrany, bukmacher przyzna freebet o wartości 25% depozytu, a w razie przegranej – 50% zwrotu stawki w gotówce;
 • Zgoda Buduje – to promocja w formie freebetu w wysokości 30 PLN. Kwota ta zostaje przyznana za zaznaczenie wszystkich zgód marketingowych podczas zakładania konta gracza i dokonanie pierwszego depozytu o wartości 10 PLN oraz wykorzystanie go do postawienia pierwszego zakładu;
 • Esportowy Freebet – jest przeznaczony dla graczy, którzy zdążyli dokonać przynajmniej trzech depozytów o wartości 20 PLN (lub wyższej) każdy. Zostaje przyznany w wyniku postawienia zakładu za co najmniej 50 PLN z 3 zdarzeniami z oferty esportowej i kursem minimalnym na poziomie 3.0. Freebet jest przyznawany niezależnie od tego, czy kupon „wejdzie”, czy nie;
 • Pierwszy Raz w Appce – bonus za pobranie aplikacji bukmachera i wykorzystanie jej do postawienia kuponu za minimum 10 PLN z dowolną liczbą zdarzeń z oferty prematch i/lub live z kursem 2.0 lub wyższym. Za wykonanie tej czynności można otrzymać od BetX freebet o wartości 20 PLN (2 PLN z mnożnikiem x10).

 

Jeśli chodzi o freebety, trzeba pamiętać o tym, by każdy z nich został wykorzystany w ciągu 3 dni od jego przyznania do zawarcia kuponu z oferty sportowej (live lub prematch) z minimalnym kursem 2.0.

ComeOn – bonus powitalny

ComeOn działa w Polsce dopiero od niedawna, dlatego jego oferta na start nie jest szczególnie rozbudowana, ale kwota bonusu w postaci zakładu bez ryzyka wygląda co najmniej dobrze. Obecnie wynosi bowiem 100 PLN. Jakie są zasady skorzystania z niego?

 1. Rejestracja konta gracza.
 2. Wpłata na konto min. 100 PLN.
 3. Zagranie kuponu z zaznaczeniem odpowiedniej opcji z menu: „Dostępne bonusy” z min. 3 zdarzeniami i łącznym kursem nie mniejszym niż 3.00. 

 

Jeżeli zakład będzie nietrafiony, wówczas gracz otrzyma zwrot gotówki, którą będzie mógł od razu wypłacić na konto w banku – bez konieczności dokonywania jakiegokolwiek obrotu otrzymaną kwotą. 

ETOTO – bonus powitalny

Logując się do aplikacji bukmachera lub odwiedzając jego stronę, każdy łatwo natknie się na informację, ile maksymalnie darmowych środków można od niego otrzymać – 777 PLN. Trzeba przyznać, że jest to spora kwota. Czy jednak ETOTO działa w myśl znanej w świecie bukmacherskim zasady: „im wyższy bonus, tym trudniejszy obrót nim”? O tym, co należy zrobić, by wspomniana kwota (lub mniejsza) trafiła na konto gracza i jak ewentualnie należy nią obrócić, wyjaśnimy za chwilę. Już teraz warto jednak wspomnieć, że na bonus ETOTO dla nowych klientów firmy składają się:

 • podwojenie pierwszego depozytu do 200 PLN;
 • podwojenie drugiego depozytu do 200 PLN;
 • podwojenie trzeciego depozytu do 300 PLN.

 

A co za pozostałymi 77 PLN? Tę kwotę mogą otrzymać wszyscy Ci, którzy zdecydują się wpłacić na swoje konto gracza trzy pierwsze depozyty o maksymalnej wartości, czyli 2×200 i 300 PLN. Etoto przyzna od każdego z nich bonus w postaci freebetu – 2×20 i 37 PLN. 

ETOTO – bonus 700 PLN. Co trzeba o nim wiedzieć?

Zacznijmy od tego, że najpierw trzeba zarejestrować konto gracza, a na jednym z etapów tego procesu zaznaczyć chęć skorzystania z oferty na start ETOTO. Kiedy krok ten zostanie wykonany, gracz powinien dokonać pierwszego depozytu (min. 50 PLN). Jeśli wyniesie on do 200 PLN, automatycznie otrzyma drugie tyle w formie bonusu (wpłacenie wyższej kwoty też zagwarantuje maksymalnie dodatkowe środki w sumie 200 PLN). Ten z kolei trzeba następnie obrócić, by móc otrzymać następny, a ewentualnie wygrane pieniądze wypłacić na konto lub przeznaczyć na dalszą grę w dowolnej formie. Co zatem należy dokładnie zrobić? Warunki obrotu są następujące:

 • czas na odebranie i wykorzystanie bonusu – do 30 dni;
 • liczba zdarzeń na kuponie – przynajmniej 3;
 • pojedynczy kurs zdarzenia – co najmniej 1.2; 
 • łączny kurs zdarzeń – 2.0 lub wyższy; 
 • liczba kuponów do postawienia – 3.

 

Dokładnie takie same warunki obrotu obowiązują w przypadku dwóch kolejnych bonusów, czyli podwojenia wpłaty do 200 i 300 PLN.

ETOTO – freebety 77 PLN

Jeśli chodzi o freebety o łącznej wartości 77 PLN, które także stanowią część oferty powitalnej ETOTO, warto wiedzieć, że w ich przypadku jedynym warunkiem obrotu jest wykorzystanie ich w ciągu 7 dni w celu postawienia dowolnego zakładu – bez minimalnego kursu. 

forBET – bonus powitalny

Na co mogą liczyć wszyscy ci, którzy zdecydują się zacząć obstawiać wydarzenia sportowe (i nie tylko) na stronie lub w aplikacji forBET? Bonus powitalny bukmachera w swojej podstawowej formie może wynieść – po spełnieniu odpowiednich warunków – nawet 3000 PLN. Jest więc obecnie jednym z najwyższych, jeśli porównamy go do promocji na start innych bukmacherów. A co się na niego składa? Bonusy oferowane przez forBET to:

 • zakład bez ryzyka do 1000 PLN;
 • bonus od depozytu do 2000 PLN;
 • gra bez podatku przez 30 dni.

Jak obrócić bonusami forBET?

Zakład bez ryzyka do 1000 PLN musi posiadać przynajmniej 3 zdarzenia  z minimalnym kursem każdego z nich na poziomie 1.30. Ważne jest przy tym, aby pamiętać, że jego „termin ważności” wynosi 14 dni. Dlaczego? Ponieważ jeśli kupon nie zostanie zawarty w tym czasie, ewentualna wygrana nie będzie mogła zostać wypłacona lub przeznaczona na dalszą grę.

W przypadku bonusu od depozytu do 2000 PLN bukmacher wymaga dokonania obrotu zarówno własnym środkami, jak i promocyjnymi. Te pierwsze muszą zostać obrócone w formie postawienia dowolnej liczby kuponów o ich łącznej wartości i z kursem minimalnym 2,0. Jeśli zaś chodzi o obrócenie bonusem, wymagane jest dwukrotne postawienie kuponu z kursem łącznym 2,5 oraz przynajmniej 3 zdarzeniami na nim z kursem 1.30 lub wyższym. W jakim czasie należy tego dokonać? W ciągu 14 dni.

30 dni gry bez podatku to promocja forBET, do której zaliczają się wyłącznie kupony z co najmniej 3 zdarzeniami i kursem każdego z nich 1.30. Nie są uwzględniane natomiast zakłady stawiane z wykorzystaniem środków bonusowych, długoterminowe, specjalne, Combo Expert oraz z narzędzia BetArchitekt w aplikacji iOS.

Fortuna – bonus powitalny

Analizując ofertę powitalną Fortuny, można dojść do prostego wniosku – firma zdecydowanie stawia nie na oferowanie możliwie jak najwyższej sumy pieniędzy do zgarnięcia za rejestrację, lecz łatwość i dowolność w dysponowaniu nimi (o tym opowiemy później). Opisywanemu przez nas bukmacherowi daleko do maksymalnej kwoty, jaką ma do zaproponowania m.in. Superbet.

Ile dokładnie wynosi podstawowy bonus powitalny? Fortuna nagradza nowych graczy, którzy zdecydują się z niego skorzystać, kwotą sięgającą 300 PLN. Możne ona co prawda jeszcze nieznacznie wzrosnąć po wykonaniu kilku czynności przez nowych klientów, ale nawet wtedy jest jedną z najniższych na rynku. Jak już jednak wspomnieliśmy, warunki obrotu darmowymi środkami praktycznie nie istnieją, co stanowi duży plus oferty bukmachera.

Fortuna – freebet 20 PLN za rejestrację konta

Trzy zakłady bez ryzyka do 300 PLN (łącznie) i 10 PLN za rejestrację z naszym kodem promocyjnym to nie wszystko, co bukmacher przygotował na start dla nowych graczy. Za samą rejestrację konta firma przyznaje dodatkowe 20 PLN. Środki te są jednak przyznawane w formie punktów FKP, czyli wirtualnej waluty, którą można wykorzystać do obstawiania zakładów. Od razu po ich otrzymaniu wystarczy zamienić je na freebet. Fortuna wówczas umożliwi zawarcie dowolnego zakładu i – ponownie – bez żadnych warunków obrotu. Jeśli kupon okaże się szczęśliwy, wygrana suma trafi bezpośrednio na konto depozytowe. Jeszcze jeden freebet o wartości 10 PLN można otrzymać za dokonanie pierwszego depozytu. 

Jak obrócić bonus bukmachera Fortuna?

W tym akapicie nie możemy napisać zbyt wiele, ponieważ warunki obrotu bonusem dla nowych graczy Fortuny praktycznie nie istnieją. Warto jedynie pamiętać o tym, że w przypadku trzech zakładów bez ryzyka do 100 PLN należy zawrzeć je w ciągu 48 godzin od momentu, w którym zostanie zarejestrowane jego konto. Jeśli kupony będą trafione, otrzyma wygrane dzięki nim środki. A co w przypadku przegranej? Może liczyć na zwrot do maksymalnie 300 PLN, by od razu wykorzystać je na dalszą grę lub wypłacić na konto bankowe. Trzeba jednak pamiętać, że zakłady bez ryzyka muszą zostać rozstrzygnięte maksymalnie w ciągu 7 dni.

Fuksiarz – bonus powitalny

Jeżeli chodzi o bonus powitalny, Fuksiarz oferuje w tej chwili maksymalnie 260 PLN.

 • zakład bez ryzyka do 50 zł;
 • cashback do 200 zł;
 • darmowy zakład 10 zł za rejestrację konta gracza w aplikacji. 

Fuksiarz cashback 200 zł

Cashback do 200 zł dla wielu nowych graczy jest najbardziej interesującym elementem oferty powitalnej, którą przygotował dla nich Fuksiarz. Bukmacher ten daje możliwość korzystania z niego codziennie. Dodatkowo warunki skorzystania z niego nie wydają się szczególnie skomplikowane. Żeby móc otrzymać taką właśnie sumę do użycia w ramach darmowego zakładu, wystarczy bowiem wcześniej postawić kupon ze zdarzeniami z zakładki „Cashback”, dotyczącymi WYŁĄCZNIE meczów La Ligi lub niższych piłkarskich lig w Hiszpanii. Im więcej ich będzie, tym lepiej dla gracza, ponieważ w razie niepowodzenia może otrzymać zwrot w postaci nawet połowy postawionej stawki.

Jeżeli postawiony zgodnie z regulaminem promocji kupon okaże się nietrafiony, na koncie gracza pojawi się (natychmiast) zwrot części postawionej przez niego kwoty, wynoszący maksymalnie 200 zł. Następnie środki te mogą zostać od razu wypłacone lub wykorzystane na dalszą grę.

Fuksiarz zakład bez ryzyka do 50 zł

Każdy, kto zdecyduje się postawić pierwszy zakład na stronie lub w aplikacji Fuksiarza, może otrzymać nawet 100% zwrotu w przypadku niepowodzenia. Jakie warunki w tym przypadku muszą zostać spełnione? Podobni Oto one:

 • pierwszy depozyt – min. 50 PLN; 
 • kwota pierwszego zakładu – min. 50 PLN. 
 • minimalny kurs każdego zdarzenia na kuponie  – 1.60;
 • liczba zdarzeń na kuponie – przynajmniej 2.

 

W razie niepowodzenia bukmacher od razu zwraca postawione środki, które można natychmiast przeznaczyć na dalszą grę lub zlecić ich wypłatę na konto bankowe – bez konieczności obracania nimi w jakikolwiek sposób. 

Fuksiarz – freebet 10 PLN

Żeby zdobyć freebet 10 PLN, należy zarejestrować swoje konto gracza w aplikacji Fuksiarza i wpłacić depozyt min. 50 PLN. To wystarczy, by otrzymać  zakład do wykorzystania w celu obstawienia dowolnego zdarzenia lub zdarzeń z oferty prematch lub live. Jakie są warunki obrotu freebetem? Umieszczenie na nim przynajmniej dwóch typów z minimalnym kursem każdego z nich na poziomie 1.40. 

Go+Bet – bonus powitalny

Na chwilę obecną maksymalna wartość bonusu Go+Bet wynosi nieco ponad 900 PLN. Aby jednak otrzymać tę kwotę do wykorzystania na grę lub wypłacenia jej, trzeba spełnić kilka warunków, o których opowiemy za chwilę. W tym momencie warto jednak wspomnieć, co składa się na ofertę powitalną marki w jasnozielono-białych barwach. A zatem nowi jej klienci mogą otrzymać bonusy w następującej formie:

 • podwojenie pierwszej wpłaty do 300 PLN;
 • zakład bez ryzyka do 500 PLN;
 • freebet do 100 PLN;
 • freebet 20 PLN na start.

Go+Bet – bonus 900 PLN

I wreszcie czas przejść do najważniejszego, a mianowicie krótkiego opisania powitalnego bonusu Go+Bet pod kątem tego, co należy zrobić, by go otrzymać, a następnie wykorzystać zgodnie z regulaminem. Na stronie bukmachera wszystko zostało wyjaśnione w bardzo jasny sposób. Trzeba tylko pamiętać, że w przypadku każdej z trzech części głównej promocji na start warunki ich otrzymania i obrotu nie są one jednakowe. A o to dowód na potwierdzenie tych słów:

 • bonus do 300 PLN – w celu jego otrzymania należy zarejestrować konto gracza, zaznaczając wszystkie zgody marketingowe, a następnie dokonać jego weryfikacji poprzez potwierdzenie własnej tożsamości. Drugim etapem jest dokonanie depozytu o wartości przynajmniej 50 PLN. Gdy do tego dojdzie, bukmacher od razu przyzna bonus w postaci podwojenia wpłaconej kwoty (maksymalnie do 300 PLN). Następnie należy obrócić nim czterokrotnie, stawiając zakłady z przynajmniej 3 zdarzeniami i z kursem minimalnym każdego z nich 1.3, a także jednokrotnie depozytem (kupon z dowolną liczbą zdarzeń z kursem łącznym wynoszącym 1.6);
 • zakład bez ryzyka do 500 PLN – do jego otrzymania konieczne jest posiadanie zweryfikowanego konta gracza wraz z zaznaczonymi wymaganymi zgodami marketingowymi. Dodatkowo kwota drugiego depozytu musi wynieść co najmniej 50 PLN. Kolejnym krokiem jest zagranie kuponu za minimum 20 PLN i maksymalnym kursem całkowitym 10.0. Jeśli zakład okaże się nietrafiony, bukmacher przyzna możliwość zawarcia kolejnego, o wartości do 500 PLN. Bonusem należy obrócić 3 razy, obstawiając kupony z 3 zdarzeniami z minimalnym kursem każdego z nich na poziomie 1.3.
 • freebet 100 PLN – poza posiadaniem zweryfikowanego konta ze zgodami marketingowymi warunkiem jego otrzymania jest dokonanie trzeciego depozytu – 200 PLN lub więcej. Bukmacher wymaga również postawienia kuponu ze stawką na minimalnym poziomie 200 PLN z 3 zdarzeniami i łącznym kursie wynoszącym 3.0. Kurs każdego pojedynczego zdarzenia musi zaś wynosić przynajmniej 1.4. Bez względu na to, czy zakład będzie trafiony, czy nie, Go+Bet przyzna za jego zagranie freebet 100 PLN. Obrócenie nim polega na postawieniu kuponu z 3 zdarzeniami, z których każde powinno posiadać kurs przynajmniej 1.4.

Go+Bet freebet 20 PLN na start

Freebet Go+Bet jest przeznaczony dla nowych graczy, którzy zdecydują się skorzystać z oferty powitalnej bukmachera. By go otrzymać, wystarczy założyć konto gracza i dokonać jego weryfikacji. Bardzo ważne jest również zaznaczenie wszystkich zgód marketingowych. I… to tyle. Wykonując te proste kroki, można otrzymać możliwość postawienia kuponu o wspomnianej wartości. Jeśli zaś chodzi o warunki obrotu nim, polegają one na postawieniu jednego kuponu z przynajmniej 3 zdarzeniami. Bukmacher wymaga przy tym, by kurs każdego z nich wynosił minimum 1.3.

LV BET – bonus powitalny

Główny bonus na start dla nowych graczy od LV BET wynosi 2000 PLN. Nie jest to więc najwyższa kwota, jeśli chodzi o polską branżę bukmacherską, ale też nie najniższa. Co jednak należy zrobić, by otrzymać wspomnianą sumę? Najpierw zarejestrować konto gracza z poziomu strony lub aplikacji, a następnie dokonać trzech kolejnych depozytów.

Po dokonaniu pierwszej wpłaty na konto gracza jego właściciel może otrzymać maksymalnie 500 PLN bonusu (podwojenie depozytu). Jeszcze więcej darmowych środków bukmacher przyznaje za dokonanie dwóch kolejnych wpłat – do 600 (50% od depozytu) i 900 PLN (bonus z mnożnikiem).

Trzeba jednak pamiętać o kilku ważnych kwestiach, o których piszemy nieco niżej.

LV BET – kod promocyjny

Co zalicza się do pozostałej części oferty powitalnej LV BET? Freebet, cashback, a może coś innego? Obecnie jest to przede wszystkim możliwość obstawiania zakładów bez podatku w ciągu pierwszych 33 dni korzystania z jego usług (promocja dotyczy zakładów kombinacyjnych z przynajmniej 3 selekcjami i łącznym kursem 2.40 lub wyższym). Poza tym bukmacher przyznaje jednorazowo bonus bez depozytu o wartości 20 PLN w momencie zakończenia procesu rejestracji konta gracza. Warunki jego obrotu są następujące:

 • zawarcie kuponu typu kombi;
 • co najmniej 3 zdarzenia;
 • łączny kurs minimum 2.50, a każdego pojedynczego zdarzenia – 1.25 lub wyższy;
 • wybranie na kuponie przycisku „Użyj bonusu Wygrane x20”.

 

Dla użytkowników aplikacji LV BET przygotował z kolei zwrot środków w wysokości 20 PLN w przypadku, gdy pierwszy obstawiony kupon okaże się nietrafiony. Jak skorzystać z tej promocji? Wystarczy użyć aplikacji i własnych środków do zawarcia zakładu o stawce minimalnej 20 PLN i kursie równym lub wyższym 1.75.

Należy przypomnieć również, że czytelnicy naszej strony mogą otrzymać jeszcze więcej od LV BET. Kod promocyjny, który udostępniamy, gwarantuje otrzymanie dodatkowych 25 PLN na grę u tego bukmachera.   

Jak obrócić bonus LV BET?

Wartość pierwszego depozytu musi wynieść co najmniej 10 PLN. Środki bonusowe zostaną przypisane do innego salda niż główne, a aby móc dokonać ich wypłaty, trzeba dokonać odpowiedniego obrotu nimi – 4 razy po minimalnym kursie 1.75, wybierając zdarzenia wyłącznie z oferty sportowej. Nie mogą być to jednocześnie zakłady systemowe i takie, które się wzajemnie wykluczają lub „wspierają się” w obrębie jednego wydarzenia sportowego.

Dokładnie takie same warunki obrotu dotyczą drugiej transzy bonusowych środków (do 600 PLN).

Inaczej sytuacja wygląda w przypadku ostatniej części głównej oferty powitalnej LV BET. Bonus do 900 PLN zostanie aktywowany, gdy na konto gracza zostanie wpłacone przynajmniej 25 PLN. Poza tym jego wysokość stanowi 2% od wartości trzeciego depozytu. Jeśli więc ktoś wpłaci np. 1800 PLN, jego bonus wyniesie 36 PLN. Jednocześnie wykorzystanie ich w celu zawarcia zakładu poskutkuje automatycznym pomnożeniem kursu całkowitego – x25.

Jeżeli więc – przykładowo – gracz wpłaci 1800 PLN, wówczas bonus od tej kwoty wyniesie 36 PLN (stawka netto: 31.68). Następnie, wykorzystując go do obstawienia kuponu po (znów przykładowo) kursie 2.50, zostanie on pomnożony i wyniesie dokładnie 62.5. W przypadku, gdy będzie trafiony, gracz otrzyma 1980 PLN. Należy przy tym pamiętać, że do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady specjalne na zawodników (np. zdobywców bramek) oraz handicapy azjatyckie. 

Wspomniany mnożnik „x25” działa wyłącznie w przypadku zakładów kombi, na których znajdują się co najmniej 3 zakłady o łącznym kursie 2.50 (każde ze zdarzeń musi natomiast posiadać kurs minimum 1.25). Aby zaś bonus do 900 PLN został obrócony zgodnie z regulaminem LV BET, musi zostać wykorzystany do obstawienia trzech zakładów z minimalnym kursem łącznym 2.00 (w przypadku zakładów typu kombi jedna selekcja musi posiadać kurs 1.50 lub wyższy). 

Użycie bonusu z mnożnikiem „x25” będzie możliwe tylko przy zakładach kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 i ze zdarzeniami z kursem wynoszącym dla każdego z nich 1.25 lub więcej. 

Warto przy tym wspomnieć, że każda z trzech bonusowych kwot posiada musi zostać wykorzystana w ciągu 30 następnych dni, licząc od momentu jej otrzymania.

PZBuk – bonus powitalny

O czym warto wspomnieć na samym początku, analizując bonus PZBuk, który został przygotowany dla nowych graczy? Obowiązuje on od niedawna, bo od 9 października 2023 r. Jeśli ktokolwiek zdecyduje się z niego skorzystać, może liczyć na maksymalnie 250 PLN dodatkowych środków do wykorzystania na stronie lub w aplikacji bukmachera. Aby tak się jednak stało, najpierw należy przejść przez wszystkie etapy rejestracji konta, a na jednym z nich zaznaczyć chęć skorzystania z oferty powitalnej firmy. Później wystarczy dokonać pierwszego depozytu i postawić dziewiczy kupon, spełniając wymagane w regulaminie warunki. 

Jeśli nowy klient PZBuk postanowi wykonać powyższe kroki, otrzyma bonus do 250 PLN w postaci freebetu. Warto przy tym zaznaczyć, że o jego wartości decyduje kwota pierwszego depozytu. Poza tym, gdy już do tego dojdzie, otrzymane środki muszą zostać obrócone zgodnie z regulaminem, by można było zlecić ich wypłatę na konto bankowe. Ale o tym więcej piszemy trochę dalej.

PZBuk – freebet do 250 PLN i warunki obrotu nim

Co dokładnie warto wiedzieć przed skorzystaniem z bonusu w postaci freebetu do 250 PLN od PZBuk?  Jak już zdążyliśmy wspomnieć, o jego ostatecznej wartości decyduje to, ile wyniesie pierwszy depozyt właściciela i stawka pierwszego kuponu. Do wyboru są następujące opcje:

 • 50 PLN – 99 PLN oraz postawiony zakład wielokrotny (min. 2 wydarzenia) o stawce 50 PLN – 99 PLN z kursem łącznym minimum 3.0 – gracz otrzymuje Freebet 50 PLN.
 • 100 PLN – 149 PLN oraz postawiony zakład wielokrotny (min. 2 wydarzenia) o stawce 100 PLN – 149 PLN z kursem łącznym minimum 3.0 – gracz otrzymuje Freebet 100 PLN.
 • 150 PLN – 199 PLN oraz postawiony zakład wielokrotny (min. 2 wydarzenia) o stawce 150 PLN – 199 PLN z kursem łącznym minimum 3.0 – gracz otrzymuje Freebet 150 PLN.
 • 200 PLN – 249 PLN oraz postawiony zakład wielokrotny (min. 2 wydarzenia) o stawce 200 PLN – 249 PLN z kursem łącznym minimum 3.0 – gracz otrzymuje Freebet 200 PLN.
 • minimum 250 PLN oraz postawiony zakład wielokrotny (min. 2 wydarzenia) o stawce minimum 250 PLN z kursem łącznym minimum 3.0 – gracz otrzymuje Freebet 250 PLN.

 

Jak widać powyżej, rzeczywiście każdy może samodzielnie zadecydować, ile chce otrzymać na start od PZBuk. Poza tym warunki, jakie musi spełnić pierwszy kupon, nie są szczególnie wymagające. Na kuponie muszą bowiem znaleźć się jedynie co najmniej 2 wydarzenia, a ich łączny kurs nie może być niższy niż 3.0. 

STS – bonus powitalny

Jak wspomnieliśmy wyżej, STS pozwala nowym graczom skorzystać z oferty powitalnej, której łączna wartość to 760 PLN. W porównaniu z bonusami na start od innych bukmacherów być może nie robi ona szczególnego wrażenia, ale z drugiej strony warunki skorzystania z niej są bardzo proste. Co zatem należy zrobić?

Podczas dokonywania rejestracji konta gracza wystarczy zaznaczyć chęć skorzystania z promocji dla nowych graczy. Jeśli warunek ten zostanie spełniony, można liczyć na otrzymanie darmowych środków w trzech transzach: do 100, 200 i 300 PLN. STS oferuje również zakład o wartości 100 zł bez ryzyka i 60 zł za wykonanie poszczególnych zadań (wypłacalnych w kolejnych „ratach”: 10, 20, 30 zł), nad czym pochylimy się za chwilę.  

STS – bonus do 600 PLN od kolejnych wpłat

W jaki dokładnie sposób przebiega wypłata darmowych środków do wykorzystania na grę na konta nowych graczy, którzy zdecydują się zwiększyć grono klientów STS? Bonus powitalny o wartości do 600 PLN jest wypłacalny w systemie ratalnym – po dokonaniu każdej z trzech pierwszych wpłat i po spełnieniu warunków obrotu pieniędzmi zgodnie z regulaminem. Na szczęście te nie jest szczególnie skomplikowane.

Pierwszą część bonusu powitalnego (podwojenie depozytu do 100 PLN) można otrzymać od razu po pierwszym zasileniu swojego konta gracza. Nie należy zapominać przy tym, że środki muszą posłużyć w celu postawienia dwóch kuponów o łącznym minimalnym kursie 1.91. Warto też wspomnieć, że nie mogą się na nich znaleźć zakłady typu Betgames (kasyno online) i zaliczane do Oferty Dnia. Poza tym środki bonusowe nie są przeznaczone do wykorzystania ich w ramach Zakładu Bezpiecznego i do zawarcia kuponu MAXIKOMBI.

Jeżeli powyższe warunki zostaną spełnione, a na koncie gracza pojawi się kolejna wpłata, ponownie zostanie przypisany do niego bonus – tym razem jeszcze wyższy, bo wynoszący do 200 PLN (50% od depozytu). Warunki jego obrotu są dokładnie takie same, jak w przypadku pierwszej bonusowej kwoty.

Po dokonaniu trzeciej wpłaty na konto gracze mogą otrzymać dodatkową sumę – do 300 PLN, która ponownie stanowi 50% od depozytu i znów wymaga obrotu w postaci zawarcia dwóch kuponów ze zdarzeniami o łącznym kursie 1.91 lub wyższym.

Co ważne, w przypadku każdego z opisanych wyżej bonusów do obrotu wliczają się zarówno zakłady przegrane, jak i wygrane. Ponadto środki muszą zostać obrócone po dwa razy. 

STS – zakład bez ryzyka do 100 PLN i freebet 60 PLN za wykonanie zadań

Opisaliśmy już główną część oferty powitalnej STS. Freebet do 60 PLN i zakład bez ryzyka do 100 PLN także jednak zaliczą się do niej. A skoro tak, także im należy poświęcić kilka słów.

Wyższa z wyżej wymienionych kwot jest przyznawana graczom po obstawieniu przez nich pierwszego kuponu na stronie lub w aplikacji STS, gdy ten okaże się nietrafiony. Co ważne, STS nie pobiera przy zwrocie podatku, więc gracz mogą otrzymać rzeczywiście z powrotem kwotę do maks. 100 PLN. Z kolei dodatkowe 60 PLN można otrzymać za wykonanie różnego rodzaju zadań. Wśród nich znajdują się:

 • założenie konta gracza;
 • dokonanie pierwszego depozytu;
 • postawienie kuponu za pomocą aplikacji;
 • obstawienie wybranego wydarzenia z oferty e-sportowej  

 

oraz kilka innych.

Jeśli chodzi o obrót kwotą cashbacku, należy dokonać go trzy razy, stawiając kupon z kursem min. 1.91. Środkami przyznawanymi „ratalnie” (10, 20, 30 zł) za wykonanie po dwóch kolejnych zadań trzeba zaś obrócić tylko raz – również poprzez zawarcie kuponu z kursem min. 1.91.

TOTALbet – bonus powitalny

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty powitalnej, którą dla swoich nowych graczy przygotował TOTALbet? Bonus na start składa się z trzech zakładów bez ryzyka o łącznej wartości maksymalnej na poziomie 333 PLN. By móc z nich skorzystać, wystarczy zarejestrować się na stronie lub w aplikacji bukmachera, a nastepnie złożyć depozyt. Promocja pozostanie ważna przez 48 godzin, licząc od momentu utworzenia konta gracza. Na kuponach należy umieścić min. 2 dowolne zdarzenia z oferty TOTALbet, wyłączając z niej sporty wirtualne. Jeśli zakłady będą nietrafione, gracz otrzyma zwrot środków do maks. 333 PLN. Co jednak najważniejsze, można od razu przeznaczyć je na dalszą grę lub zlecić ich przetransferowanie do banku, ponieważ nie wymagają żadnego obrotu.

Superbet – bonus powitalny

Jakiego rodzaju bonus powitalny ma do zaoferowania swoim nowym graczom legalny bukmacher Superbet? W tej chwili są to trzy freebety o różnej wartości i cashback aż do 3500 PLN:

 • cashback do 3500 PLN;
 • freebet 35 PLN za rejestrację z naszym kodem promocyjnym;
 • freebet od pierwszej wpłaty 200 PLN;
 • freebet za pobranie aplikacji 20 PLN.

Superbet – freebet od pierwszej wpłaty do 200 PLN

Co zrobić, aby dostać od Superbet bonus do 200 PLN do wykorzystania w formie darmowego zakładu? Należy stworzyć swoje konto gracza, a później wpłacić na nie min. 20 PLN. Trzeba przy tym pamiętać, że czas na wykonanie pierwszego przelewu to maksymalnie 14 dni. Jeśli zaś chodzi o warunki obrotu freebetem do 200 PLN, nie istnieją one. Gracz może wykorzystać go do obstawienia dowolnego zdarzenia (bądź zdarzeń) i z wybranym przez siebie kursem.

Superbet – cashback do 3500 PLN

W przypadku tej promocji zasady są proste. Pierwszy tydzień gry nie jest obarczony ryzykiem utraty środków. Maksymalna kwota cashbacku to 3500 PLN. Jeżeli więc gracz utraci właśnie tyle pieniędzy, bukmacher zwróci mu je. Środki muszą zostać następnie obrócone trzy razy poprzez zawarcie zakładu z kursem minimalnym 1.91. 

Superbet – freebet 35 PLN za rejestrację z naszym kodem promocyjnym

Gdy w momencie rejestrowania swojego konta gracza, użyjesz naszego kodu promocyjnego, otrzymasz dodatkowy freebet! Superbet pozwoli Ci zawrzeć darmowy zakład na kwotę 35 PLN, nie wymagając przy tym żadnego specjalnego obrotu.

Superbet – freebet 20 PLN

Czwarty element oferty powitalnej dla nowych graczy Superbet to freebet 20 PLN. Jest on przeznaczony dla zwolenników obstawiania z poziomu aplikacji. Pobranie jej i zalogowanie się w ciągu  7 dni, licząc od momentu zaksięgowania pierwszej wpłaty na koncie gracza – to jedyne zadania, jakie należy spełnić, chcąc otrzymać wspomniany freebet. Podobnie do pozostałych, nie wymaga on żadnego specjalnego obrotu, a termin jego ważności wynosi dokładnie 10 dni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOP 3 bukmacherów

200 zł

260 zł

3700 zł

3755 zł

300 zł

330 zł

Ostatnie wpisy
Arsenal – Chelsea: kursy i typy bukmacherskie (23.04
AC Milan – Inter Mediolan: kursy i typy (22.04
Warta Poznań – Stal Mielec: kursy i typy (22.04
AS Roma – Bologna: kursy i typy bukmacherskie (22.04